KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > instalatorstwo (129)

Remonty Toruń****

Firma I.M.P. zaprasza do skorzystania z usług remontowych i budowlanych osoby prywatne oraz firmy funkcjonujące na terenie Torunia i okolic. Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz (również pod klucz), wykonywanie prac na przykład przy kładzeniu paneli i parkietów, cyklinowaniu podłóg czy zaciąganiu ścian oraz wszelkie prace związane z remontem i wykończeniem wnętrza.

http://imp-remonty.pl/ - 22 Sty 2015

Remonty Warszawa, wykończenia wnętrz, malowanie****

Firma Family Biznes wykonuje usługi remontowe oraz wykończenia wnętrz. Przedsiębiorstwo posiada bogaty zakres usług takich jak malowanie ścian i sufitów, gładzie gipsowe, ścianki działowe, montaż podwieszanych sufitów, usługi hydrauliczne, elektroinstalacje, układanie płytek (glazura, terakota, gres).

http://neofirmy.net/remonty,p-h-u-family-biznes-mikolaj-stencel,warszawa,mazowieckie-714.html - 3 Cze 2014

Remonty z gwarancją Warszawa****

Firma remontowa Warszawa wykończenia wnętrz z gwarancją! Oferujemy sufity podwieszane budowa antresoli usługi glazurnicze malowanie mieszkań biur instalacje elektryczne i hydrauliczne

http://remonty-oleba.pl/ - 13 Cze 2013

SAN-AT Spółka z o.o. - sprzedaż i serwis klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła w Łodzi****

Strona internetowa łódzkiego przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w usługach remontowo - budowlanych, a także montażu i serwisie klimatyzacji i systemów rekuperacji na terenie całej Polski. Proponują również nowoczesne, wydajne pompy ciepła.

http://www.san-at.pl/ - 12 Sie 2015

Solar-Energy - panele grzewcze****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Solar-Energy. Jej specjalnością jest wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, takich jak promienie słoneczne oraz wiatr. Proponowane są panele fotowoltaiczne, grzewcze, a także małe elektrownie na wiatr.

http://www.solar-energy.pl/ - 8 Gru 2017

SolarSan****

Dokonujemy profesjonalnego montażu systemów fotowoltaicznych, które wcześniej zostają przez nas zaprojektowane zgodnie z przyszłym zastosowaniem. Nasze inteligentne zarządzanie energią słoneczną, pozwala zapewnić nie tylko energię elektryczną, ale również cieplną.

http://solarsan.pl/ - 16 Lis 2017

Solary Łódź, kotły na pelet Łódź, dotacje Łódź - EKO-THERM****

W naszej ofercie znajdą Państwo: gruntowe pompy ciepła z odwiertami z montażem, instalacje grzejnikowe, kotły gazowe kondensacyjne z montażem, kotły peletowe z montażem, podłogowe instalacje grzewcze, powietrzne pompy ciepła do C.W.U. z montażem, powietrzne pompy ciepła z montażem oraz zestaw solarny z montażem.

http://neofirmy.net/energia-solarna,eco-therm-robert-zygala-solary-lodzkie-kotly-na-pelet-dotacje-,lodz,lodzkie-595.html - 11 Maj 2017

SPM eco energia****

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań z dziedziny wentylacji i ogrzewania. Sprzedajemy kotły CO, odkurzacze centralne, systemy rekuperacji, klimatyzatory. Projektujemy i montujemy instalacje wod-kan. Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej. Zapewniamy fachowe doradztwo.

http://spm.net.pl/ - 19 Kwi 2018

Szamba betonowe szczelne****

Działamy na rynku już od 15 lat sporządzając najlepszej jakości zbiorniki betonowe. Mają one wielorakie zastosowanie, mogą posługiwać jako zbiorniki na szamba betonowe.Charakteryzujemy się dużą pilnością i odpornością towarów. Przez wieloletnie doświadczenie cały czas dążymy do podwyższenia standardów świadczonych przez nas usług. Bogaty zestaw wyrobów spełnia wszystkie wymogi prawne dla każdej sytuacji budowlanej.Wybierając naszą propozycję również kupując zbiornik na szambo betonowe odbieracie montaż gratis oraz terminowe wykonanie. Dzięki temu mamy pewność że każdy nabywca będzie usatysfakcjonowany górnolotną jakością produktu także usług.

http://www.szambabetonowe-info.pl/ - 3 Gru 2016

TERMO INSTALPLAST - instalacje centralnego ogrzewania****

Przedsiębiorstwo Termo Instalplast prowadzi sprzedaż instalacji centralnego ogrzewania, kanalizacji i systemów uzdatniania wody. U nas znajdziecie Państwo wszystko, co niezbędne, aby Wasz dom był bardziej przyjazny w użytkowaniu i nowoczesny. W ofercie również odkurzacze centralne.

http://www.kotlownia.eu/ - 27 Kwi 2017