KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > instalatorstwo (143)

Automatyczne Nawadnianie AQUATECH****

Firma AquaTech zajmuje się projektowaniem, montażem oraz obsługą serwisową automatycznych systemów nawadniających dla terenów zielonych (ogrody, parki, tereny rekreacyjne, boiska, korty).

http://www.aquatech.net.pl/ - 20 Gru 2007

Balkop - napędy elektromechaniczne do zaworów****

Jeżeli poszukują Państwo wysokiej jakości napędów elektromechanicznych do zaworów, oferta firmy Balkop spełni wszystkie oczekiwania. Świadczone są również usługi instalatorskie, w tym systemów grzewczych.

http://balkop.pl/ - 17 Lis 2017

Blue Sat - instalacje audio i video****

Firma Blue Sat od wielu już lat oferuje nowoczesne rozwiązania z zakresu instalacji audio i video. Doradza w wyborze odpowiedniej technologii i systemów oraz wykonuje profesjonalny montaż systemów alarmowych, telewizji lub internetu.

http://www.bluesat.pl/ - 29 Wrz 2017

Brainhouse stworzymy Twój inteligentny dom.****

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem automatyki budynkowej, zaawansowanych instalacji elektrycznych oraz audiowizualnych. Na zlecenie klientów i w odpowiedzi na ich potrzeby Brain House wprowadza do życia codziennego nowoczesne technologie. Projektujemy i wykonujemy nowoczesne, inteligentne instalacje i systemy dla budynków mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej. Integrujemy ze sobą systemy sterowania, bezpieczeństwa oraz audio-video. Korzystając z najnowszych dostępnych technologii zapewnimy wygodę życia i pracy, bezpieczeństwo oraz oszczędność energii.

http://brainhouse.pl/ - 1 Lut 2016

Building Expert - instalacje, ogniwa, panele fotowoltaiczne w Warszawie****

Na stronie zaprezentowaliśmy naszą ofertę, która obejmuje montaż instalacji i paneli fotowoltaicznych w województwie mazowieckim, a w szczególności w Warszawie. Building Expert oferuje najlepsze ogniwa krzemowe.

http://solar-time.pl/ - 18 Kwi 2018

Dobry hydraulik w Kielcach****

Szukasz dobrego hydraulika w Kielcach? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca znajdziesz konkretną propozycję na podanej stronie internetowej. Profesjonalne naprawy, porady, sprzedaż urządzeń (kotły CO, grzejniki, bojlery). Całodobowe pogotowie hydrauliczne. Nie daj się długo namawiać. Po prostu sprawdź sam a szybko się przekonasz, że lepszego hydraulika w Kielcach nie znajdziesz.

http://hydraulikwkielcach.pl/ - 13 Lis 2018

Ekologiczne ogrzewanie Bydgoszcz - Powroźnik****

Witryna internetowa stanowi wizytówkę firmy " instalacje 24- Powroźnik ". Strona powstała w 2013 roku i ma zasięg lokalny. Głównymi działami strony są: pompy ciepła, rekuperacja i kolektory słoneczne. Zachęcamy do zapoznania się z realizowanymi przez nasz zakład usługami.

http://www.instalacje24.com/ - 15 Paź 2013

Eko-Sanit - Pompy ciepła i instalacje c.o.****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w usługach z zakresu centralnego ogrzewania. Bydgoski Eko-Sanit oferuje ekologiczną fotowoltaikę, pompy ciepła, instalacje co, wentylację, a także systemy rekuperacji.

http://ekosanit.eu/ - 28 Lip 2015

Elektron PV - Instalacje fotowoltaiczne, panele słoneczne****

Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z ofertą firmy Elektron PV. Obejmuje ona projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych, wykorzystujących zaawansowane technologicznie panele słoneczne.

http://www.elektronpv.pl/ - 26 Wrz 2018

Elektroplast - elektroinstalacyjne rury i korytka****

Oferta na wysokiej jakości artykuły elektroinstalacyjne. W katalogu firmy znajdą Państwo peszele PVC, odgromowe i bezhalogenowe rury karbowane, korytka i kanały kablowe.

http://www.elektroplast.com/ - 18 Gru 2015