KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > malowanie, tapetowanie (81)

Tapety natryskowe. Remonty wnętrz. F.H.U. Fantazja***

Tapety natryskowe. Remonty wnętrz. Gliwice - sufity podwieszane, ścianki działowe, panele, kafelkowanie, gładzie itp. Tapetowanie (i malowanie) natryskowe to część naszej działalności usługowej w dziedzinie wykonawstwa remontów wnętrz.

http://www.fantazja.e-con.pl/ - 20 Wrz 2005

Tomasz Jakubowski Usługi ogólnobudowlane, kompleksowe wykonanie wnętrz***

Tomasz Jakubowski Usługi ogólnobudowlane oferuje kompleksowe wykonanie eleganckich i/lub artystycznych wnętrz przy współpracy z architektem wnętrz, kafelkowanie, malowanie, tynkowanie, remonty, szeroko pojęte usługi z zakresu budownictwa.

http://wnetrza.tjakubowski.pl/ - 4 Wrz 2009

Tynki - stiuki, farbyi dekoracyjne. Szczecin***

Dekoracyjne powłoki ścienne. Tynki , stiuki, farby strukturalne. Perłowe i aksamitne efekty. Sprzedaż hurtowa i detaliczna travertynów, tapet natryskowych, kwarcowych. Przkłady zastosowania produkótw, galerie, karty techniczne. Palety barw, sposoby aplikacji , szkolenia dla firm. Oferujemy nowości, korzystne ceny, profesjonalny montaż przez wyspecjalizowane ekipy wykonawcze. Najnowsze trendy i bogate wzornictwo faktur i kolorów. Bezpłatne próbki. Materiały do testów. Zapraszamy do studia w Szczecinie

http://stiuki.strefa.pl/ - 7 Cze 2006

501 105 001 |Malowanie domu mieszkania biura Warszawa okolice | Malarz Warszawa | Malowanie Warszawa**

Malowanie domu biura mieszkania - Warszawa i okolice ; pracujemy 7 dni w tygodniu

http://www.malowanie.pl/ - 16 Lis 2009

Citmal usługi Malarskie, tapetowanie, Nowy Sącz**

Firma oferująca fachowe usługi w zakresie: malowanie dachów na wysokościach, malowanie elewacji, szpachlowanie na gładź, malowanie wnętrz, tapetowanie. Pracownicy firmy posiadają uprawnienia do prac na wysokościach.

http://www.citmal.vns.pl/ - 15 Maj 2009

Firma budowlana Koszalin**

Zajmujemy sie wykonawstwem robót budowlanych głownie na terenie Koszalina i okolic. Nasza firma budowlana chętnie podejmuje się wszelkich zleceń w branży budowlanej. Posiadamy duze doswiadczenie w swojej branży. Zapraszamy do kontaktu z nami i do zapoznania sie z naszą ofertą na naszej stronie. Wykonujemy takie prace jak - układanie glazury, terakoty - malowanie tapetowanie i wiele innych prac budowlanych. Zapraszamy.

http://www.stambud.net.pl/ - 12 Lut 2013

Home Interior, Kompleksowe wykończenia wnętrz i remonty**

Home Interior świadczy kompleksowe usługi wykończenia wnętrz sklepów, mieszkań i domów oraz w wykonywaniu remontów i adaptacji wszelkich powierzchni lokali usługowych, przemysłowych, użyteczności publicznej i mieszkalnych na Śląsku oraz Mazowszu.

http://www.homeinterior.pl/ - 15 Wrz 2010

Warszawa - Remonty mieszkań**

Jesteśmy firmą remontowo - budowlaną wykonującą profesjonalnie remonty dla prywatnych klientów. Mamy ponad 15 - letnie doświadczenie w wykonywaniu kompleksowych remontów, wykończaniu wnętrz itp.

http://www.remonty-warszawa.pl/ - 29 Lut 2012

Wykończenia wnętrz. Kępno**

Witryna firmy świadczącej usługi remontowe. W ofercie m.in. układanie glazury, zabudowa gipsowa, malowanie, tapetowanie. Na stronie informacja o firmie, dane kontaktowe, szczegółowa oferta.

http://remontybarczak.strefa.pl/ - 20 Sty 2006

Remonty*

Nowoczesne wykańczanie i remontowanie mieszkań i domów. Usługi w pełnym zakresie. Doradztwo projektowe. Referencje zadowolonych inwestorów.

http://www.milokolor.pl/ - 18 Sty 2010