KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > kamieniarstwo (93)

Zakład Kamieniarski - producent krawężników drogowych, mostowych i ulicznych.***

Zakład Kamieniarski - producent krawężników drogowych, mostowych i ulicznych.

http://www.zaklad.kamieniarski.pl/ - 24 Sie 2004

Zakład Kamieniarski TRT Stone Suwałki***

Zakład Kamieniarski TRT Stone Suwałki - Wykonawca nagrobków, kominków, blatów, schodów, parapetów, posadzek, grafiki, elewacji, liiternictwa, rzeźby sakralnej i ogrodowej. Na stronie informacje o firmie, szczegółowa oferta, dane kontaktowe.

http://trt-stone.pl/ - 9 Gru 2005

Janusz Łyszczarz usługi kamieniarskie**

Jeżeli planujecie Państwo remont, zrealizowanie elewacji kamiennej bądź nową aranżację łazienki, serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją naszego przedsiębiorstwa. Jako firma Usługi Budowlane Janusz Łyszczarz funkcjonujemy na rynku od 1996 roku i dzięki doskonałej znajomości z branży zyskaliśmy ogromne uznanie naszych klientów. Oferujemy różne wyroby kamienne takie jak schody, podjazdy, ścieżki, tarasy czy murki oporowe.

http://www.elewacjezkamienia.waw.pl/ - 29 Sty 2013

Kamieniarstwo - Ryszard Puła**

Kamieniarstwo - elewacje zewnętrzne i wewnętrzne, ogrodzenia, kominki i wiele innych produktów z piaskowca.

http://www.kamieniarstwo.klodzko.pl/ - 25 Lut 2008

Kominki - wykonywanie w rejonie Warszawy i okolic**

Wykonywanie kominków w dowolnych kształtach i profilach, szeroka gama propozycji. Wieletnia udokumentowana praktyka.

http://www.kominki.warszawa.pl/ - 25 Lip 2006

MINI-CENTER Zakład Handlowo - Usługowy Budowlano Ogrodzeniowy**

Siatki ślimakowe, siatki tkane, siatki z tworzywa, siatki przeciwśnieżne i przeciwowadom.Siatki maty, siatki Leduchowskiego, siatki heksagonalne, rzeczne-Gambiony, Rabitzap, Izola, Casanet, siatki leśne i hodowlane,Luksanet, Luksursus ,Pantanet, Segmenty przenośne w OC i PCV. Wyroby kute,tralki balkonowe, schodowe i ogrodzeniowe, groty,płaskowniki.Słupki ,druty, sztachety do ogrodzenia, ogrodzenia kompleksowe z PCV. Bramy, furtki, kraty okienne i drzwiowe, kowalstwo, murki do ogrodzeń z prefabrykatów.Wykonastwo ogrodzeń kompleksowe- usługi ślusarskie i remontowo budowlane.

http://www.minicenter.pl/ - 7 Kwi 2006

Profesjonalne usługi kamieniarskie.**

Firma Kamted zajmuje się kamieniarstwem od 20 lat. Wykonuje blaty kamienne, schody, posadzki, elewacje budynków i inne prace nie typowe. Używa takich surowców jak granit, marmur czy piaskowiec. Profesjonalizm firmy potwierdzają takie zlecenia jak - rogatki przed Sejmem RP oraz artykuły takich czasopism jak \"Dom i Wnętrze\".

http://www.kamted.pl/ - 23 Lis 2011

P.W. Budokor Będzin od 1995r.**

Firma P.W. Budokor istnieje na rynku od 1995r., od początku swojej działalności firma zajmowała się piaskowaniem i sprzedażą piasku do piaskowania. W naszej ofercie znajdą państwo piasek suszony 0-1,2mm, piasek suszony 0-2,0mm oraz żwirek suszony 2,5-4,0mm i maczka kwarcowa 0-0,1mm. Oferowane piaski suszone przez naszą firme do zapraw, klejów, piaskowania odznaczają się najwyższą jakością.

http://www.budokor.com.pl/ - 26 Sie 2009

Zakład Kamieniarski Józef Mołdysz - nagrobki, blaty, parapety**

Firma zajmuje się produkcją nagrobków oraz elementów z granitu i marmuru takich jak: blaty, schody, parapety, posadzki, elewacje, obłożenia kominków. W zakres działalności wchodzi również liternictwo nagrobne, wykonywanie wizerunków oraz rzeźb. Zabrze, Gliwice oraz cały Śląsk.

http://www.moldysz.com/ - 3 Sty 2012

Z&Z Stein- piaskowiec, architektura**

Firma produkuje rzeźby z piaskowca, elementy architektury budowlanej, kominki, kamienie ozdobne do ogrodów oraz wiele innych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje płynące ze strony Klientów. Proponujemy fachowe doradztwo i kompleksowe usługi.

http://www.stein.pl/ - 17 Sie 2011