KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > instalatorstwo (144)

Intertimex - wyłączniki i ściemniacze elektryczne****

Wśród niezwykle ważnych elementów wyposażenia niemal każdego budynku są akcesoria wykończeniowe instalacji elektrycznych. Są to przede wszystkim gniazda, włączniki, ściemniacze, czy puszki podtynkowe.

http://www.intertimex.pl/ - 23 Sie 2018

Inwest electric Marek Babiarz - instalacje elektryczne****

Firma świadcząca usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych, odgromowych oraz sieci energetycznych na terenie Polski południowej. Głównie na terenie miast: Muszyna, Krynica. Firma wykonuje: pomiary elektryczne, montaż, przebudowę, remont, modernizację, konserwację oraz usuwanie awarii instalacji oraz urządzeń w branży elektrycznej i elektroenergetycznej.

http://www.inwestelectric.net/ - 23 Sty 2015

IT Power Group - monitoring, alarmy i sieci komputerowe****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta przedsiębiorstwa IT Power Group. Specjalizuje się w monitoringu, alarmach, a także w sieciach komputerowych (LAN). Przygotowujmy instalacje światłowodowe oraz elektryczne na terenie Łodzi.

http://www.itpowergroup.eu/ - 22 Mar 2018

JS, Jakub Stępniewski - instalacje i pomiary elektryczne Warszawa****

W ramach usług świadczonych przez naszą firmę znajdziecie wykonywane przez nas instalacje i pomiary elektryczne. W ofercie dostępne także inteligentne systemy budynków, pozwalające na centralne zarządzanie światłem etc. Działamy na terenie Warszawy.

http://www.comels.eu/ - 27 Maj 2014

Klaron Gaz - zbiorniki na gaz płynny****

Oferujemy zbiorniki LPG przydomowe i przemysłowe. Instalacje przeznaczone są do magazynowania gazu płynnego (propanu).

http://www.zbiornikinawlasnosc.pl/ - 18 Lip 2016

KLIM-AIR - Serwis klimatyzacji Poznań****

Prowadzimy specjalistyczne usługi z zakresu montażu, serwisu oraz napraw klimatyzacji. Świadczymy również usługi rekuperacji oraz sprzedajemy wysokiej jakości klimatyzatory.

http://klim-air.pl/ - 21 Maj 2016

Klimatyzacj Electro Clim Szczecin****

W ramach naszej oferty znajdziecie elektryczne inteligentne instalacje. Dostępne są także sprzęty stosowane w danych pomieszczeniach jako wydajna klimatyzacja czy wentylacja.

http://electro-clim.com.pl/ - 1 Mar 2014

Klimatyzacja Wrocław****

Firma VACUUM Inżynieria Chłodnicza zajmuje się montażem klimatyzatorów marki FUJI. Zapewniamy fachową obsługę, montaż oraz pełen serwis.

http://www.vacuum.net.pl/ - 2 Kwi 2013

Kominek Warszawa****

Od paru miesięcy myślałeś o budowie kominka? Nie w Twoim guście są popularne kominki? Zastanawiałeś się nad własnym, unikatowym meblu dającym ciepło w czasie zimowych wieczorów? Projekt wymarzonego kominka zrobi dla Państwa firma Nowak Kominki! Specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu, energooszczędnych kominków kumulacyjnych, kominków konwekcyjnych jak też z płaszczem wodnym. Jesteśmy nieliczną z pierwszych firm kominkowych pod względem jakości a równieżilości wybudowanych kominków, dlatego dobrze postawić na właśnie usługi firmy Nowak Kominki. Mamy godną zaufania, w 100 % wykwalifikowaną kadrę znawców, która w wyznaczonym czasie uczestniczy w kursach jak i szkoleniach. Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń na numer: 517 198 620

http://kominkiwaw.pl/ - 20 Sie 2012

Kominki Warszawa, Piaseczno - wkłady kominkowe w Warszawie****

Kominki Grzewcze Warszawa, Piaseczno i okolice woj. mazowieckie. Firma buduje kominki i wykonuje wkłady kominkowe na terenie Warszawy i całej Polski od roku 1991 rok. Jako jedna z najstarszych firm zapraszamy po kominki nowoczesne i stylowe - kominki Warszawa i Piaseczno.

http://www.kominkigrzewcze.warszawa.pl/ - 15 Maj 2017