KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > malowanie, tapetowanie (81)

Usługi budowlane Łódź****

Świadczymy usługi budowlane na terenie Łodzi. Nasze ekipy budowlane są doświadczone co pozwala na sprawne realizowanie zleceń. Poza klasycznymi pracami takimi jak malowanie czy kładzenie tynku, możemy również wykonać takie zlecenia jak naprawa instalacji elektrycznej albo hydrauliki w Państwa mieszkaniach lub biurach. Usługi budowlane wykonujemy terminowo zawsze uwzględniając zdanie klienta zarówno przed jak i w trakcie ich realizacji.

http://lodzremonty.com.pl/ - 22 Maj 2013

Usługi malarskie w Warszawie****

Strona firmy zajmującej się usługami malarskimi w Warszawie i okolicach.

http://usługimalarskie.pl/ - 2 Lut 2016

Usługi remontowe Łódź****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy renowacyjnej. Zrealizujemy zlecenia w Łodzi. Świadczymy całą gamę usług od układanie płytek na podłodze w kuchni poprzez malowanie ścian i montaż drzwi aż do tynkowania sufitu. Setki zrealizowanych zleceń pozwoliły nam na dogłębne zapoznanie się z praktyką wykonywania remontów, a co za tym idzie pozwoliły nam na osiągnięcie wysokiego poziomu jakości świadczonych przez nas usług.

http://lodzremont.com.pl/ - 28 Maj 2013

Usługi Remontowe Toruń - I.M.P Remonty i wykończenia wnętrz****

Firma I.M.P Remonty i wykończenia wnętrz oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie usług remontowych. Przedsiębiorstwo mieści się w Toruniu. Działalnośc prowadzona jest na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego w tym również w Bydgoszczy. Usługi remontowane skierowane są do klientów indywidualnych. Wykonujemy wszystkie prace związane z wykończeniem wnętrz.

http://neofirmy.net/remonty,uslugi-remontowe-torun-i-m-p-remonty,chelmza,kujawsko-pomorskie-747.html - 6 Cze 2014

Usługi remontowe Warszawa. Remonty i wykończenia wnętrz. Agarem****

Firma Agarem oferuje profesjonalne usługi w zakresie remontowania i wykończenia wnętrz. Malowanie, układanie glazury i kamienia naturalnego, instalatorstwo hydrauliczne i elektryczne, zabudowy i sufity podwieszane. To tylko część prac wykonywanych przez zespół Agarem

http://www.agarem-warszawa.pl/ - 28 Lis 2012

Usługi Remontowo Budowlane - Szczecin - Łukasz Kulaszewski****

Nasza Firma Remontowo Budowlana działa na terenie Szczecina i okolic. Wykonujemy usługi według projektu lub indywidualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się szeroko rozumianymi pracami remontowymi i budowlanymi, ale przede wszystkim malowaniem tradycyjnym i natryskowym (agregatem hydrodynamicznym), szpachlowaniem ścian i sufitów (ręcznie lub maszynowo) , różnego rodzaju zabudowami z płyt GK, układaniem glazury, terakoty i gresu, paneli, deski barlineckiej (pływającej lub klejonej), montażem armatury i ceramiki sanitarnej. Nasze usługi są wykonywane w sposób rzetelny i dokładny. Zawsze staramy się, aby nasze wykonanie było profesjonalne. ŁUKASZ KULASZEWSKI kontakt@kulaszewski.eu tel. kom. 509 836 890

http://www.kulaszewski.eu/ - 2 Lis 2015

Usuwanie graffiti, malowanie hal - EuroStyl+****

Profesjonalne usługi docieplania, mycia elewacji, a także usuwanie graffiti oraz zabezpieczanie Anty-graffiti, malowanie hal, odśnieżanie i mycie dachów, montaż systemów odstraszania ptaków, obiektów inżynierskich, wiat przystankowych oraz szeroki zakres innych usług.

http://www.eurostylplus.pl/ - 18 Wrz 2013

Zakład Remontowo Budowlany Remax Szuta Paweł****

Szanowni Państwo Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę że obecnie na rynku jest mnóstwo firm świadczących podobne usługi. Dlatego też oferujemy konkurencyjne ceny i rabaty poparte profesjonalnym wykonawstwem robót zgodnie ze sztuką budowlaną i z dwuletnia pisemną gwarancją. Wykonujemy zlecania kompleksowe takie jak: remont czy wykończenie całego mieszkania lub domu, jak i również pojedyncze remonty czy wykończenia: WC, łazienki, kuchni, pokoju, tarasu, balkonu. Nasz przyjazd do Państwa oraz sporządzenie wyceny robót i ewentualne doradztwo jest bezpłatne i niezobowiązujące. Mottem naszej firmy jest uczciwość i rzetelność, o czym świadczą nasze wcześniej wykonane prace. Decydując się na naszą firmę każdy klient będzie w 100% usatysfakcjonowany z naszych usług.

http://remax.waw.pl/ - 13 Maj 2010

Zakład Remontowo-Budowlany Michał Górecki****

Remonty Górecki to firma remontowa z Rzeszowa o wieloletnim doświadczeniu. Wykonujemy remonty starych budynków, przeprowadzamy wykańczanie wnętrz w nowych mieszkaniach oraz od postaw wznosimy domy jednorodzinne. Oferowane przez nas usługi remontowe to w szczególności: malowanie, tapetowanie, sufity podwieszane, układanie płytek i instalowanie oświetlenia. Gdy zaistnieje potrzeba pomagamy klientom zaprojektować aranżację wnętrz i podpowiadamy konkretne rozwiązania.

http://www.remonty-gorecki.pl/ - 17 Maj 2013

FERUM USŁUGI BUDOWLANO-WYKOŃCZENIOWE***

FERUM Bielsko-Biała usługi wykończeniowe, ogólnobudowlane, remonty. Budowa domów jednorodzinnych, kierowanie oraz nadzorowanie robót budowlano-montażowych wraz z ich wyceną przez osobę uprawnioną, prace wykończeniowe oraz wszelkie prace remontowe. Firma działa głównie na terenie Bielska-Białej i okolicy jak również na terenie całego województwa śląskiego a wkrótce również na terenie całego kraju.

http://www.ferum-wykonczenia.pl/ - 9 Mar 2012