KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > kamieniarstwo (93)

Brukarstwo, aranżacje terenów zielonych, odwodnienia - Brukluk Wrocław***

Aranżacje terenów zielonych, zagospodarowanie terenu, posesji, odwodnienia terenów-to część usług oferowanych przez firmę Brukluk z Wrocławia. A w ramach tego: nawierzchnie z kostki betonowej, nawierzchnie z kostki brukowej, wykonywanie tarasów, wjazdy do garaży, jak również odwodnienia, studnie chłonne, drenaże.

http://www.brukluk.pl/ - 11 Lut 2009

Brukarstwo Instalbruke Wrocław***

Instalbruke - brukarstwo Wrocław. Usługi brukarskie, roboty ziemne. Specjalizujemy się w wykonywaniu nawierzchni z kostki brukowej: wjazdy, parkingi, place. Firma działa na terenie województwa dolnośląskiego. Zapewniamy fachowe wykonanie, konkurencyjne ceny.

http://brukarstwo.wroclaw.pl/ - 25 Sty 2007

Brukarstwo LEWMAG***

Łódzka firma LEWMAG oferuje układanie kostki brukowej oraz inne usługi związane z brukarstwem - układanie galanterii z kamienia naturalnego, montaż odwodnień liniowych i rur odpływowych.

http://lewmag.pl/ - 11 Lip 2012

Brukowanie***

Specjalizujemy się w robotach brukarskich, projektowaniu i zakładaniu placów zabaw dla dzieci, pracach wysokościowych, usuwaniu azbestu, oraz budowie dróg kołowych.

http://brukowanie.com.pl/ - 22 Lut 2008

Daffi nagrobki i grobowce granitowe***

Nagrobki i grobowce z granitu na indywidualne zamówienie, duża ilość wzorów nagrobków i tablic napisowych.

http://www.nagrobki.lebork.pl/ - 3 Wrz 2009

F.P.H.U. "Margo" Małgorzata Wojnicka- zakład obróbki kamienia. Tarnów***

Witryna zakładu obróbki kamienia oferującego budowę, remonty nagrobków i grobowców, wykonawstwo kominków, parapetów, schodów, blatów, wykończeń z kamienia oraz zamówienia specjalne. Na stronie szczegółowa oferta, dane kontaktowe oraz informacje o firmie.

http://www.margo.1gb.pl/ - 17 Sty 2006

GranBud - Produkcja z granitu, brukarstwo.***

Kompleksowe artystyczne wykonawstwo ozdobnych nawierzchni brukowych i kolorowych mozaik z kostki granitowej. Liternictwo w kamieniu, (osobliwe tabliczki posesyjne, oraz tablice okolicznościowe, szyldy, itp.). Wyroby płytowe z granitów (stopnice schodowe parapety, płyty i płytki posadzkowe, na cokoły, itp.). Produkcja granitowych płytek na tarasy typu Puzzle (nowość na zamówienie). Twarde, przepuszczalne i niebrudzące - opatentowane zaprawy fugujące ROMPOXź (Fugi do kamieni naturalnych reklamowane, jako godna polecenia nowość, w tematycznych programach TV).

http://www.gran-bud.e-biznes.org/ - 16 Lut 2010

Granite Design- kamieniarstwo Lublin***

Zajmujemy się wykonywaniem elementów wystroju wnętrz takich jak: parapety okienne, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, schody, posadzki, elewacje z kamienia naturalnego. Usługi robót kamieniarskich świadczymy w szerokim zakresie zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

http://www.granite-design.pl/ - 20 Maj 2011

Kamieniarstwo PINDUR***

Szeroki asortyment usług kamieniarskich wykonanych przez firmę kamieniarską z Cieszyna. Warto zapoznać sie z ofertą : schody,blaty, obudowy kominkowe, nagrobki.

http://kamieniarstwo-pindur.pl/ - 24 Lut 2012

Kamieniarstwo PPHU Marek Mazurek***

Zakład kamieniarski PPHU Marek Mazurek wykonuje nagrobki, pomniki i grobowce z granitu. W naszej pracowni powstaje rzeźba sakralna i ogrodowa. Oferujemy kominki, blaty kuchenne i łazienkowe, ławy i stoły z kamienia, jak też wykonanie elewacji, posadzek i schodów. Prace kamieniarskie obejmują projekt, wykonanie i montaż.

http://www.uslugi-kamieniarskie.pl/ - 29 Lis 2007