KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > kamieniarstwo (90)

Brukowanie***

Specjalizujemy się w robotach brukarskich, projektowaniu i zakładaniu placów zabaw dla dzieci, pracach wysokościowych, usuwaniu azbestu, oraz budowie dróg kołowych.

http://brukowanie.com.pl/ - 22 Lut 2008

Daffi nagrobki i grobowce granitowe***

Nagrobki i grobowce z granitu na indywidualne zamówienie, duża ilość wzorów nagrobków i tablic napisowych.

http://www.nagrobki.lebork.pl/ - 3 Wrz 2009

F.P.H.U. "Margo" Małgorzata Wojnicka- zakład obróbki kamienia. Tarnów***

Witryna zakładu obróbki kamienia oferującego budowę, remonty nagrobków i grobowców, wykonawstwo kominków, parapetów, schodów, blatów, wykończeń z kamienia oraz zamówienia specjalne. Na stronie szczegółowa oferta, dane kontaktowe oraz informacje o firmie.

http://www.margo.1gb.pl/ - 17 Sty 2006

GranBud - Produkcja z granitu, brukarstwo.***

Kompleksowe artystyczne wykonawstwo ozdobnych nawierzchni brukowych i kolorowych mozaik z kostki granitowej. Liternictwo w kamieniu, (osobliwe tabliczki posesyjne, oraz tablice okolicznościowe, szyldy, itp.). Wyroby płytowe z granitów (stopnice schodowe parapety, płyty i płytki posadzkowe, na cokoły, itp.). Produkcja granitowych płytek na tarasy typu Puzzle (nowość na zamówienie). Twarde, przepuszczalne i niebrudzące - opatentowane zaprawy fugujące ROMPOXź (Fugi do kamieni naturalnych reklamowane, jako godna polecenia nowość, w tematycznych programach TV).

http://www.gran-bud.e-biznes.org/ - 16 Lut 2010

Granite Design- kamieniarstwo Lublin***

Zajmujemy się wykonywaniem elementów wystroju wnętrz takich jak: parapety okienne, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, schody, posadzki, elewacje z kamienia naturalnego. Usługi robót kamieniarskich świadczymy w szerokim zakresie zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

http://www.granite-design.pl/ - 20 Maj 2011

Kamieniarstwo PINDUR***

Szeroki asortyment usług kamieniarskich wykonanych przez firmę kamieniarską z Cieszyna. Warto zapoznać sie z ofertą : schody,blaty, obudowy kominkowe, nagrobki.

http://kamieniarstwo-pindur.pl/ - 24 Lut 2012

Kamieniarstwo PPHU Marek Mazurek***

Zakład kamieniarski PPHU Marek Mazurek wykonuje nagrobki, pomniki i grobowce z granitu. W naszej pracowni powstaje rzeźba sakralna i ogrodowa. Oferujemy kominki, blaty kuchenne i łazienkowe, ławy i stoły z kamienia, jak też wykonanie elewacji, posadzek i schodów. Prace kamieniarskie obejmują projekt, wykonanie i montaż.

http://www.uslugi-kamieniarskie.pl/ - 29 Lis 2007

Katalog firm z branży brukarskiej***

Serwis w którym łatwo znaleźć fachowców blisko swojego miejsca zamieszkania, wysłać do nich zapytanie o cenę, poradę oraz wolne terminy, zobaczyć ich przykładowe realizacje. Firmy mają możliwość stworzenia profesjonalnej wizytówki swoje firmy.

http://ekipabrukarska.pl/ - 28 Gru 2012

"MAXI" Poznań - kostka brukowa, kruszywa, oczka wodne podjazdy, brukarstwo kamieniarst***

Jesteśmy firmą specjalistyczną zajmującą się handlem kamieniem naturalnym i robotami brukarsko-kamieniarskimi. Prowadzimy największy w regionie skład kamieni naturalnych, kostki brukowej, głazów i materiałówskalnych.

http://www.maxipoz.pl/ - 31 Sty 2007

Montaż i obróbaka kamienia budowlanego, granity, marmury, piaskowce i inne. Warszawa, ul. Marsa 76.***

Montaż i obróbaka kamienia budowlanego, granity, marmury, piaskowce i inne. Warszawa, ul. Marsa 76.

http://www.mont-kam-granity.com/ - 19 Sty 2007