KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > malowanie, tapetowanie (81)

Remont Łódź****

Pragniemy zaoferować Państwu usługi związane z renowacją i remontami. Nasze ekipy składają się z fachowców z różnych branż remontowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każdą pracę, pojedyncze zlecenia jak i kompleksowe remonty.

http://remontlodz.net/ - 21 Maj 2013

Remont Łódź****

Zajmujemy się branżą wykończeniową. W skład naszych usług wchodzi wszystko co związane z remontem np. : malowanie, tynkowanie, glazura, biały montaż, elektryk, hydraulik itp. Do pracy zawsze staramy się podchodzić bardzo solidnie oraz uwzględniać indywidualne wymagania klienta. Wykonamy każde zlecenie na prace remontowe zarówno małe jak i duże. Pracujemy dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Wycenę remontu podajemy po wizycie u klienta. Unikamy podawania cen przez telefon albo e-mail, ponieważ cena po oględzinach zazwyczaj jest inna. Można się z nami skontaktować od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 17.

http://remontlek.pl/ - 23 Kwi 2013

Remont Poznań****

Nasza firma chętnie zrealizuje każde zlecenie remontowe. Koncentrujemy się na wykonywaniu powierzonych nam prac w taki sposób, żeby klient był zadowolony. Oferujemy konkurencyjne ceny i atrakcyjne zniżki. Wykonamy zlecenia polegające na malowaniu, tynkowaniu i układaniu glazury. Pracujemy 7 dni w tygodniu.

http://poznanremont.pl/ - 27 Sie 2013

Remont Szczecin****

Witamy na wizytówce naszej profesjonalnej firmy renowacyjnej. Na lokalnym rynku funkcjonujemy od dwunastu lat. W trakcie naszej działalności udało nam się opracować efektywne i funkcjonalne formy organizacyjne gwarantujące terminowe i solidne wykonanie zlecenia. Bazujemy na doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze.

http://szczecinremont.pl/ - 10 Wrz 2013

Remont Warszawa****

Jesteśmy zaszczyceni, że zdecydowali się Państwo odwiedzić naszą wizytówkę. Koncentrujemy się na realizowaniu zleceń modernizacyjnych i renowacyjnych. Każdą pracę wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami zleceniodawcy.

http://remontwarszawa.net/ - 21 Sie 2013

Remont Wrocław****

Witamy na wizytówce naszej firmy remontowej. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli mieszkań, domów oraz firm. Jesteśmy wyposażeni w najnowocześniejsze narzędzia i maszyny. Stale się doszkalamy i zdobywamy nowe kwalifikacje. W trakcie funkcjonowania wyremontowaliśmy już setki obiektów.

http://remontwroclaw.net/ - 23 Lip 2013

Remonty kompleksowe mieszkań****

Oferujemy usługi remontowe : hydrauliczne, glazurnicze, gazowe, elektryczne, malowanie, wyburzanie, ścianki działowe, gładzie gipsowe, tynki ozdobne, sufity podwieszane z oświetleniem, montaż paneli podłogowych i ściennych, montaż drzwi i okien. Na stronie informacje o firmie, dane kontaktowe, szczegółowa oferta oraz galeria zdjęć z wykonanych remontów.

http://remonty.akcja.pl/ - 9 Gru 2005

Remonty Łódź****

Nasza firma zajmuje się branżą remontową. Mamy doświadczenie w pracach takich jak malowanie, tynkowanie, układanie płytek, glazury, biały montaż, montaż drzwi i okien.

http://remontylodz.net/ - 11 Maj 2013

Remonty Poznań****

DecorComplex to firma wykonująca remonty mieszkań na terenie Poznania i okolicy. Wśród oferowanych prac znajdą Państwo malowanie mieszkań, montaż drzwi, szpachlowanie, wykańczanie wnętrz, układanie glazury i płytek.

http://www.decorcomplex.eu/ - 23 Lut 2011

Remonty Szczecin****

Od kilku lat świadczymy usługi o charakterze remontowo-wykończeniowym. W firmie MAJABUD znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Jednym z atutów jaki zawsze pomaga w negocjacjach z odbiorcą jest niezwykle konkurencyjna cena. Zazwyczaj jest ona o 10-20% niższa od cen konkurentów. Jednak zapewniamy Państwa, że niższa cena nie zwalnia nas od najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług, a ponadto proponujemy pełen zakres prac wykończeniowych oraz adaptacji wnętrz. Gwarantujemy niezmienność ceny od ustaleń początkowych oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

http://wyremontujemy.nieruchomosci.pl/ - 21 Lut 2011