KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > kamieniarstwo (87)

GranBud - Produkcja z granitu, brukarstwo.***

Kompleksowe artystyczne wykonawstwo ozdobnych nawierzchni brukowych i kolorowych mozaik z kostki granitowej. Liternictwo w kamieniu, (osobliwe tabliczki posesyjne, oraz tablice okolicznościowe, szyldy, itp.). Wyroby płytowe z granitów (stopnice schodowe parapety, płyty i płytki posadzkowe, na cokoły, itp.). Produkcja granitowych płytek na tarasy typu Puzzle (nowość na zamówienie). Twarde, przepuszczalne i niebrudzące - opatentowane zaprawy fugujące ROMPOXź (Fugi do kamieni naturalnych reklamowane, jako godna polecenia nowość, w tematycznych programach TV).

http://www.gran-bud.e-biznes.org/ - 16 Lut 2010

Granite Design- kamieniarstwo Lublin***

Zajmujemy się wykonywaniem elementów wystroju wnętrz takich jak: parapety okienne, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, schody, posadzki, elewacje z kamienia naturalnego. Usługi robót kamieniarskich świadczymy w szerokim zakresie zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

http://www.granite-design.pl/ - 20 Maj 2011

Kamieniarstwo PINDUR***

Szeroki asortyment usług kamieniarskich wykonanych przez firmę kamieniarską z Cieszyna. Warto zapoznać sie z ofertą : schody,blaty, obudowy kominkowe, nagrobki.

http://kamieniarstwo-pindur.pl/ - 24 Lut 2012

Kamieniarstwo PPHU Marek Mazurek***

Zakład kamieniarski PPHU Marek Mazurek wykonuje nagrobki, pomniki i grobowce z granitu. W naszej pracowni powstaje rzeźba sakralna i ogrodowa. Oferujemy kominki, blaty kuchenne i łazienkowe, ławy i stoły z kamienia, jak też wykonanie elewacji, posadzek i schodów. Prace kamieniarskie obejmują projekt, wykonanie i montaż.

http://www.uslugi-kamieniarskie.pl/ - 29 Lis 2007

Katalog firm z branży brukarskiej***

Serwis w którym łatwo znaleźć fachowców blisko swojego miejsca zamieszkania, wysłać do nich zapytanie o cenę, poradę oraz wolne terminy, zobaczyć ich przykładowe realizacje. Firmy mają możliwość stworzenia profesjonalnej wizytówki swoje firmy.

http://ekipabrukarska.pl/ - 28 Gru 2012

"MAXI" Poznań - kostka brukowa, kruszywa, oczka wodne podjazdy, brukarstwo kamieniarst***

Jesteśmy firmą specjalistyczną zajmującą się handlem kamieniem naturalnym i robotami brukarsko-kamieniarskimi. Prowadzimy największy w regionie skład kamieni naturalnych, kostki brukowej, głazów i materiałówskalnych.

http://www.maxipoz.pl/ - 31 Sty 2007

Montaż i obróbaka kamienia budowlanego, granity, marmury, piaskowce i inne. Warszawa, ul. Marsa 76.***

Montaż i obróbaka kamienia budowlanego, granity, marmury, piaskowce i inne. Warszawa, ul. Marsa 76.

http://www.mont-kam-granity.com/ - 19 Sty 2007

Parapety granitowe***

Firma GRANIKA oferuje kompleksowe wykonanie takich produktów jak schody granitowe, parapety, blaty, nagrobki, ołtarze, tablice itp. GRANIKA jest rodzinnym zakładem z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży. Elementy wykonane z kamieni naturalnych zawsze nadają wyjątkowej elegancji oraz szyku budynkom o różnych zastosowaniach. Na stronie internetowej firmy znajdują się szczegółowe informacje dotyczące oferty, a także galeria wykonanych prac.

http://www.granika.pl/ - 29 Sty 2013

Posadzki, elewacje, fontanny, parapety, płyty kamienne, kamień i krawężniki granitowe***

Zapraszamy Państwa do firmy oferującej elewacje, fontanny, parapety, płyty i posadzki kamienne. Doświadczony podmiot obecny na rynku od połowy lat 90-tych, posiada odpowiednią wiedzę oraz gwarantuje konkurencyjne ceny. Proponujemy także kamień granitowy oraz krawężniki granitowe. Posiadamy wiele z sukcesem zrealizowanych realizacji z kamienia, zapraszamy!

http://www.kamienie-naturalne.com.pl/ - 30 Paź 2012

Sacrum-Granity Polska. Projektowanie nagrobków Auto Cad***

Profesjonalne projektowanie nagrobków w Auto Cad. Zaprojektuj wspólnie z nami oryginalny nagrobek i zobacz rezultat (wizualizację) na długo przed jego montażem. Zajrzyj również na stronę www.zdjecia-porcelanowe.pl

http://www.nagrobki-warszawa.pl/ - 15 Paź 2008