KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > kamieniarstwo (93)

Globgranit - Wyroby z granitu****

Strona internetowa firmy Globgranit. Dostarczamy produkty i wyroby z granitu - schody, krawężniki, płyty chodnikowe, kostkę, elementy elewacyjne i tanie kruszywa.

http://budowlany.globgranit.pl/ - 14 Mar 2016

Graniteland - wyroby z kamienia naturalnego****

Strona internetowa firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą wyrobów z kamienia naturalnego. Graniteland poleca między innymi takie rozwiązania, jak blaty kuchenne z marmuru lub granitu.

http://www.graniteland.pl/ - 29 Lis 2018

Gravit Renowacja polerowanie renowacja posadzek kamiennych i marmurowych****

Firma Gravit działa od 1993 roku, swoją siedzibę ma w Nowym Dworze Mazowieckim pod Warszawą. Przez cały okres działalności naszej firmy wykonaliśmy setki zleceń na terenie całej Polski i Europy. Doświadczenie zdobyliśmy dzięki wielu prestiżowym zleceniom m.in.: Muzeum Chopina w Żelazowej Woli, Dworzec Centralny w Warszawie czy Arkady Kubickiego pod Zamkiem Królewskim.

http://www.gravit-renowacja.pl/ - 12 Lip 2014

Herkam - granit, bruk, kostka brukowa, kostka granitowa, tanie usługi****

Granit, bruk, kostka granitowa, kostka brukowa, wyroby z granitu. Na naszą ofertę składa się kostka granitowa w różnych rozmiarach i kolorach. Nasza kostka charakteryzuje się najwyższą jakością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.herkam.pl/ - 5 Kwi 2007

Impala - kamieniarstwo, piaskowiec, elewacje****

Zakład kamieniarsko - handlowy Impala specjalizuje się w produkcji elewacji, parapetów, wyrobów z kamienia naturalnego: piaskowca, granitu, marmuru i aglomarmuru.

http://impala.net.pl/ - 8 Maj 2008

Jan Sobczak - Nagrobki w Białymstoku, Ełku, Grajewie, Mońkach****

Zakład kamieniarski Jana Sobczaka zaprasza Klientów z takich miejscowości jak Grajewo, Mońki, Białystok oraz Ełk. Oferujemy nagrobki, działamy w województwie podlaskim.

http://jan-sobczak.pl/ - 18 Maj 2016

KamienART - ogrodzenia z kamienia naturalnego, altany, oczka wodne****

Budujemy z kamienia naturalnego - wykonujemy ogrodzenia z kamienia naturalnego, oczka wodne, kaskady, altany, grille, piece chlebowe, schody, tarasy, elewacje, posadzki z kamienia, filary.

http://kamienart.eu/ - 26 Sty 2014

Kamieniarstwo nagrobki - Zakład kamieniarski Baha****

Kamieniarstwo nagrobki granitowe, tablice nagrobkowe-napisowe, rzeźby, płaskorzeźby, liternictwo, grawery, grobowce, galeria, wzory nagrobków.

http://kamieniarstwonagrobki.pl/ - 22 Sty 2015

Kamieniarstwo Poznań - nagrobki, schody, blaty, elewacje****

Od początku istnienia firmy Kamieniarstwo Wawrzyniak zajmujemy się obróbką kamienia naturalnego. Swoje usługi kierujemy szczególnie dla klientów z Wielkopolski. Kamień naturalny jest materiałem trudnym w obróbce, jednak niezwykle wdzięcznym, jeżeli chodzi o trwałość, wytrzymałość i estetykę elementów wykończeniowych mieszkań, czy domów, z niego wytworzonych. Mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Szeroki wybór materiałów pozwoli na dopasowanie schodów, podłóg, blatów i innych elementów do wystroju kuchni, łazienki, czy przedpokoju. Nasze produkty to gwarancja dobrej jakości.

http://www.wawrzyniak.com.pl/ - 2 Mar 2016

Kamieniarstwo Stanisław Mirosław Grzesiak****

Na naszej stronie chcemy przedstawić zakres działalności firmy.Zachęcić do galerii,gdzie mogą państwo ocenić styl i jakość naszych prac,oraz zaproponować państwu nowe rozwiązania w budowie ogrodzeń z kamienia w systemue modułowym.

http://www.ogrodzeniazkamienia.pl/ - 20 Sty 2009