KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > instalatorstwo (131)

Remonty | Wykończenia wnętrz łódzkie, mazowieckie****

Remont kuchni, modernizacja pokojów czy kompleksowa przebudowa mieszkania, połączona z wymianą podłóg, okładzinami ścian i okien. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania. Nasze remonty wyróżniają się starannością, dokładnością i szybkim czasem wykonania. Szanujemy swoich klientów, ich czas i pieniądze. Dbamy o efektywność swojej pracy, wciąż szukając nowych pomysłów na aranżacje wnętrz, które sprawią Państwu radość przez wiele kolejnych lat.

http://neofirmy.net/remonty,remonty-wykonczenia-wnetrz-lodzkie,walowice,lodzkie-744.html - 14 Cze 2016

Remonty Kraków****

Jesteśmy firmą renowacyjną świadczącą usługi na terenie Krakowa. Zakres naszej działalności otwiera i zamyka jedno słowo : remont. Wykonamy zarówno powszechne prace związane z tym terminem np. malowanie jak i inne prace powiązane takie jak montaż instalacji elektrycznej albo usunięcie awarii układu hydraulicznego. Zrealizujemy zlecenia w Krakowie. Dokonamy bezpłatnej wyceny po oględzinach miejsca, w którym mamy pracować.

http://krakowremonty.net/ - 28 Maj 2013

Remonty Toruń****

Firma I.M.P. zaprasza do skorzystania z usług remontowych i budowlanych osoby prywatne oraz firmy funkcjonujące na terenie Torunia i okolic. Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz (również pod klucz), wykonywanie prac na przykład przy kładzeniu paneli i parkietów, cyklinowaniu podłóg czy zaciąganiu ścian oraz wszelkie prace związane z remontem i wykończeniem wnętrza.

http://imp-remonty.pl/ - 22 Sty 2015

Remonty Warszawa, wykończenia wnętrz, malowanie****

Firma Family Biznes wykonuje usługi remontowe oraz wykończenia wnętrz. Przedsiębiorstwo posiada bogaty zakres usług takich jak malowanie ścian i sufitów, gładzie gipsowe, ścianki działowe, montaż podwieszanych sufitów, usługi hydrauliczne, elektroinstalacje, układanie płytek (glazura, terakota, gres).

http://neofirmy.net/remonty,p-h-u-family-biznes-mikolaj-stencel,warszawa,mazowieckie-714.html - 3 Cze 2014

Remonty z gwarancją Warszawa****

Firma remontowa Warszawa wykończenia wnętrz z gwarancją! Oferujemy sufity podwieszane budowa antresoli usługi glazurnicze malowanie mieszkań biur instalacje elektryczne i hydrauliczne

http://remonty-oleba.pl/ - 13 Cze 2013

SAN-AT Spółka z o.o. - sprzedaż i serwis klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła w Łodzi****

Strona internetowa łódzkiego przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w usługach remontowo - budowlanych, a także montażu i serwisie klimatyzacji i systemów rekuperacji na terenie całej Polski. Proponują również nowoczesne, wydajne pompy ciepła.

http://www.san-at.pl/ - 12 Sie 2015

Solar-Energy - panele grzewcze****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Solar-Energy. Jej specjalnością jest wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, takich jak promienie słoneczne oraz wiatr. Proponowane są panele fotowoltaiczne, grzewcze, a także małe elektrownie na wiatr.

http://www.solar-energy.pl/ - 8 Gru 2017

SolarSan****

Dokonujemy profesjonalnego montażu systemów fotowoltaicznych, które wcześniej zostają przez nas zaprojektowane zgodnie z przyszłym zastosowaniem. Nasze inteligentne zarządzanie energią słoneczną, pozwala zapewnić nie tylko energię elektryczną, ale również cieplną.

http://solarsan.pl/ - 16 Lis 2017

Solary Łódź, kotły na pelet Łódź, dotacje Łódź - EKO-THERM****

W naszej ofercie znajdą Państwo: gruntowe pompy ciepła z odwiertami z montażem, instalacje grzejnikowe, kotły gazowe kondensacyjne z montażem, kotły peletowe z montażem, podłogowe instalacje grzewcze, powietrzne pompy ciepła do C.W.U. z montażem, powietrzne pompy ciepła z montażem oraz zestaw solarny z montażem.

http://neofirmy.net/energia-solarna,eco-therm-robert-zygala-solary-lodzkie-kotly-na-pelet-dotacje-,lodz,lodzkie-595.html - 11 Maj 2017

SPM eco energia****

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań z dziedziny wentylacji i ogrzewania. Sprzedajemy kotły CO, odkurzacze centralne, systemy rekuperacji, klimatyzatory. Projektujemy i montujemy instalacje wod-kan. Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej. Zapewniamy fachowe doradztwo.

http://spm.net.pl/ - 19 Kwi 2018