KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > kamieniarstwo (93)

STONMAR - Kominki, wkłady kominkowe i akcesoria****

Oferta firmy zajmującej się kompleksowym wykonawstwem obudów kominkowych oraz sprzedażą wkładów kominkowych i akcesoriów. Woj. podkarpackie,Pow. Rzeszów,Gm. Rzeszów,

http://stonmar.pl/ - 21 Lis 2016

Tomzet - Kamienie ogrodowe****

W ofercie firmy znaleźć można kamienie ogrodowe. Firma zajmuje się dystrybucją i obróbką tego naturalnego surowca.

http://www.tomzet.pl/ - 18 Lut 2014

Topgran - płytki ceramiczne****

W ofercie firmy Topgran znajdują się wyroby z kamienia i innych tworzyw. Asortyment obejmuje m.in. płytki ceramiczne, schody oraz elewacje. Oprócz tego przedsiębiorstwo proponuje gotowe nagrobki i tablice napisowe.

http://www.topgran.pl/ - 29 Cze 2017

Układanie kostki brukowej Kraków, brukarstwo Kraków, InstalB****

Jesteśmy firmą świadczącą usługi brukarskie na terenie Krakowa i okolic. Oferujemy usługi kompleksowe, jak i osobne realizowanie poszczególnych etapów prac brukarskich. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego też dbamy o nie w każdym momencie, zarówno w trakcie budowy, jak i już po ukończeniu prac, udzielając gwarancji na każde wykonane przez nas zlecenie. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu, oferując nasze porady, konsultacje, a także darmowy pomiar i wycenę. Firma INSTALBRUK.

http://www.instalbruk.pl/ - 21 Lut 2011

Www.kamieniarstwojanik.pl****

Kamieniarstwo Wioletta Janik w Nowym Sączu to firma, która zajmuje się produkcją kamieniarstwa nagrobkowego i budowlanego. Oferujemy wysokiej jakości wyroby z kamieni naturalnych tj. granit, marmur i łupek. Swoją działalność prowadzimy od 1987 r., a zamówienia realizujemy na terenie całego kraju. Używamy najwyższej jakości materiałów importowanych z całego świata, dostarczając klientom: grobowce i nagrobki z granitu oraz z marmuru, rzeźby nagrobne, urny oraz elementy zdobnicze. W ramach kamieniarstwa budowlanego, robimy schody, parapety oraz blaty. Zapraszamy!

http://www.kamieniarstwojanik.pl/ - 11 Lip 2018

Zakład kamieniarski MARMOKOM Stanisław Konstanty****

Zakład kamieniarski MARMOKOM w Nowym Sączu Stanisław Konstanty oferuje profesjonalne usługi kamieniarskie. Wykonujmy kompleksowo: kominki, blaty kuchenne z kamienia, tj. granit lub konglomerat kwarcowy, blaty łazienkowe, parapety wewnętrzne i zewnętrzne z takich kamieni, jak marmur, aglomarmur i granit kwarc. Oferujemy duży wybór kamienia. Usługi wykonywane przez naszą firmę cechuje bardzo wysoka jakość wykonania. zapraszamy

http://www.marmokom.pl/ - 9 Wrz 2018

ZAKŁAD KAMIENIARSKO-BETONIARSKI ŁOMŻA parapety z kamieni podlaskie****

Wytwarzaniem nagrobków oraz innego rodzaju wyrobów z kamienia zajmujemy się od powyżej 30 lat. Przez ten okres nabraliśmy niezbędnego doświadczenia oraz informacji, które w branży kamieniarskiej są niezbędne. Zyskaliśmy też stałą pozycję oraz uznanie w oczach nabywców, nie tylko z Łomży, ale także z sąsiednich miejscowości. Nasz zakład kamieniarski do produkcji nagrobków pojedynczych, podwójnych, rodzinnych oraz dziecięcych, a także innych artykułów, używa wyłącznie najlepszych materiałów. Oferujemy wyroby w różnej kolorystyce i o rozmaitym zdobieniu. Zapewniamy transport i darmowy montaż. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na witrynie www.

http://www.kamieniarstwo-lewandowski.pl/ - 11 Sty 2014

ZAKŁAD KAMIENIARSKO-RZEŹBIARSKI \"ZAGÓRSKI\" nagrobki****

Zakład Kamieniarsko-Rzeźbiarski ?ZAGÓRSKI? prowadzi swoją działalność od 1907 roku, specjalizując się w okazale zrozumianej obróbce kamienia. Wielopokoleniowa tradycja połączona z zużytkowaniem nowoczesnych rozwiązań to gwarancja najwyższej jakości usług i satysfakcji nawet najbardziej wymagających Klientów. Mocną podstawę działalności stanowią fenomenalnej klasy materiały - granity, marmury oraz piaskowce, z jakich powstają między innymi aranżacje wnętrz, nagrobki bądź też przeróżnego rodzaju rzeźby. Wykwalifikowani i doświadczeni eksperci doskonale wiedzą, jak podkreślić niepowtarzalną konstrukcję kamienia oraz majętność barw, sprawiając, że przetestuje się wybornie w wielorakim charakterze. Zakład Kamieniarsko-Rzeźbiarski ?ZAGÓRSKI? gwarantuje nie tylko wyśmienite utworzenie i skrupulatne wykończenie wszelkiego wyrobu, lecz także punktualną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Więcej na stronie.

http://www.kamieniarstwo-zagorski.pl/ - 12 Gru 2012

Art Granit- producent kostki granitowej***

W ofercie firmy znajduje się kostka granitowa, piaskowiec, krawężniki granitowe, płyty granitowe. Jako producent kostki granitowej firma prowadzi działalność produkcyjno-handlową w zakresie przerobu granitu, piaskowca, łupku i innych kamieni naturalnych. Konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa.

http://www.artgranit.pl/ - 16 Sie 2010

Bestbruk - Maszynowe układanie kostki brukowej.***

Firma Bestbruk specjalizuje się w branży maszynowe układanie kostki brukowej. Firma istnieje od 2002 roku i działa na terenie miasta Łódź. Dysponujemy maszynami do układania kostki brukowej firmy Rollmops oraz łatami do plantów.

http://www.bestbruk.go3.pl/ - 11 Mar 2009