KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > instalatorstwo (144)

Kotły i grzejniki CO Warszawa - Jacek Baran****

Kotły i Grzejniki. Mieszkasz w Warszawie, Radomiu, Płocku, Piasecznie lub w innym mieście w województwie mazowieckim i szukasz kotłów centralnego ogrzewania lub planujesz zamontować lub wymienić grzejniki w swoim domu lub mieszkaniu? Jeżeli tak koniecznie odwiedź stronę internetową i zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że lepszych ofert nie znajdziesz.

http://kotlygrzejniki.pl/ - 12 Maj 2017

KRAFT-INSTALACJE****

Wśród świadczonych usług elektrycznych przez firmę KRAFT-INSTALACJE można wymienić usuwanie usterek w sieciach elektroenergetycznych. Ponadto wykonywane jest profesjonalne, zewnętrzne oświetlenie ogrodowe.

http://www.kraft-instalacje.pl/ - 12 Gru 2017

Mawo System - zarządzanie komfortem cieplnym****

Na stronie internetowej można zapoznać się z ofertą firmy Mawo System. Odpowiada ona za zaprojektowanie i wdrożenie instalacji umożliwiających zarządzanie komfortem cieplnym w każdym domu.

http://mawocs.pl/ - 14 Gru 2018

MD Klima - wentylacja i rekuperacja****

Specjalnością przedsiębiorstwa MD Klima jest klimatyzacja, rekuperacja oraz wentylacja. Firma zajmuje się montażem nowoczesnych systemów i urządzeń chłodzących. Działa na terenie Lublina.

http://mdklima.pl/ - 14 Lut 2017

Mieszkaniepodklucz.pl****

Wykończenie mieszkania pod klucz w samodzielnym wykonaniu bywa nie tylko czasochłonne, ale trudne i drogie. Nasza firma od lat zajmuje się wykończeniem mieszkań w stanie developerskim. Oferujemy niskie ceny i wysoką jakość wykonywanych prac. Montujemy szybko, fachowo i solidnie. Zajmujemy się między innymi montażem podłóg, malowaniem mieszkania na dowolny, wybrany przez klienta kolor, a także układaniem płytek, montowaniem armatury i drzwi. Usługi oferujemy na terenie miasta Poznania oraz w najbliższych okolicach.

http://mieszkaniepodklucz.pl/ - 25 Paź 2018

Montaż Ogrzewania Podłogowego - Podłogówka Radom****

Ogrzewanie podłogowe w Radomiu. Tania podłogówka w systemie mokrym i suchym. Darmowa wycena ogrzewania podłogowego. Ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie domu. Rodzaje wylewki dla ogrzewania płaszczyznowego.

http://ogrzewaniepodlogowe.radom.pl/ - 20 Maj 2017

Monter - firma remontowa,usługi instalacyjne.****

Potrzebujesz terminowych, dobrej jakości wykwalifikowanych fachowców, którzy mogą kompleksowo wyremontować Twój dom? Jeśli tak to należy się zgłosić do naszej firmy, świadczy usługi w zakresie: instalacje elektryczne, alarmowe, usługi remontowe i wykończenia wnętrz. W naszym zespole pracują wykwalifikowani rzemieślnicy tacy jak: płytkarz, elektryk, malarz. Pracujemy na terenie — Sompolno, Konin, Koło, Ślesin.

http://top-monter.pl/ - 28 Sty 2017

MPWiK Wągrowiec - usługi wodno-kanalizacyjne****

Z wielką radością przedstawiamy Państwu Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji z siedzibą w Wągrowcu. Zajmujemy się dostarczaniem wody na cele miejskie, industrialne oraz inne. mamy także przepompownię ścieków. Nasz system kanalizacji pracuje grawitacyjnie. Wspomagany jest przez 27 przepompowni ścieków, jakie trafiają do oczyszczalni ścieków Łęgowo. Zajmujemy się eksploatacją sieci kanalizacyjnej na terenie miasta Wągrowca, której podstawową zasadą jest zapewnienie ciągłego odbioru ścieków i przetransportowanie ich na oczyszczalnie. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych zawodowców, żeby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.

http://www.mpwik-wagrowiec.pl/ - 14 Sie 2013

Multi-Eko.pl - hurtownia artykułów instalacyjnych****

W internetowej hurtowni artykułów instalacyjnych Multi-Eko.pl znajdziecie Państwo takie produkty, jak m.in.: anoda tytanowa, inhibitor korozji, płyn solarny, wąż do gazu czy elektroniczne pompy CO. Jesteśmy też producentem wody demineralizowanej.

http://multi-eko.pl/ - 28 Sie 2018

Network Elements - alarmy, instalacje elektryczne, montaż anten satelitarnych Katowice****

Asortyment naszej firmy obejmuje różnego typu systemy zabezpieczające, takie jak alarmy. Znajdziecie u nas również instalacje elektryczne oraz wykonywany przez naszych specjalistów montaż anten satelitarnych. W Katowicach zlokalizowana została nasza siedziba.

http://www.network-elements.pl/ - 27 Lut 2014