KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > instalatorstwo (126)

Remonty z gwarancją Warszawa****

Firma remontowa Warszawa wykończenia wnętrz z gwarancją! Oferujemy sufity podwieszane budowa antresoli usługi glazurnicze malowanie mieszkań biur instalacje elektryczne i hydrauliczne

http://remonty-oleba.pl/ - 13 Cze 2013

SAN-AT Spółka z o.o. - sprzedaż i serwis klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła w Łodzi****

Strona internetowa łódzkiego przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w usługach remontowo - budowlanych, a także montażu i serwisie klimatyzacji i systemów rekuperacji na terenie całej Polski. Proponują również nowoczesne, wydajne pompy ciepła.

http://www.san-at.pl/ - 12 Sie 2015

Solar-Energy - panele grzewcze****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Solar-Energy. Jej specjalnością jest wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, takich jak promienie słoneczne oraz wiatr. Proponowane są panele fotowoltaiczne, grzewcze, a także małe elektrownie na wiatr.

http://www.solar-energy.pl/ - 8 Gru 2017

SolarSan****

Dokonujemy profesjonalnego montażu systemów fotowoltaicznych, które wcześniej zostają przez nas zaprojektowane zgodnie z przyszłym zastosowaniem. Nasze inteligentne zarządzanie energią słoneczną, pozwala zapewnić nie tylko energię elektryczną, ale również cieplną.

http://solarsan.pl/ - 16 Lis 2017

Solary Łódź, kotły na pelet Łódź, dotacje Łódź - EKO-THERM****

W naszej ofercie znajdą Państwo: gruntowe pompy ciepła z odwiertami z montażem, instalacje grzejnikowe, kotły gazowe kondensacyjne z montażem, kotły peletowe z montażem, podłogowe instalacje grzewcze, powietrzne pompy ciepła do C.W.U. z montażem, powietrzne pompy ciepła z montażem oraz zestaw solarny z montażem.

http://neofirmy.net/energia-solarna,eco-therm-robert-zygala-solary-lodzkie-kotly-na-pelet-dotacje-,lodz,lodzkie-595.html - 11 Maj 2017

Szamba betonowe szczelne****

Działamy na rynku już od 15 lat sporządzając najlepszej jakości zbiorniki betonowe. Mają one wielorakie zastosowanie, mogą posługiwać jako zbiorniki na szamba betonowe.Charakteryzujemy się dużą pilnością i odpornością towarów. Przez wieloletnie doświadczenie cały czas dążymy do podwyższenia standardów świadczonych przez nas usług. Bogaty zestaw wyrobów spełnia wszystkie wymogi prawne dla każdej sytuacji budowlanej.Wybierając naszą propozycję również kupując zbiornik na szambo betonowe odbieracie montaż gratis oraz terminowe wykonanie. Dzięki temu mamy pewność że każdy nabywca będzie usatysfakcjonowany górnolotną jakością produktu także usług.

http://www.szambabetonowe-info.pl/ - 3 Gru 2016

TERMO INSTALPLAST - instalacje centralnego ogrzewania****

Przedsiębiorstwo Termo Instalplast prowadzi sprzedaż instalacji centralnego ogrzewania, kanalizacji i systemów uzdatniania wody. U nas znajdziecie Państwo wszystko, co niezbędne, aby Wasz dom był bardziej przyjazny w użytkowaniu i nowoczesny. W ofercie również odkurzacze centralne.

http://www.kotlownia.eu/ - 27 Kwi 2017

TORA****

Asortyment firmy TORA uwzględnia urządzenia umożliwiające zapewnienie właściwej cyrkulacji powietrza. Należy do nich wentylacja mechaniczna, a także systemy oddymiania gazów, stosowane m.in. w garażach.

http://www.torawentylacja.pl/ - 25 Paź 2017

Transport Ciężarowy Fraind Żwirownia****

Firma "Transport Ciężarowy Fraind" Powstała w 1990 roku. Od tego czasu dynamicznie się rozwija. Specjalizujemy się w budownictwie. Od wykopów po rozbiórki. Posiadamy własną żwirownie na obrzeżach Białegostoku gdzie dostępne są przeróżne kruszywa takie jak żwir, piasek, kamień łamany, nadziarno, pospółka, czarnoziem, ziemia pod trawniki, ziemia ogrodowa, ziemia polna. Własne maszyny budowlane, koparko ładowarki, ładowarki, samochody ciężarowe pozwalają nam na podjęcie najtrudniejszych zadań. Do naszych usług można wliczyć transport ciężarowy, wszelkiego rodzaju wykopy, przenoszenie mas ziemnych, utrwalanie dróg gruntowych, a w zimę zajmujemy się dodatkowo odśnieżaniem placów, parkingów, prywatnych posesji i wywozem śniegu. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.tcf-zwirownia.pl/ - 2 Lip 2014

Usługi hydrauliczne i gazowe, zamrażanie rur, hydraulik gaz Warszawa****

Firma SPECO Mariusz Lesiak oferuje profesjonalne usługi hydrauliczne i gazowe na terenie Warszawy i okolic. Usuwamy usterki i awarie hydrauliczne oraz gazowe. Wykonujemy usługi w szerokim zakresie, między innymi: modernizacja i wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, modernizacja i wymiana instalacji centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, montaż, naprawa oraz wymiana urządzeń sanitarnych np. bidetów, wc, wanien, umywalek, kabin prysznicowych, zmywarek, zlewozmywaków oraz wiele innych. W naszej ofercie proponujemy również montaż wodomierzy i zaworów, kompleksowe konserwacje węzłów cieplnych c.o. c.w. c.t. Wykonujemy przeglądy instalacji gazowych oraz przeróbki metodą spawania gazowego, lutowania, zaciskania i skręcania. Przeprowadzamy wymianę zaworów grzejnikowych i grzejników wykorzystując metodę zamrażania rur. Wykonamy również montaż kuchni, płyt gazowych, piecyków. Rozwiążemy problemy z udrożnieniem instalacji kanalizacyjnej, pionów kuchennych i łazienkowych.

http://hydraulika-gaz.com/ - 3 Kwi 2016