KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > kamieniarstwo (93)

Katalog firm z branży brukarskiej***

Serwis w którym łatwo znaleźć fachowców blisko swojego miejsca zamieszkania, wysłać do nich zapytanie o cenę, poradę oraz wolne terminy, zobaczyć ich przykładowe realizacje. Firmy mają możliwość stworzenia profesjonalnej wizytówki swoje firmy.

http://ekipabrukarska.pl/ - 28 Gru 2012

"MAXI" Poznań - kostka brukowa, kruszywa, oczka wodne podjazdy, brukarstwo kamieniarst***

Jesteśmy firmą specjalistyczną zajmującą się handlem kamieniem naturalnym i robotami brukarsko-kamieniarskimi. Prowadzimy największy w regionie skład kamieni naturalnych, kostki brukowej, głazów i materiałówskalnych.

http://www.maxipoz.pl/ - 31 Sty 2007

Montaż i obróbaka kamienia budowlanego, granity, marmury, piaskowce i inne. Warszawa, ul. Marsa 76.***

Montaż i obróbaka kamienia budowlanego, granity, marmury, piaskowce i inne. Warszawa, ul. Marsa 76.

http://www.mont-kam-granity.com/ - 19 Sty 2007

Parapety granitowe***

Firma GRANIKA oferuje kompleksowe wykonanie takich produktów jak schody granitowe, parapety, blaty, nagrobki, ołtarze, tablice itp. GRANIKA jest rodzinnym zakładem z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży. Elementy wykonane z kamieni naturalnych zawsze nadają wyjątkowej elegancji oraz szyku budynkom o różnych zastosowaniach. Na stronie internetowej firmy znajdują się szczegółowe informacje dotyczące oferty, a także galeria wykonanych prac.

http://www.granika.pl/ - 29 Sty 2013

Posadzki, elewacje, fontanny, parapety, płyty kamienne, kamień i krawężniki granitowe***

Zapraszamy Państwa do firmy oferującej elewacje, fontanny, parapety, płyty i posadzki kamienne. Doświadczony podmiot obecny na rynku od połowy lat 90-tych, posiada odpowiednią wiedzę oraz gwarantuje konkurencyjne ceny. Proponujemy także kamień granitowy oraz krawężniki granitowe. Posiadamy wiele z sukcesem zrealizowanych realizacji z kamienia, zapraszamy!

http://www.kamienie-naturalne.com.pl/ - 30 Paź 2012

Sacrum-Granity Polska. Projektowanie nagrobków Auto Cad***

Profesjonalne projektowanie nagrobków w Auto Cad. Zaprojektuj wspólnie z nami oryginalny nagrobek i zobacz rezultat (wizualizację) na długo przed jego montażem. Zajrzyj również na stronę www.zdjecia-porcelanowe.pl

http://www.nagrobki-warszawa.pl/ - 15 Paź 2008

Usługi Brukarskie - Brukarstwo - Jawor -***

Brukowanie z kamienia naturalnego ul. Worcela 5/2 59-400 Jawor 'BRUK-MAR" brukmar, Wykonujemy: ulice, chodniki, place, parkingi, prywatne posesje, doradztwo brukarskie Prace wykonujemy: zgodnie z normami i sztuką brukarską, różne wzory

http://www.brukmar.yoyo.pl/ - 10 Mar 2008

Usługi Kamieniarskie Stylkam***

Świadczymy różnego rodzaju usługi kamieniarskie. Wykonujemy elewacje, posadzki, stopnie, schody zewnętrzne i wewnętrzne, ogrodzenia, kominki, grille ogrodowe, wędzarki. Prowadzimy sprzedaż kamienia. W ofercie posiadamy kamień piaskowiec, łupanka, dzikówka, płytki elewacyjne, kamień elewacyjny, kamień na ogrodzenie.

http://www.stylkam.com/ - 2 Kwi 2010

Wyroby z kamienia i konglomeratu.***

Wyroby z kamienia i konglomeratu (granit, marmur, trawertyn, łupek, kwarcyt) - blaty kuchenne, łazienkowe, schody, parapety, posadzki, kominki. Współpracujemy ze studiami kuchennymi i projektantami. Profesjonalne doradztwo.Przystępne ceny, dogodne terminy

http://blatykamienne.blox.pl/ - 4 Kwi 2012

Zakład kamieniarski - Adam Kaczmarek***

Jesteśmy firmą kamieniarską specjalizującą się w obróbce kamieni naturalnych. W naszej ofercie znajdują się między innymi: parapety wewnętrzne i zewnętrzne, blaty kuchenne i łazienkowe, schody, okładziny kominkowe, nagrobki i pomniki.

http://www.granity-kaczmarek.pl/ - 3 Cze 2009