KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > instalatorstwo (129)

Polwent****

Na stronie można zapoznać się z takimi produktami, jak nasady i ciche wentylatory łazienkowe, dachowe oraz kominowe. Sklep oferuje również dedykowane środki do czyszczenia, w tym rozwiązania producentów Sadpal i Turbowent.

http://www.polwent24.pl/ - 28 Lut 2018

Pomiary elektryczne Przegląd pięcioletni instalacji Nadzór budowlany Warszawa Marki Ząbki Legionowo****

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie okresowych przeglądów pięcioletnich budynków oraz pomiarów instalacji. Świadczymy usługi w zakresie nadzoru budowlanego. Oferujemy szeroki zakres badań i pomiarów. Nasza oferta obejmuje min: - pomiary izolacji - pomiary ochrony przeciwporażeniowej - pomiary wyłączników różnicowoprądowych - pomiary natężenia oświetlenia - pomiary instalacji odgromowej i uziemiającej. Oferujemy usługi w zakresie odbiorów instalacji. Kompletujemy dokumentację do odbioru przez zakład energetyczny i PINB. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

http://www.pomiary-elektryczne-warszawa.pl/ - 30 Lis 2013

Producent elementów do wentylacji i klimatyzacji****

Producent elementów do klimatyzacji- regeneracyjnego odzysku ciepła, produkujemy wymienniki, wymiennik obrotowy, wymiennik krzyżowy,połączenie elastyczne,filtr wstępny, filtr powietrza, filtr kieszeniowy, filtr dokładny

http://barbor.biz/ - 9 Sie 2012

PROENERG. Biuro projektowe branży elektroenergetycznej.****

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu instalacji oraz sieci elektroenergetycznych. Zapewniamy kompleksową obsługę formalno-prawną przyłączenia do sieci elektrycznej. Naszymi odbiorcami są firmy budowlane, instytucje oraz inwestorzy.

http://proenerg.pl/ - 4 Gru 2017

Prosystem - siłownie zewnętrzne****

Dostawa i montaż siłowni zewnętrznych, hydraulicznych siłowni zewnętrznych, urządzeń do ćwiczeń kick-boxingu, elementów małej architektury.

http://www.silowniezewnetrzne.eu/ - 17 Lis 2015

Rekuperator - Sonniger Sp. z o.o.****

AIRBERG - SONNIGER Group jest europejskim dostawcą nowoczesnych urządzeń do wygodnej wentylacji z odzyskiem ciepła w budownictwie mieszkaniowym oraz lokalach, biurach, firmach, itp. Zalety naszych rekuperatorów: Wymiennik przeciwprądowo-krzyżowy, Chichobieżne wentylatory promieniowe komutowane elektronicznie EC, Automatyczny bypass, Filtry powietrza EU4 z wymiennymi wkładami, System antifreeze, Estetyczna obudowa oraz znakomita izolacja termiczna, Nagrzewnica wstępna w standardzie Rekuperatory to nasza pasja!

http://www.airberg.eu/ - 14 Sie 2013

Remont Bydgoszcz****

Świadczymy usługi remontowe takie jak malowanie, nakładanie tynku, prace glazurnicze, elektryczne, montaż drzwi, okien, wanny, prysznica oraz wszystkie inne usługi powiązane z branżą. Koszt remontu podamy po bezpłatnej wycenie na miejscu, unikamy podawania ceny przez internet i telefon. Prosimy o kontakt codziennie między 9 a 17.

http://remontdesne.pl/ - 23 Paź 2013

Remont Wrocław****

Witamy na wizytówce naszej firmy remontowej. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli mieszkań, domów oraz firm. Jesteśmy wyposażeni w najnowocześniejsze narzędzia i maszyny. Stale się doszkalamy i zdobywamy nowe kwalifikacje. W trakcie funkcjonowania wyremontowaliśmy już setki obiektów.

http://remontwroclaw.net/ - 23 Lip 2013

Remonty | Wykończenia wnętrz łódzkie, mazowieckie****

Remont kuchni, modernizacja pokojów czy kompleksowa przebudowa mieszkania, połączona z wymianą podłóg, okładzinami ścian i okien. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania. Nasze remonty wyróżniają się starannością, dokładnością i szybkim czasem wykonania. Szanujemy swoich klientów, ich czas i pieniądze. Dbamy o efektywność swojej pracy, wciąż szukając nowych pomysłów na aranżacje wnętrz, które sprawią Państwu radość przez wiele kolejnych lat.

http://neofirmy.net/remonty,remonty-wykonczenia-wnetrz-lodzkie,walowice,lodzkie-744.html - 14 Cze 2016

Remonty Kraków****

Jesteśmy firmą renowacyjną świadczącą usługi na terenie Krakowa. Zakres naszej działalności otwiera i zamyka jedno słowo : remont. Wykonamy zarówno powszechne prace związane z tym terminem np. malowanie jak i inne prace powiązane takie jak montaż instalacji elektrycznej albo usunięcie awarii układu hydraulicznego. Zrealizujemy zlecenia w Krakowie. Dokonamy bezpłatnej wyceny po oględzinach miejsca, w którym mamy pracować.

http://krakowremonty.net/ - 28 Maj 2013