KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > malowanie, tapetowanie (87)

Amper Building - remonty i wykończenia****

Firma Amper Buidling oferuje kompleksowe działania w zakresie prac remontowo – wykończeniowych. Polecamy w szczególności usługi: układania glazury, terakoty, gresy, malowanie i szpachlowanie oraz biały montaż. Ponadto firma podejmie się wykończenia pod klucz budynków usługowych oraz mieszkalnych.

http://www.amperbuilding.pl/ - 6 Mar 2018

Brebud.pl Malowanie i Tynki Szczecin****

BreBud to firma zajmująca się wykończeniem wnętrz. W ofercie prace malarskie, tynkarskie, układanie glazury i terakoty oraz wiele innych. Firma działa na terenie Szczecina i okolic.

http://brebud.pl/ - 8 Mar 2018

De Facto - usługi remontowe, malowanie****

W ramach świadczonych przez firmę usług znajdują się wykonywane remonty, w tym malowanie. Nasi specjaliści zajmują się realizowaniem wykończenia wnętrz domów i lokali komercyjnych.

http://www.remonty-defacto.pl/ - 6 Gru 2013

Eco-Bud-Pol - Kompleksowe remonty, usługi remontowe, firma remontowa Warszawa, Kraków****

Jesteśmy profesjonalną firmą remontową zajmująca się kompleksowym wykańczaniem mieszkań, domów, biur i obiektów użyteczności publicznej. Specjalizujemy się w układaniu glazury, terakoty oraz paneli podłogowych, a także w malowaniu pomieszczeń, tapetowaniu i sufitach podwieszanych. Wykonujemy również kompleksowe instalacje elektryczne, hydrauliczne oraz kompleksową stolarkę drzwi i okien.

http://www.eco-bud-pol.pl/ - 29 Maj 2013

EgoBau - Kompleksowe Wykończenia Wnętrz****

Firma EgoBau specjalizuje się w świadczeniu usług budowlano remontowych oraz wykończeniowych. Oferujemy pełen wachlarz usług związanych z budową i urządzaniem mieszkań, domów oraz powierzchni biurowych (malowanie, glazura, gipsy, tynki i inne).

http://www.egobau.pl/ - 8 Wrz 2016

Firma budowlana GP Budowa - remonty i usługi malarskie****

GP Budowa to firma oferujące remonty i usługi malarskie. Przedsiębiorstwo to wykonuje takie usługi remontowe jak docieplenia, prace glazurnicze, kompleksowe remonty wnętrz oraz dachy. Firma budowlana GP Budowa działa na terenie Bydgoszczy oraz w okolicy.

http://www.gpbudowa.pl/ - 31 Sie 2012

Firma remontowa Andrzej Jadach****

Od lat tworzymy funkcjonalne i estetyczne wnętrza. Wykonujemy fachowo i tanio remonty mieszkań. Nasza firma remontowa zapewnia kompleksowe usługi budowlane oraz instalacyjne we wnętrzach, a także praktyczne ich zagospodarowanie. Opracowujemy projekty dopasowane do warunków lokalowych oraz upodobań stylistycznych Klientów. Wykonujemy remonty mieszkań na poziomie stanu deweloperskiego oraz w wersji „pod klucz”.

http://www.jadach.com.pl/ - 23 Wrz 2013

Firma remontowa Artflex Kraków****

Firma remontowa Artflex oferuje usługi remontowe oraz wykończenia wnętrz na terenie miasta Kraków oraz całego województwa małopolskiego. Realizowane przez nas remonty cechują się dbałością o nawet najmniejsze szczegóły.

http://artflex.pl/ - 1 Sie 2019

Firma Remontowa Kraków - Grzegorz Niedziwecki****

Wykonujemy remonty, wykończenia i adaptacje biur, domów, mieszkań i innych lokali użytkowych. Realizujemy również zlecenia na drobne prace budowlane. Usługi firmy są świadczone na terenie Krakowa, Wieliczki i okolic. Zastosowanie profesjonalnych narzędzi przez doświadczoną ekipę to gwarancja precyzyjnego wykonania zleceonych zadań. Rzetelne podejście idzie w parze z pomysłowością. Firma gwarantuje profesjonalizm i wysoką estetykę.

http://www.gniedzwiecki.pl/ - 31 Maj 2013

Firma remontowa Sosnowiec****

Firma Remontim z Sosnowca świadczy usługi remontowe oraz wykończeniowe. Wykonujemy również malowanie oraz gładź szpachlową za pomocą agregatów natryskowych renomowanej firmy, co znacznie skraca termin remontu oraz obniża jego koszty. Usługi wykonujemy w mieszkaniach, domach jednorodzinnych ale również w budynkach wielkopowierzchniowych. Oferujemy darmowe konsultacje i wycenę a na wszystkie prace udzielamy gwarancji. Jeśli szukają Państwo sprawdzonej firmy gwarantującej szybki termin realizacji oraz fachowe wykonanie w konkurencyjnych cenach zapraszamy do kontaktu

http://www.remontim.pl/ - 15 Lut 2016

Informacje dodatkowe