KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > instalatorstwo (143)

Polinox****

Wykonujemy stacje uzdatniania wody, spawanie metali, a także montaż i relokację maszyn. Polinox wykonuje również instalacje przemysłowe dla między innymi branży kosmetycznej, papierniczej oraz chemicznej.

http://www.polinox.pl/ - 28 Lut 2018

Polwent****

Na stronie można zapoznać się z takimi produktami, jak nasady i ciche wentylatory łazienkowe, dachowe oraz kominowe. Sklep oferuje również dedykowane środki do czyszczenia, w tym rozwiązania producentów Sadpal i Turbowent.

http://www.polwent24.pl/ - 28 Lut 2018

Pomiary elektryczne Przegląd pięcioletni instalacji Nadzór budowlany Warszawa Marki Ząbki Legionowo****

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie okresowych przeglądów pięcioletnich budynków oraz pomiarów instalacji. Świadczymy usługi w zakresie nadzoru budowlanego. Oferujemy szeroki zakres badań i pomiarów. Nasza oferta obejmuje min: - pomiary izolacji - pomiary ochrony przeciwporażeniowej - pomiary wyłączników różnicowoprądowych - pomiary natężenia oświetlenia - pomiary instalacji odgromowej i uziemiającej. Oferujemy usługi w zakresie odbiorów instalacji. Kompletujemy dokumentację do odbioru przez zakład energetyczny i PINB. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

http://www.pomiary-elektryczne-warszawa.pl/ - 30 Lis 2013

Power Green - fotowoltaika, kolektory słoneczne****

Jeżeli chcą Państwo zaoszczędzić na rachunkach za prąd, a jednocześnie nie szkodzić środowisku naturalnemu, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Power Green. Obejmuje ona kolektory fotowoltaiczne, korzystające z energii słonecznej.

http://powergreen.com.pl/ - 26 Wrz 2018

Producent elementów do wentylacji i klimatyzacji****

Producent elementów do klimatyzacji- regeneracyjnego odzysku ciepła, produkujemy wymienniki, wymiennik obrotowy, wymiennik krzyżowy,połączenie elastyczne,filtr wstępny, filtr powietrza, filtr kieszeniowy, filtr dokładny

http://barbor.biz/ - 9 Sie 2012

Producent szamb betonowych****

Producent szamba betonowych firma Luxbud - obsługujemy wszystkie województwa w Polsce. Nasze produkty dysponują wszystkie aprobaty i certyfikaty PZH i Instytutu Techniki Budowlanej. Każdy produkt to dodatkowo Pisemna gwarancja na piśmie na okres 60 miesięcy.

http://szamba-luxbud.pl/ - 25 Lis 2018

PROENERG. Biuro projektowe branży elektroenergetycznej.****

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu instalacji oraz sieci elektroenergetycznych. Zapewniamy kompleksową obsługę formalno-prawną przyłączenia do sieci elektrycznej. Naszymi odbiorcami są firmy budowlane, instytucje oraz inwestorzy.

http://proenerg.pl/ - 4 Gru 2017

Promika Solar****

Dla osób, którym zależy na środowisku, a zarazem chcą oszczędzić na rachunkach za prąd, polecane są panele fotowoltaiczne. Promika Solar może je profesjonalnie zamontować w najlepszej lokalizacji na terenie gospodarstwa.

http://promika-solar.pl/ - 26 Wrz 2018

Prosystem - siłownie zewnętrzne****

Dostawa i montaż siłowni zewnętrznych, hydraulicznych siłowni zewnętrznych, urządzeń do ćwiczeń kick-boxingu, elementów małej architektury.

http://www.silowniezewnetrzne.eu/ - 17 Lis 2015

Rekuperator - Sonniger Sp. z o.o.****

AIRBERG - SONNIGER Group jest europejskim dostawcą nowoczesnych urządzeń do wygodnej wentylacji z odzyskiem ciepła w budownictwie mieszkaniowym oraz lokalach, biurach, firmach, itp. Zalety naszych rekuperatorów: Wymiennik przeciwprądowo-krzyżowy, Chichobieżne wentylatory promieniowe komutowane elektronicznie EC, Automatyczny bypass, Filtry powietrza EU4 z wymiennymi wkładami, System antifreeze, Estetyczna obudowa oraz znakomita izolacja termiczna, Nagrzewnica wstępna w standardzie Rekuperatory to nasza pasja!

http://www.airberg.eu/ - 14 Sie 2013