KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > instalatorstwo (126)

Okna PCV - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne - Bramy - Ostrołęka****

Firma TOMCZAK zajmuje się montażem okien, drzwi i bram. Na stronie przedstawione są podstawowe informacje na temat oferty i technik montażu.

http://okna-tomczak.pl/ - 27 Sty 2017

Olister****

Strona internetowa firmy specjalizującej się w kompleksowym nadzorze inwestorskim. Firma oferuje projektowanie i montaż instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych. Szczegóły w serwisie internetowym.

http://olister.pl/ - 17 Lis 2017

Pneuma - instalacje pneumatyczne, kompresory, osuszacze****

Strona internetowa firmy Pneuma oferującej elementy instalacji pneumatycznej. Wśród dostępnego asortymentu znajdują się nie tylko urządzenia śrubowe i tłokowe, ale też pomiarowe. Polecamy filtry i kompresory sprężonego powietrza, wytwornice azotu i generatory tlenu, a także osuszacze adsorpcyjne i ziębnicze. Niezbędne w każdym zakładzie produkcyjnym okażą się też spusty i dreny kondensatu, separatory woda-olej oraz tłumiki hałasu.

http://www.pneuma.pl/ - 15 Sty 2016

Podłogówka Białystok - Ogrzewanie Podłogowe w Białymstoku****

Dom bez grzejników. Podłogówka w Białymstoku. Ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego. Ogrzewanie podłogowe Białystok. Dom z dużą kotłownią. Jakie ogrzewanie podłogowe wybrać? Zalety podłogówki.

http://podlogowka.bialystok.pl/ - 15 Wrz 2017

Podłogówka Olsztyn - Ogrzewanie Podłogowe Krok po Kroku****

Chcesz starać się o darmowa wycenę podłogówki? Skorzystania naszej strony. Podłogówka Olsztyn oferuje innowacyjne systemy ogrzewania. Jak przebiega instalacja podłogówki krok po kroku? czy warto zamówić ekipę montażową?

http://podlogowka.olsztyn.pl/ - 26 Sty 2018

Podłogówka Warszawa - Projekt i Wykonanie Ogrzewania Podłogowego****

Podłogówka w kuchni. Opinie o ogrzewaniu podłogowym. Jakie materiały wykończeniowe na podłogówkę? Podłogówka w Warszawie. Ogrzewanie podłogowe Warszawa. System ogrzewania podłogowego. Montaż ogrzewania.

http://podlogowka.waw.pl/ - 23 Maj 2017

Pogotowie, usługi hydrauliczne, remontowe, elektryczne: remonty mieszkań Gdańsk, Gdynia****

EL-FACKO remonty oraz pogotowie hydrauliczne i elektryczne. W ofercie usługi hydrauliczne, usługi elektryczne i usługi remontowe - remonty mieszkań Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo i okolice. Pogotowie hydrauliczne zaprasza - remonty Gdańsk, Gdynia.

http://www.elfacko.pl/ - 4 Lut 2016

Polinox****

Wykonujemy stacje uzdatniania wody, spawanie metali, a także montaż i relokację maszyn. Polinox wykonuje również instalacje przemysłowe dla między innymi branży kosmetycznej, papierniczej oraz chemicznej.

http://www.polinox.pl/ - 28 Lut 2018

Polwent****

Na stronie można zapoznać się z takimi produktami, jak nasady i ciche wentylatory łazienkowe, dachowe oraz kominowe. Sklep oferuje również dedykowane środki do czyszczenia, w tym rozwiązania producentów Sadpal i Turbowent.

http://www.polwent24.pl/ - 28 Lut 2018

Pomiary elektryczne Przegląd pięcioletni instalacji Nadzór budowlany Warszawa Marki Ząbki Legionowo****

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie okresowych przeglądów pięcioletnich budynków oraz pomiarów instalacji. Świadczymy usługi w zakresie nadzoru budowlanego. Oferujemy szeroki zakres badań i pomiarów. Nasza oferta obejmuje min: - pomiary izolacji - pomiary ochrony przeciwporażeniowej - pomiary wyłączników różnicowoprądowych - pomiary natężenia oświetlenia - pomiary instalacji odgromowej i uziemiającej. Oferujemy usługi w zakresie odbiorów instalacji. Kompletujemy dokumentację do odbioru przez zakład energetyczny i PINB. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

http://www.pomiary-elektryczne-warszawa.pl/ - 30 Lis 2013