KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > kamieniarstwo (85)

Art Granit- producent kostki granitowej***

W ofercie firmy znajduje się kostka granitowa, piaskowiec, krawężniki granitowe, płyty granitowe. Jako producent kostki granitowej firma prowadzi działalność produkcyjno-handlową w zakresie przerobu granitu, piaskowca, łupku i innych kamieni naturalnych. Konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa.

http://www.artgranit.pl/ - 16 Sie 2010

Bestbruk - Maszynowe układanie kostki brukowej.***

Firma Bestbruk specjalizuje się w branży maszynowe układanie kostki brukowej. Firma istnieje od 2002 roku i działa na terenie miasta Łódź. Dysponujemy maszynami do układania kostki brukowej firmy Rollmops oraz łatami do plantów.

http://www.bestbruk.go3.pl/ - 11 Mar 2009

Brukarstwo, aranżacje terenów zielonych, odwodnienia - Brukluk Wrocław***

Aranżacje terenów zielonych, zagospodarowanie terenu, posesji, odwodnienia terenów-to część usług oferowanych przez firmę Brukluk z Wrocławia. A w ramach tego: nawierzchnie z kostki betonowej, nawierzchnie z kostki brukowej, wykonywanie tarasów, wjazdy do garaży, jak również odwodnienia, studnie chłonne, drenaże.

http://www.brukluk.pl/ - 11 Lut 2009

Brukarstwo Instalbruke Wrocław***

Instalbruke - brukarstwo Wrocław. Usługi brukarskie, roboty ziemne. Specjalizujemy się w wykonywaniu nawierzchni z kostki brukowej: wjazdy, parkingi, place. Firma działa na terenie województwa dolnośląskiego. Zapewniamy fachowe wykonanie, konkurencyjne ceny.

http://brukarstwo.wroclaw.pl/ - 25 Sty 2007

Brukarstwo LEWMAG***

Łódzka firma LEWMAG oferuje układanie kostki brukowej oraz inne usługi związane z brukarstwem - układanie galanterii z kamienia naturalnego, montaż odwodnień liniowych i rur odpływowych.

http://lewmag.pl/ - 11 Lip 2012

Brukowanie***

Specjalizujemy się w robotach brukarskich, projektowaniu i zakładaniu placów zabaw dla dzieci, pracach wysokościowych, usuwaniu azbestu, oraz budowie dróg kołowych.

http://brukowanie.com.pl/ - 22 Lut 2008

Daffi nagrobki i grobowce granitowe***

Nagrobki i grobowce z granitu na indywidualne zamówienie, duża ilość wzorów nagrobków i tablic napisowych.

http://www.nagrobki.lebork.pl/ - 3 Wrz 2009

F.P.H.U. "Margo" Małgorzata Wojnicka- zakład obróbki kamienia. Tarnów***

Witryna zakładu obróbki kamienia oferującego budowę, remonty nagrobków i grobowców, wykonawstwo kominków, parapetów, schodów, blatów, wykończeń z kamienia oraz zamówienia specjalne. Na stronie szczegółowa oferta, dane kontaktowe oraz informacje o firmie.

http://www.margo.1gb.pl/ - 17 Sty 2006

GranBud - Produkcja z granitu, brukarstwo.***

Kompleksowe artystyczne wykonawstwo ozdobnych nawierzchni brukowych i kolorowych mozaik z kostki granitowej. Liternictwo w kamieniu, (osobliwe tabliczki posesyjne, oraz tablice okolicznościowe, szyldy, itp.). Wyroby płytowe z granitów (stopnice schodowe parapety, płyty i płytki posadzkowe, na cokoły, itp.). Produkcja granitowych płytek na tarasy typu Puzzle (nowość na zamówienie). Twarde, przepuszczalne i niebrudzące - opatentowane zaprawy fugujące ROMPOXź (Fugi do kamieni naturalnych reklamowane, jako godna polecenia nowość, w tematycznych programach TV).

http://www.gran-bud.e-biznes.org/ - 16 Lut 2010

Granite Design- kamieniarstwo Lublin***

Zajmujemy się wykonywaniem elementów wystroju wnętrz takich jak: parapety okienne, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, schody, posadzki, elewacje z kamienia naturalnego. Usługi robót kamieniarskich świadczymy w szerokim zakresie zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

http://www.granite-design.pl/ - 20 Maj 2011