KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > malowanie, tapetowanie (81)

REMONTY WARSZAWA - HYDRAULIKA WARSZAWA i okolice****

Oferuje Państwu kompleksowe usługi remontowe, wykończeniowe i hydrauliczne na terenie Warszawy i okolic sprawnie czysto, terminowo i bez niepotrzebnego stresu. Zastanawiasz się nad remontem mieszkania lub domu, ale obawiasz się wysokich kosztów, nie ma potrzeby wydawania nie wiadomo, jakich pieniędzy jak można tanio, dobrze z pomysłem zrobić remont a twoje wnętrza zyskają nowy blask i niepowtarzalny charakter. Przebieg prac remontowych zawsze rozpoczynamy od ustalenia zakresu wykonania robót z klientem, a następnie ustalam zakup niezbędnych materiałów do wykonania prac remontowych i hydraulicznych. Moja oferta jest na tyle bogata, że znika państwu problem w angażowanie kolejnych firm remontowych do innych zleceń.

http://remonty-hydraulika.pl/ - 25 Cze 2013

Remonty Wrocław****

Firma GK LUX SYSTEM JAN SŁOKOTOWICZ realizuje zlecenia na obszarze Wrocławia oraz w leżących w pobliżu miejscowościach. Dzięki doświadczeniu brygady pracowniczej, fachowej wiedzy oraz znajomości najświeższych trendów i technologii, pracownicy tej placówki są w stanie zrealizować profesjonalnie każde zlecenie, które ma związek z odnawianiem lub adaptacją wnętrz. Do wykonywanych prac używane są sprawdzone artykuły. Firma stawia na: jakość, dokładność oraz dotrzymywanie ustalonych terminów realizowanych zleceń.

http://remonty.wroclaw.pl/ - 20 Sie 2012

Remonty, wykończenie wnętrz, Wołów, Brzeg dolny, Lubin****

Specjalnością firmy Hema Construction jest nowoczesna sucha zabudowa w domach i mieszkaniach. Kompleksowo realizujemy zamówienia naszych klientów na gruntowne remonty i przebudowy wnętrz, obejmujące wszystkie pomieszczenia. W gamie naszych usług znajduje się tapetowanie, malowanie, układanie glazury, podłóg, a także wszystkie inne prace, konieczne do przeprowadzenia pełnej metamorfozy obiektu.

http://neofirmy.net/aranzacja-wnetrz,remonty-wykonczenie-wnetrz-wolow-brzeg-dolny-lubin-dolnoslaskie-hema-construction-uslugi-ogolnobudowlane-wroclaw,wolow,dolnoslaskie-443.html - 23 Kwi 2016

Strona Firmy Remontowo-Budowlanej KELBUD****

Firma Remontowo-Budowlana KELBUD powstała w 1997 r. i od tego momentu specjalizuje się w kompleksowych robotach remontowych prowadzonych na placówkach oświatowych tj. szkołach, przedszkolach, domach młodzieżowych i domach dziecka oraz w ośrodkach służby zdrowia na terenie województwa śląskiego. Od 2005 roku firma wraz z wykwalifikowanymi pracownikami prowadzi prace remontowe i sztukatorskie na budynkach i obiektach zabytkowych. Specjalizujemy się również w remontach dróg i chodników w pełnym asortymencie technologii wykonania

http://www.kelbud.pl/ - 31 Lip 2009

Sztukwizja - dekoracyjne malowanie wnętrz i murali****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta firmy Sztukwizja. Zajmuje się dekoracyjnym malowaniem wnętrz i murali, dopasowując się do indywidualnych upodobań każdego właściciela. Do prac wykorzystywane są pistolety natryskowe i nie tylko.

http://sztukwizja.pl/ - 17 Sty 2018

Tapeten - tapety ścienne, winylowe i Rasch****

Sklep z klasycznymi i winylowymi tapetami ściennymi Rasch, PS, As Creation i Marburg. Dostępne w nim produkty wyróżnia eleganckie bądź też całkowicie nowoczesne wzornictwo, a także trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych.

http://tapeten.pl/ - 3 Kwi 2015

Tapety allegro****

Domus to internetowy sklep oferujący przede wszystkim farby przeznaczone do malowania ścian oraz tapety. Dodatkowo, istnieje możliwość zakupu fototapet, pianek oraz silikonów. Sklep zajmuje się także sprzedażą środków przeznaczonych do likwidowania grzybów. Przesyłki są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Opcjonalnie, mogą zostać dostarczone do paczkomatu. Koszt przesyłki jest uzależniony od wielkości zamówionych produktów. Sklep stacjonarny mieści się w Przemyślu.

http://domus24.pl/ - 23 Sie 2014

Tapety natryskowe Kraków, remonty, wykończenia, malowanie****

Zajmujemy się aranżacją i dekoracją wnętrz, malowaniem, wykończeniami wnętrz, remontami, tapetowaniem, tapetami natryskowymi, malowaniem natryskowym.

http://www.tapetynatryskowe.info/ - 22 Lut 2016

TGM Usługi budowlane****

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję firmy Tgm z województwa lubelskiego wykonującego usługi remontowo-budowlane. Dzięki fachowemu sprzętowi i wyspecjalizowanym pracownikom z wieloletnim stażem firma zdoła zagwarantować wszystkim nabywcom najwyższy standard dokonywanych zamówień. Gwarantuje kompetentne ocieplanie ścian, dachów czy sufitów w budynkach przemysłowych, użytkowych i mieszkalnych nowych czy już istniejących, a również izolację rurociągów i zbiorników przemysłowych. Zajmuje się również malowaniem przy pomocy agregatu malarskiego Titan 450 e, wykonywaniem elewacji, oraz kładzeniem podłóg i tynków cementowych oraz gipsowych. Firma zapewnia atrakcyjne ceny i punktualność zleceń. Wykonuje wszelkie prace rzetelnie i dokładnie. Więcej informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

http://firmatgm.pl/ - 13 Lut 2013

UR-B Remony i Wykończenia Wnętrz - woj. śląskie****

Firma UR-B Adam Ostrowski działa na rynku usług remontowo-budowlanych od 1998r. Posiadamy \"certyfikat rzetelności\" (kod 2920 3730 2536 8369) oraz referencje wielu Inwestorów z województwa śląskiego. Dysponujemy doświadczoną kadrą inżynieryjno-techniczną, wykwalifikowanymi pracownikami budowlanymi, nowoczesnym sprzętem i środkami transportu potrzebnymi do realizacji przedmiotu zamówienia. Powierzone zadania realizujemy na wysokim poziomie jakościowym, rzetelnie, solidnie i terminowo. Na wykonane roboty udzielamy gwarancji. Wykonujemy m.in. sufity podwieszane i ścianki działowe k/g, gładzie gipsowe, malowanie, tynki strukturalne, panele podłogowe, parkiety, Amstrong, biały montaż, instalacje, stolarkę okien i drzwi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem usług.

http://www.remonty-ostrowski.pl/ - 23 Mar 2009