KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > kamieniarstwo (85)

Kamieniarstwo PAKAL | kostka granitowa, krawężniki granitowe*****

Kamieniarstwo PAKAL jest producentem wyrobów z granitu i oferuje: kostka granitowa, krawężniki drogowe, mostowe, proste i łukowe. W ofercie usług także produkcja nagrobków i pomników nagrobnych

http://pakal.pl/ - 17 Lut 2012

ARS Granit****

Zakład Kamieniarski ARS Granit od 30 lat zajmuje się obróbką kamienia. Wykonuje: blaty granitowe, blaty kamienne oraz posadzki granitowe. Dostarczamy produkty na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.arsgranit.pl/ - 1 Cze 2015

Astir-marmury-granity.pl****

Poza sprzedażą marmurów firma ASTIR zajmuje się sprzedażą także materiałów ściernych, klejów, artykułów zabezpieczających. Firma może także wywiercić otwory we wszystkich materiałach budowlanych oraz oferuje także cięcie ceramiki (np. glazury, gresów itp.). Szczegóły znajdziesz na naszej tronie internetowej: http://astir-marmury-granity.pl/. Zachęcamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do jej odwiedzenia.

http://astir-marmury-granity.pl/ - 24 Cze 2016

Blaty Warszawa - granitymarmury.pl****

Jeżeli szukacie Państwo zakładu kamieniarskiego w Warszawie, rodzinna firma o nazwie W. GROMEK i Synowie jest bardzo dobrym wyborem. Wieloletnia działalność, energia do pracy oraz stale zwiększane standardy jakościowe sprawiają, że oferowane przez nas granity i marmury to najlepsza jakość na rynku. Różnego rodzaju blaty granitowe, nagrobki, granity, marmury, schody, parametry - nasza oferta jest naprawdę zróżnicowana.

http://www.granitymarmury.pl/ - 16 Lut 2016

BRUKMAN - usługi brukarskie****

Oferujemy usługi brukarskie, układanie kostki granitowej i brukowej na terenie Dolnego Śląska, a także całej Polski. Wieloletnie doświadczenie i grono zadowolonych klientów to nasze atuty.

http://www.bruk-man.pl/ - 4 Sie 2015

Centrum-konglomeratu.pl****

W ofercie naszej firmy zapewniamy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie realizowania wyrobów z konglomeratu, które nasza firma realizuje od wielu lat. Jednocześnie w branży kamieniarskiej nasza firma Centrum Konglomeratu działa już od 40 lat co pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie najwyższej jakości wyrobów. Gwarantujemy naszym klientom również wykonanie sprawnych i terminowych zamówień na schody, parapety czy blaty.

http://www.centrum-konglomeratu.pl/ - 4 Gru 2017

ECOSTON ANDRZEJ STRASIŃSKI WARSZAWA marmur warszawa****

Prezentujemy Państwu firmę Ecoston z Warszawy. Proponujemy kompleksową realizację prac z zakresu branży budowlanej i kamieniarskiej na terenie Warszawy i całego kraju. Specjalizujemy się też w sprzedaży i montażu kostki granitowej. Świadczymy również usługi transportowe, cięcie kamienia oraz renowację kamienia. Posiadamy fachowe i niezbędne do obróbki kamienia maszyny, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować towar najwyższej klasy. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz rywalizujące ceny. Zapraszamy na nasza stronę internetową, gdzie odnajdą Państwo więcej informacji a także pełną propozycję przedsiębiorstwa.

http://www.galeriakamienia.waw.pl/ - 23 Paź 2013

Galeriakamieni.pl - Hurtownia kamieni naturalnych****

Galeria Kamieni S. J. to firma z wieloletnim stażem na rynku, bo istniejąca od początku 2008 roku. Od zawsze specjalizowała się w zakresie dostarczania wyrobów z kamienia naturalnego. Proponuje je przedsiębiorstwom handlowym, klientom indywidualnym i architektom. W ofercie znajduje się duży wybór blatów kuchennych i łazienkowych, schodów, kominków oraz parapetów. Firma ma największy w regionie łódzkim magazyn.

http://galeriakamieni.pl/ - 2 Paź 2014

Globgranit - Wyroby z granitu****

Strona internetowa firmy Globgranit. Dostarczamy produkty i wyroby z granitu - schody, krawężniki, płyty chodnikowe, kostkę, elementy elewacyjne i tanie kruszywa.

http://budowlany.globgranit.pl/ - 14 Mar 2016

Gravit Renowacja polerowanie renowacja posadzek kamiennych i marmurowych****

Firma Gravit działa od 1993 roku, swoją siedzibę ma w Nowym Dworze Mazowieckim pod Warszawą. Przez cały okres działalności naszej firmy wykonaliśmy setki zleceń na terenie całej Polski i Europy. Doświadczenie zdobyliśmy dzięki wielu prestiżowym zleceniom m.in.: Muzeum Chopina w Żelazowej Woli, Dworzec Centralny w Warszawie czy Arkady Kubickiego pod Zamkiem Królewskim.

http://www.gravit-renowacja.pl/ - 12 Lip 2014