KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > kamieniarstwo (87)

ZAKŁAD KAMIENIARSKO-BETONIARSKI ŁOMŻA parapety z kamieni podlaskie****

Wytwarzaniem nagrobków oraz innego rodzaju wyrobów z kamienia zajmujemy się od powyżej 30 lat. Przez ten okres nabraliśmy niezbędnego doświadczenia oraz informacji, które w branży kamieniarskiej są niezbędne. Zyskaliśmy też stałą pozycję oraz uznanie w oczach nabywców, nie tylko z Łomży, ale także z sąsiednich miejscowości. Nasz zakład kamieniarski do produkcji nagrobków pojedynczych, podwójnych, rodzinnych oraz dziecięcych, a także innych artykułów, używa wyłącznie najlepszych materiałów. Oferujemy wyroby w różnej kolorystyce i o rozmaitym zdobieniu. Zapewniamy transport i darmowy montaż. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na witrynie www.

http://www.kamieniarstwo-lewandowski.pl/ - 11 Sty 2014

ZAKŁAD KAMIENIARSKO-RZEŹBIARSKI \"ZAGÓRSKI\" nagrobki****

Zakład Kamieniarsko-Rzeźbiarski ?ZAGÓRSKI? prowadzi swoją działalność od 1907 roku, specjalizując się w okazale zrozumianej obróbce kamienia. Wielopokoleniowa tradycja połączona z zużytkowaniem nowoczesnych rozwiązań to gwarancja najwyższej jakości usług i satysfakcji nawet najbardziej wymagających Klientów. Mocną podstawę działalności stanowią fenomenalnej klasy materiały - granity, marmury oraz piaskowce, z jakich powstają między innymi aranżacje wnętrz, nagrobki bądź też przeróżnego rodzaju rzeźby. Wykwalifikowani i doświadczeni eksperci doskonale wiedzą, jak podkreślić niepowtarzalną konstrukcję kamienia oraz majętność barw, sprawiając, że przetestuje się wybornie w wielorakim charakterze. Zakład Kamieniarsko-Rzeźbiarski ?ZAGÓRSKI? gwarantuje nie tylko wyśmienite utworzenie i skrupulatne wykończenie wszelkiego wyrobu, lecz także punktualną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Więcej na stronie.

http://www.kamieniarstwo-zagorski.pl/ - 12 Gru 2012

Art Granit- producent kostki granitowej***

W ofercie firmy znajduje się kostka granitowa, piaskowiec, krawężniki granitowe, płyty granitowe. Jako producent kostki granitowej firma prowadzi działalność produkcyjno-handlową w zakresie przerobu granitu, piaskowca, łupku i innych kamieni naturalnych. Konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa.

http://www.artgranit.pl/ - 16 Sie 2010

Bestbruk - Maszynowe układanie kostki brukowej.***

Firma Bestbruk specjalizuje się w branży maszynowe układanie kostki brukowej. Firma istnieje od 2002 roku i działa na terenie miasta Łódź. Dysponujemy maszynami do układania kostki brukowej firmy Rollmops oraz łatami do plantów.

http://www.bestbruk.go3.pl/ - 11 Mar 2009

Brukarstwo, aranżacje terenów zielonych, odwodnienia - Brukluk Wrocław***

Aranżacje terenów zielonych, zagospodarowanie terenu, posesji, odwodnienia terenów-to część usług oferowanych przez firmę Brukluk z Wrocławia. A w ramach tego: nawierzchnie z kostki betonowej, nawierzchnie z kostki brukowej, wykonywanie tarasów, wjazdy do garaży, jak również odwodnienia, studnie chłonne, drenaże.

http://www.brukluk.pl/ - 11 Lut 2009

Brukarstwo Instalbruke Wrocław***

Instalbruke - brukarstwo Wrocław. Usługi brukarskie, roboty ziemne. Specjalizujemy się w wykonywaniu nawierzchni z kostki brukowej: wjazdy, parkingi, place. Firma działa na terenie województwa dolnośląskiego. Zapewniamy fachowe wykonanie, konkurencyjne ceny.

http://brukarstwo.wroclaw.pl/ - 25 Sty 2007

Brukarstwo LEWMAG***

Łódzka firma LEWMAG oferuje układanie kostki brukowej oraz inne usługi związane z brukarstwem - układanie galanterii z kamienia naturalnego, montaż odwodnień liniowych i rur odpływowych.

http://lewmag.pl/ - 11 Lip 2012

Brukowanie***

Specjalizujemy się w robotach brukarskich, projektowaniu i zakładaniu placów zabaw dla dzieci, pracach wysokościowych, usuwaniu azbestu, oraz budowie dróg kołowych.

http://brukowanie.com.pl/ - 22 Lut 2008

Daffi nagrobki i grobowce granitowe***

Nagrobki i grobowce z granitu na indywidualne zamówienie, duża ilość wzorów nagrobków i tablic napisowych.

http://www.nagrobki.lebork.pl/ - 3 Wrz 2009

F.P.H.U. "Margo" Małgorzata Wojnicka- zakład obróbki kamienia. Tarnów***

Witryna zakładu obróbki kamienia oferującego budowę, remonty nagrobków i grobowców, wykonawstwo kominków, parapetów, schodów, blatów, wykończeń z kamienia oraz zamówienia specjalne. Na stronie szczegółowa oferta, dane kontaktowe oraz informacje o firmie.

http://www.margo.1gb.pl/ - 17 Sty 2006