KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > malowanie, tapetowanie (81)

Malowanie ścian - Poznań****

Usługi malowania ścian, szlifowania i szpachlowania na terenie Poznania. Doświadczona ekipa i najlepszej jakości materiały.

http://www.malowaniescian.info.pl/ - 2 Lut 2017

Malowanie ścian, remont mieszkania, suche tynki Kraków - Majster Damian****

Majster Damian, to firma remontowa i budowlana z Krakowa. Wykonując remonty, oferujemy inne dodatkowe usługi takie jak: wykończenia wnętrz, malowanie ścian, tapetowanie czy flizowanie. Wykonujemy kompleksowe remonty wnętrz domów i mieszkań oraz docieplenia budynków. Jeżeli czeka Cię remont mieszkania a inne firmy oferujące usługi remontowe lub budowlane są dla Ciebie zbyt drogie, nie zwlekaj - skontaktuj się z nami. Kraków i Małopolska to obszar, na terenie którego świadczymy nasze usługi. Zleć nam montaż i układanie paneli albo suche tynki - a będziesz zaskoczony jakością wykonania usługi. Majster Damian - firma remontowo budowlana XXI wieku

http://www.majsterdamian.pl/ - 5 Lut 2013

Malownie natryskowe Gladzie Glazura Remonty****

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od wielu lat. Świadczymy kompleksowe usługi remontowo - budowlane w pełnym zakresie. Posiadamy profesjonalny sprzęt budowlany oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników budowlanych co pozwala nam realizować zamówienia terminowo, solidnie i konkurencyjnie. Zachęcamy Państwa do współpracy z Naszą firmą i zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy mechaniczne gładzie, tynki elewacyjne i malowanie natryskowe. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i materiału. Nasza firma zajmuje sie również świadczeniem usług księgowych, dzięki specjalistą posiadającym długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie

http://www.truchanbud.pl/ - 2 Kwi 2015

Monter - firma remontowa,usługi instalacyjne.****

Potrzebujesz terminowych, dobrej jakości wykwalifikowanych fachowców, którzy mogą kompleksowo wyremontować Twój dom? Jeśli tak to należy się zgłosić do naszej firmy, świadczy usługi w zakresie: instalacje elektryczne, alarmowe, usługi remontowe i wykończenia wnętrz. W naszym zespole pracują wykwalifikowani rzemieślnicy tacy jak: płytkarz, elektryk, malarz. Pracujemy na terenie — Sompolno, Konin, Koło, Ślesin.

http://top-monter.pl/ - 28 Sty 2017

PolSpray - Wynajem agregatów malarskich****

Firma PolSpray zajmuje się szpachlowaniem gładzią, a także malowaniem agregatem elewacji, dachów i konstrukcji stalowych. Swoje usługi świadczy na terenie Lublina i okolic.

http://www.polspray.com.pl/ - 26 Mar 2015

Profesjonalna lekiernia meblowa****

Zajmujemy się profesjonalnym malowaniem i lakierowaniem mebli

http://www.mukadi.pl/ - 15 Maj 2013

P.U.H. SPEED - Komleksowe remonty, budownictwo, kosztorysowanie, projekty...****

Firma oferuje kompleksowe usługi remontowo budowlane na terenie Warszawy i okolic. dokonujemy indywidualnej wyceny na życzenie Klienta, stany surowe budynków, instalacje elektryczne, wodne, CO i gazowe, projektowanie oraz zakladanie ogrodów, konserwacja terenów zieleni.

http://puh-speed.pl/ - 7 Lut 2006

Remont Bydgoszcz****

Świadczymy usługi remontowe takie jak malowanie, nakładanie tynku, prace glazurnicze, elektryczne, montaż drzwi, okien, wanny, prysznica oraz wszystkie inne usługi powiązane z branżą. Koszt remontu podamy po bezpłatnej wycenie na miejscu, unikamy podawania ceny przez internet i telefon. Prosimy o kontakt codziennie między 9 a 17.

http://remontdesne.pl/ - 23 Paź 2013

Remont Gdańsk****

Nasza firma remontowa posiada dziewięcioletnie doświadczenie w branży renowacyjnej. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta. Zapewniamy profesjonalne doradztwo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało się nam opracować optymalny program realizacji zlecenia. Stosujemy sprawdzone narzędzia i materiały wykończeniowe.

http://gdanskremont.pl/ - 3 Wrz 2013

Remont Kraków****

Nasze ekipy remontowe wykonają prace modernizacyjne albo renowacyjne po konkurencyjnej cenie, terminowo i solidnie. Jesteśmy firmą, która wykonywała zlecenia nie tylko w Polsce ale też w Niemczech i na Ukrainie. Kieruje nami chęć osiągania coraz wyższego standardu wykonawstwa i dlatego cały czas się doszkalamy i szukamy nowych wyzwań.

http://remontkrakow.net/ - 4 Cze 2013