KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > malowanie, tapetowanie (81)

Koniec z partactwem !!! Profesjonale Remonty !!!****

Jeżeli mieszkasz na terenie Warszawy lub okolic i szukasz firmy, która rzetelnie odnowi, wyremontuje, zaaranżuje lub przebuduje Twoje mieszkanie, dom lub biuro ... Dobrze trafiłeś! Specjalizujemy się w pracach nieprzemysłowych, atrakcyjnych wizualnie. Szukamy klientów, którzy chcą \"czegoś innego\" i szukają wykonawcy, który wczuje się w ich oczekiwania. Zależy nam na osobach, które umieją docenić nasze starania.

http://remonty-pro.pl/ - 9 Sty 2009

Malarstwo****

Artystyczne malowanie wnętrz połączone z aranżacją oraz szyciem np. firanek, poduszek, kołder.

http://www.kids-art.pl/ - 20 Paź 2010

Malarz, Malowanie ścian Poznań - EkipaMalarska.pl****

Usługi malarskie w Poznaniu wykonywane są przez dobrą firmę budowlaną. Poznaj solidne malowanie ścian w budynkach przemysłowych i prywatnych. Zajrzyj na naszą stronę i zadzwoń. Umów się na termin wykonania usługi malarskiej na terenie Poznania i okolic. Chętnie dogadamy się co do dobrej ceny usługi. Poznaj aktualne możliwości malarskie jakie proponujemy.

http://ekipamalarska.pl/ - 10 Lip 2018

Malkol - Kórnik. Remonty, budowy, restauracja budynków.****

. W ofercie: Malowanie, szpachlowanie, renowacja, gipsowanie, sufity podwieszane, elewacje, docieplanie, płytki, panele, okna, drzwi, sztukateria oraz wszystkie inne usługi budowlane.

http://www.malkol.pl/ - 28 Lut 2006

Maloanie, Tapety Natryskowe, Kompleksowe prace malarskie, gładzie, tynki strukturalne, remonty. Szczecin****

Najnowocześniejsze technologie malowania i dekorowania ścian wewnątrz budynków. Opisy każdej techniki, pogrupowane w poszczególne kategorie. Porady i zdjęcia wykonanych prac. Warto zobaczyć przykładowe zastosowania farb, mas natryskowych, tapet natryskowych, tynków strukturalnych i system antygraffitti. Poruszamy problemy uszczelniania i hydroizolacji w łazienkach, na tarasach i basenach

http://www.nowoczesne-wnetrza.prv.pl/ - 13 Lut 2006

Malowanie****

Pozbądź się nudy i monotonii ze swojego mieszkania. Fachowemalowanie.pl oferuje usługi odświeżania, tapetowania i malowania wnętrz, wszystkie na jak najwyższym poziomie i w przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i kontaktu z nami. Nasi pracownicy to rzetelni fachowcy, którym nie straszne są trudne zadania. Dzięki profesjonalnym sprzętom jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na terenie Warszawy i okolicznych miast. Zapraszamy.

http://fachowemalowanie.pl/ - 26 Gru 2013

Malowanie dachów BIOTOP****

Firma Biotop zajmuje się profesjonalną renowacją dachów każdego rodzaju na terenie całej Polski. Malowanie kościołów, hal, szkół i magazynów to główna działalność firmy. Grupa Biotop zabezpiecza dachy i dachówki również na domach jedno i wielorodzinnych. Zapewniają fachowe doradztwo w dziedzinie zastosowań farb i impregnatów do dachów i dachówek.

http://www.grupabiotop.pl/ - 14 Cze 2010

Malowanie Dachów Mont-lup****

Malowanie Dachów, Cena malowania dachów, prace wysokosciowe, konserwacja dachów, malowanie dachówki, mycie dachu, malowanie, malowanie elewacji, czyszczenie dachówki, konserwacja dachówki, blacha teflonowa, blacha trapezowa,

http://www.mont-lup.pl/ - 2 Mar 2014

Malowanie i remonty - mieszkań, domów, biur - Józefów, Otwock, Warszawa.****

Firma PHU TORMEX wykonuje usługi malarskie i remontowe. Malujemy wnętrza i elewacje budynków. Przeprowadzamy remonty mieszkań, domów, biur i całych kamienic. Oferujemy kompleksowe wykończenie wnętrz, modernizacje i adaptacje. Działamy na terenie linii otwockiej i Warszawy.

http://tormex.pl/ - 4 Mar 2016

Malowanie natryskowe - wykonczdom.com.pl****

Profesjonalna firma świadcząca usługi z dziedziny Kamieniarstwa Budowlanego. Posiadamy kilkunastoletnie praktykę w prowadzonej działalności. Używając przyszłościowych materiałów chcemy w jak najlepszy sposób pomóc Państwu w wytwarzaniu pięknego otoczenia stosując co więcej technik wykańczania ścian i naturalnych materiałów jak marmur lub granit.

http://wykonczdom.com.pl/ - 25 Sty 2014