KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > kamieniarstwo (93)

Orange Stone - nagrobki i blaty granitowe****

Zajmujemy się profesjonalną obróbką kamienia, w szczególności granitu. Wykonujemy między innymi blaty kuchenne i łazienkowe, nagrobki i grobowce, a także wiele innych rozwiązań. Działamy także jako hurtownia płyt granitowych. Oferujemy wyroby z dobrego gatunkowo materiału, odznaczającego się wysokimi walorami użytkowymi oraz estetycznymi. Wykorzystywany w produkcji granit pochodzi z Kanady, Hiszpanii, Brazylii, Szwecji i innych zakątków świata. Firma ma wieloletnie doświadczenie i stabilną pozycję na rynku.

http://www.orangestone.pl/ - 23 Mar 2015

Polskie Konsorcjum Granitu s.c. - kamień granitowy i murowy****

Dostawca wysokiej jakości kamienia murowego oraz wyrobów granitowych takich jak cięta i łupana kostka, płyty, obrzeża oraz parapety. w ofercie ponadto schodki i krawężniki z tego trwałego i bardzo eleganckiego materiału.

http://www.polskiekonsorcjumgranitu.pl/ - 29 Sty 2015

Pomniki Bydgoszcz****

Pomniki Bydgoszcz. Bydgoszcz i okolice to z racji niewielkiej wielkości zasięg działalności rodzinnego zakładu kamieniarskiego „kamieniarstwobydgoszcz.pl”. Wykonujemy na zamówienie nowoczesne oraz tradycyjne pomniki, grobowce oraz nagrobki. Posiadamy w ofercie pomniki marmurowe, granitowe czy z piaskowca. Tworzymy pomniki w 100% dostosowane do życzeń i możliwości finansowych klienta.

http://kamieniarstwobydgoszcz.pl/ - 2 Gru 2018

PPUH EVA - krawężniki i obrzeża granitowe****

W ofercie firmy znaleźć można kostki kamienne i krawężniki, a także obrzeża granitowe. Producent wyrobów z naturalnego kamienia udostępnia również fontanny ogrodowe.

http://www.czaskamienia.com.pl/ - 6 Cze 2014

Pracownia kamieniarska Alicja Trybus****

Pracownia kamieniarska specjalizuje się w ręcznej obróbce kamienia, liternictwie, pozłotnictwie, renowacji zabytków, nagrobków, płyt pamiątkowych i innych obiektów.

http://www.pracowniatrybus.pl/ - 30 Wrz 2013

Schody, posadzki, parapety granitowe | Makronex****

Firma oferuje elewacje z piaskowca, a także wyroby z kamienia: schody, posadzki i parapety granitowe.

http://www.makronex.eu/ - 26 Kwi 2014

Schody-kamienne.pl****

Chcesz, żeby schody prowadzące na piętro Twojego domu pasowały do całego wnętrza? Szukasz modnych produktów i zawsze stawiasz na wysoką jakość wykonania? Prezentujemy Ci ofertę naszej firmy i chcemy Cię zapewnić, że w każdej chwili tylko dla Ciebie możemy zaprojektować i wyprodukować na przykład schody z marmuru.

http://schody-kamienne.pl/ - 8 Lis 2017

Signia - nagrobki i kamieniarstwo****

Przedsiębiorstwo kamieniarskie zajmujące się importem oraz montażem tego naturalnego surowca. Signia ze Strzegomia specjalizuje się również w wytwarzaniu ekskluzywnych nagrobków oraz płyt granitowych.

http://signia.com.pl/ - 2 Paź 2015

Stone Design - blaty z konglomeratu****

Strona internetowa firmy specjalizującej się w kamieniarstwie budowlanym. W naszej ofercie znajdą Państwo schody i blaty z konglomeratu lub granitowe.

http://www.stonedesign.com.pl/ - 28 Lip 2015

Stone Venture - Krystalizacja i polerowanie marmuru w Warszawie****

Firma Stone Venture zaprasza klientów z Warszawy i okolic do skorzystania z usług. Specjalizujemy się w szlifowaniu posadzki betonowej i powierzchni granitowych. Wykonujemy krystalizację, czyszczenie oraz polerowanie marmuru.

http://stoneventure.pl/ - 24 Mar 2016