KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > kamieniarstwo (87)

Usługi Brukarskie - Brukarstwo - Jawor -***

Brukowanie z kamienia naturalnego ul. Worcela 5/2 59-400 Jawor 'BRUK-MAR" brukmar, Wykonujemy: ulice, chodniki, place, parkingi, prywatne posesje, doradztwo brukarskie Prace wykonujemy: zgodnie z normami i sztuką brukarską, różne wzory

http://www.brukmar.yoyo.pl/ - 10 Mar 2008

Usługi Kamieniarskie Stylkam***

Świadczymy różnego rodzaju usługi kamieniarskie. Wykonujemy elewacje, posadzki, stopnie, schody zewnętrzne i wewnętrzne, ogrodzenia, kominki, grille ogrodowe, wędzarki. Prowadzimy sprzedaż kamienia. W ofercie posiadamy kamień piaskowiec, łupanka, dzikówka, płytki elewacyjne, kamień elewacyjny, kamień na ogrodzenie.

http://www.stylkam.com/ - 2 Kwi 2010

Wyroby z kamienia i konglomeratu.***

Wyroby z kamienia i konglomeratu (granit, marmur, trawertyn, łupek, kwarcyt) - blaty kuchenne, łazienkowe, schody, parapety, posadzki, kominki. Współpracujemy ze studiami kuchennymi i projektantami. Profesjonalne doradztwo.Przystępne ceny, dogodne terminy

http://blatykamienne.blox.pl/ - 4 Kwi 2012

Zakład kamieniarski - Adam Kaczmarek***

Jesteśmy firmą kamieniarską specjalizującą się w obróbce kamieni naturalnych. W naszej ofercie znajdują się między innymi: parapety wewnętrzne i zewnętrzne, blaty kuchenne i łazienkowe, schody, okładziny kominkowe, nagrobki i pomniki.

http://www.granity-kaczmarek.pl/ - 3 Cze 2009

Zakład Kamieniarski - producent krawężników drogowych, mostowych i ulicznych.***

Zakład Kamieniarski - producent krawężników drogowych, mostowych i ulicznych.

http://www.zaklad.kamieniarski.pl/ - 24 Sie 2004

Zakład Kamieniarski TRT Stone Suwałki***

Zakład Kamieniarski TRT Stone Suwałki - Wykonawca nagrobków, kominków, blatów, schodów, parapetów, posadzek, grafiki, elewacji, liiternictwa, rzeźby sakralnej i ogrodowej. Na stronie informacje o firmie, szczegółowa oferta, dane kontaktowe.

http://trt-stone.pl/ - 9 Gru 2005

Janusz Łyszczarz usługi kamieniarskie**

Jeżeli planujecie Państwo remont, zrealizowanie elewacji kamiennej bądź nową aranżację łazienki, serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją naszego przedsiębiorstwa. Jako firma Usługi Budowlane Janusz Łyszczarz funkcjonujemy na rynku od 1996 roku i dzięki doskonałej znajomości z branży zyskaliśmy ogromne uznanie naszych klientów. Oferujemy różne wyroby kamienne takie jak schody, podjazdy, ścieżki, tarasy czy murki oporowe.

http://www.elewacjezkamienia.waw.pl/ - 29 Sty 2013

Kamieniarstwo - Ryszard Puła**

Kamieniarstwo - elewacje zewnętrzne i wewnętrzne, ogrodzenia, kominki i wiele innych produktów z piaskowca.

http://www.kamieniarstwo.klodzko.pl/ - 25 Lut 2008

Kominki - wykonywanie w rejonie Warszawy i okolic**

Wykonywanie kominków w dowolnych kształtach i profilach, szeroka gama propozycji. Wieletnia udokumentowana praktyka.

http://www.kominki.warszawa.pl/ - 25 Lip 2006

MINI-CENTER Zakład Handlowo - Usługowy Budowlano Ogrodzeniowy**

Siatki ślimakowe, siatki tkane, siatki z tworzywa, siatki przeciwśnieżne i przeciwowadom.Siatki maty, siatki Leduchowskiego, siatki heksagonalne, rzeczne-Gambiony, Rabitzap, Izola, Casanet, siatki leśne i hodowlane,Luksanet, Luksursus ,Pantanet, Segmenty przenośne w OC i PCV. Wyroby kute,tralki balkonowe, schodowe i ogrodzeniowe, groty,płaskowniki.Słupki ,druty, sztachety do ogrodzenia, ogrodzenia kompleksowe z PCV. Bramy, furtki, kraty okienne i drzwiowe, kowalstwo, murki do ogrodzeń z prefabrykatów.Wykonastwo ogrodzeń kompleksowe- usługi ślusarskie i remontowo budowlane.

http://www.minicenter.pl/ - 7 Kwi 2006