KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (95)

Minikoparka Poznań*****

W ofercie firmy znajdują się wszystkie prace, jakie można wykonać za pomocą minikoparki AVANT 200 i jego przystawek roboczych, np. prace w ogrodzie jak kopanie spulchnianie gleby itp.

http://www.minikoparka-poznan.pl/ - 22 Wrz 2010

Alsbud Sp. z o. o. Usługi wodno-kanalizacyjne****

Alsbud sp. z.o.o. jest Spółką z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w remontach nawierzchni drogowych. W swojej bogatej ofercie ma między innymi prace skupiające się na niniejszych tematach: regulacja włazów, zapadnięte włazy, regulacja urządzeń w jezdniach, pęknięcia nawierzchni asfaltowych, naprawa włazów, naprawa studni kanalizacyjnych, wpusty deszczowe, likwidacja zrakowaceń asfaltu. Spółka zajmuje się sprzedażą materiałów : masy bitumiczne Ergelit, płynny asfalt.

http://alsbud.pl/ - 25 Cze 2017

Badania ciągłości, testy pali, pomiar drgań | Metris Sp. z o. o.****

Wykonujemy próbne obciążenia. Oferujemy badania ciągłości, pomiary wibracji i testy pali. Dysponujemy własnym sprzętem do badania pali i pomiarów drgań.

http://metris.com.pl/ - 31 Lip 2014

Betony konstrukcyjne głogów****

Nasza firma jest specjalistą w wykonywaniu szeroko pojętych prac ziemnych oraz specjalistycznych robót budowlanych. Istniejemy od 2001 roku i działamy na ternie całej Polski - w szczególności zaś w woj. mazowieckim oraz dolnośląskim. Zakres naszej działalności obejmuje między innymi: wytwarzanie betonu różnego rodzaju, przygotowywanie terenu pod inwestycje, usuwanie i przesuwanie mas ziemnych, handel kruszywem, doradztwo inwestycyjne, transport ciężarowy, a także wynajmowanie wywrotek i innego ciężkiego sprzętu i więcej. Poznaj szczegóły oferty, wchodząc na naszą stronę.

http://emci.eu/ - 18 Sty 2014

Brukgarden - firma budowlana****

Projektowanie oraz realizacja ogrodów, układanie kostki brukowej, ogrodzenia z klinkieru oraz zieleni. Firma zajmuje się również pracami ziemnymi, wykopami, nawodnieniami terenu. Do każdej realizacji wykonywany jest profesjonalny projekt - wizualizacja. Firma posiada własny park maszynowy.

http://brukgarden.com.pl/ - 30 Kwi 2014

Daneco - wykopy, roboty ziemnie i inne usługi koparką w Tarnowie****

Firma oferująca usługi koparką takie jak wykopy i inne roboty ziemne. Daneco zajmuje się ponadto wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych. Jej obszar działalności obejmuje Tarnów i okolice.

http://www.daneco.com.pl/ - 17 Kwi 2015

FUT Wożonko- usługi minikoparką Kraków****

Działalność firmy stanowią wszelkiego rodzaju prace ziemne wykonywane minikoparką i wywrotką. Usługi na najwyższym poziomie wsparte doświadczeniem i odpowiedzialnością. Nowoczesny, optymalnie przystosowany park maszynowy. Konkurencyjne ceny.

http://www.minikoparka-krakow.com/ - 26 Mar 2013

INSTALATOR Szambo bytom****

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę hurtowni Instalator z Bytomia. W naszym asortymencie otrzymają Państwo artykuły kanalizacyjne, kręgi betonowe, rynny, armaturę żeliwną i stalową, rury, złączki, kształtki PCV, PE, PP, miedziane, studnie, szamba, oczyszczalnie przydomowe oraz wiele innych artykułów. Zajmujemy się również montażem sieci wodociągowych, przydomowych oczyszczalni ścieków, zgrzewaniem rur PE oraz montażem rynien. Osoby zainteresowane szczegółami oferty bądź chcące skontaktować się z naszą firmą, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://www.instalator-bytom.pl/ - 14 Gru 2016

Jackop - niwelacje terenu, roboty ziemne****

Naszą specjalnością są niwelacje terenu, a także różnego rodzaju roboty ziemne, które realizujemy na terenie województwa pomorskiego. Jackop zajmuje się również sprzedażą czarnoziemu oraz żwiru.

http://robotyziemne-jackop.pl/ - 22 Lut 2018

Jona - technologie bezwykopowe****

Oferta wykonywania nowoczesnych technologii bezwykopowych - przeciski pod drogami i przewierty sterowane na terenie Wielkopolski.

http://www.jona.pl/ - 26 Sie 2015