KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > malowanie, tapetowanie (80)

Usługi malarskie w Warszawie****

Strona firmy zajmującej się usługami malarskimi w Warszawie i okolicach.

http://usługimalarskie.pl/ - 2 Lut 2016

Usługi remontowe Łódź****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy renowacyjnej. Zrealizujemy zlecenia w Łodzi. Świadczymy całą gamę usług od układanie płytek na podłodze w kuchni poprzez malowanie ścian i montaż drzwi aż do tynkowania sufitu. Setki zrealizowanych zleceń pozwoliły nam na dogłębne zapoznanie się z praktyką wykonywania remontów, a co za tym idzie pozwoliły nam na osiągnięcie wysokiego poziomu jakości świadczonych przez nas usług.

http://lodzremont.com.pl/ - 28 Maj 2013

Usługi Remontowe Toruń - I.M.P Remonty i wykończenia wnętrz****

Firma I.M.P Remonty i wykończenia wnętrz oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie usług remontowych. Przedsiębiorstwo mieści się w Toruniu. Działalnośc prowadzona jest na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego w tym również w Bydgoszczy. Usługi remontowane skierowane są do klientów indywidualnych. Wykonujemy wszystkie prace związane z wykończeniem wnętrz.

http://neofirmy.net/remonty,uslugi-remontowe-torun-i-m-p-remonty,chelmza,kujawsko-pomorskie-747.html - 6 Cze 2014

Usługi remontowe Warszawa. Remonty i wykończenia wnętrz. Agarem****

Firma Agarem oferuje profesjonalne usługi w zakresie remontowania i wykończenia wnętrz. Malowanie, układanie glazury i kamienia naturalnego, instalatorstwo hydrauliczne i elektryczne, zabudowy i sufity podwieszane. To tylko część prac wykonywanych przez zespół Agarem

http://www.agarem-warszawa.pl/ - 28 Lis 2012

Usługi Remontowo Budowlane - Szczecin - Łukasz Kulaszewski****

Nasza Firma Remontowo Budowlana działa na terenie Szczecina i okolic. Wykonujemy usługi według projektu lub indywidualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się szeroko rozumianymi pracami remontowymi i budowlanymi, ale przede wszystkim malowaniem tradycyjnym i natryskowym (agregatem hydrodynamicznym), szpachlowaniem ścian i sufitów (ręcznie lub maszynowo) , różnego rodzaju zabudowami z płyt GK, układaniem glazury, terakoty i gresu, paneli, deski barlineckiej (pływającej lub klejonej), montażem armatury i ceramiki sanitarnej. Nasze usługi są wykonywane w sposób rzetelny i dokładny. Zawsze staramy się, aby nasze wykonanie było profesjonalne. ŁUKASZ KULASZEWSKI kontakt@kulaszewski.eu tel. kom. 509 836 890

http://www.kulaszewski.eu/ - 2 Lis 2015

Usuwanie graffiti, malowanie hal - EuroStyl+****

Profesjonalne usługi docieplania, mycia elewacji, a także usuwanie graffiti oraz zabezpieczanie Anty-graffiti, malowanie hal, odśnieżanie i mycie dachów, montaż systemów odstraszania ptaków, obiektów inżynierskich, wiat przystankowych oraz szeroki zakres innych usług.

http://www.eurostylplus.pl/ - 18 Wrz 2013

Zakład Remontowo Budowlany Remax Szuta Paweł****

Szanowni Państwo Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę że obecnie na rynku jest mnóstwo firm świadczących podobne usługi. Dlatego też oferujemy konkurencyjne ceny i rabaty poparte profesjonalnym wykonawstwem robót zgodnie ze sztuką budowlaną i z dwuletnia pisemną gwarancją. Wykonujemy zlecania kompleksowe takie jak: remont czy wykończenie całego mieszkania lub domu, jak i również pojedyncze remonty czy wykończenia: WC, łazienki, kuchni, pokoju, tarasu, balkonu. Nasz przyjazd do Państwa oraz sporządzenie wyceny robót i ewentualne doradztwo jest bezpłatne i niezobowiązujące. Mottem naszej firmy jest uczciwość i rzetelność, o czym świadczą nasze wcześniej wykonane prace. Decydując się na naszą firmę każdy klient będzie w 100% usatysfakcjonowany z naszych usług.

http://remax.waw.pl/ - 13 Maj 2010

Zakład Remontowo-Budowlany Michał Górecki****

Remonty Górecki to firma remontowa z Rzeszowa o wieloletnim doświadczeniu. Wykonujemy remonty starych budynków, przeprowadzamy wykańczanie wnętrz w nowych mieszkaniach oraz od postaw wznosimy domy jednorodzinne. Oferowane przez nas usługi remontowe to w szczególności: malowanie, tapetowanie, sufity podwieszane, układanie płytek i instalowanie oświetlenia. Gdy zaistnieje potrzeba pomagamy klientom zaprojektować aranżację wnętrz i podpowiadamy konkretne rozwiązania.

http://www.remonty-gorecki.pl/ - 17 Maj 2013

FERUM USŁUGI BUDOWLANO-WYKOŃCZENIOWE***

FERUM Bielsko-Biała usługi wykończeniowe, ogólnobudowlane, remonty. Budowa domów jednorodzinnych, kierowanie oraz nadzorowanie robót budowlano-montażowych wraz z ich wyceną przez osobę uprawnioną, prace wykończeniowe oraz wszelkie prace remontowe. Firma działa głównie na terenie Bielska-Białej i okolicy jak również na terenie całego województwa śląskiego a wkrótce również na terenie całego kraju.

http://www.ferum-wykonczenia.pl/ - 9 Mar 2012

Firma remontowa Przemysław Lech ,Ustrzyki Dolne, woj. podkarpackie***

Moja firma wykonuje kompleksowe remonty wnętrz, adaptacje poddaszy i prace wykończeniowe w mieszkaniach i domach.Szeroki zakres usług.

http://p-lech.pl/ - 21 Lis 2011