KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (100)

Minikoparka Poznań*****

W ofercie firmy znajdują się wszystkie prace, jakie można wykonać za pomocą minikoparki AVANT 200 i jego przystawek roboczych, np. prace w ogrodzie jak kopanie spulchnianie gleby itp.

http://www.minikoparka-poznan.pl/ - 22 Wrz 2010

Alsbud Sp. z o. o. Usługi wodno-kanalizacyjne****

Alsbud sp. z.o.o. jest Spółką z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w remontach nawierzchni drogowych. W swojej bogatej ofercie ma między innymi prace skupiające się na niniejszych tematach: regulacja włazów, zapadnięte włazy, regulacja urządzeń w jezdniach, pęknięcia nawierzchni asfaltowych, naprawa włazów, naprawa studni kanalizacyjnych, wpusty deszczowe, likwidacja zrakowaceń asfaltu. Spółka zajmuje się sprzedażą materiałów : masy bitumiczne Ergelit, płynny asfalt.

http://alsbud.pl/ - 25 Cze 2017

Arwitluzino.com****

Firma budowlana P.U.T. ARWIT, to profesjonalne przedsiębiorstwo umiejscowione w Luzinie w woj. Pomorskim. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani fachowcy z odpowiednimi zezwoleniami i certyfikatami do obsługi maszyn budowlanych. Wykonujemy prace rozbiórkowe bądź prace powiązane z przygotowywaniem terenu pod budowę takie jak niwelowanie lub stabilizowanie gruntu. Co więcej Polecamy wynajem sprzętu budowlanego m.in.: ładowarkę, walce, spycharki, koparkę gąsienicową bądź kołową. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej działalności, zapraszamy do kontaktu.

http://www.arwitluzino.com/ - 18 Paź 2018

Badania ciągłości, testy pali, pomiar drgań | Metris Sp. z o. o.****

Wykonujemy próbne obciążenia. Oferujemy badania ciągłości, pomiary wibracji i testy pali. Dysponujemy własnym sprzętem do badania pali i pomiarów drgań.

http://metris.com.pl/ - 31 Lip 2014

Bal-kop Rozbiórki budynków, usługi koparkami.****

Bal-kop S.C. to oferta mechanicznych usług budowlanych typu rozbiórki budynków, wyburzenia obiektów budowlanych, roboty ziemny i wykopy oraz sprzedaż i transport materiałów sypkich. Firma działa na terenie Warszawy i okolic.

http://www.bal-kop.pl/ - 14 Wrz 2018

Betony konstrukcyjne głogów****

Nasza firma jest specjalistą w wykonywaniu szeroko pojętych prac ziemnych oraz specjalistycznych robót budowlanych. Istniejemy od 2001 roku i działamy na ternie całej Polski - w szczególności zaś w woj. mazowieckim oraz dolnośląskim. Zakres naszej działalności obejmuje między innymi: wytwarzanie betonu różnego rodzaju, przygotowywanie terenu pod inwestycje, usuwanie i przesuwanie mas ziemnych, handel kruszywem, doradztwo inwestycyjne, transport ciężarowy, a także wynajmowanie wywrotek i innego ciężkiego sprzętu i więcej. Poznaj szczegóły oferty, wchodząc na naszą stronę.

http://emci.eu/ - 18 Sty 2014

Brukgarden - firma budowlana****

Projektowanie oraz realizacja ogrodów, układanie kostki brukowej, ogrodzenia z klinkieru oraz zieleni. Firma zajmuje się również pracami ziemnymi, wykopami, nawodnieniami terenu. Do każdej realizacji wykonywany jest profesjonalny projekt - wizualizacja. Firma posiada własny park maszynowy.

http://brukgarden.com.pl/ - 30 Kwi 2014

Daneco - wykopy, roboty ziemnie i inne usługi koparką w Tarnowie****

Firma oferująca usługi koparką takie jak wykopy i inne roboty ziemne. Daneco zajmuje się ponadto wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych. Jej obszar działalności obejmuje Tarnów i okolice.

http://www.daneco.com.pl/ - 17 Kwi 2015

Ew-trans S.C. Usługi rozbiórkowe, roboty ziemne.****

Ew-trans S.C. od 2007 roku realizuje w Warszawie i okolicach roboty rozbiórkowo-wyburzeniowe, roboty ziemne oraz sprzedaż i transport materiałów sypkich. Oferuje atrakcyjne ceny, rzetelną pracę i wysoką jakość usług.

http://www.ewtrans.pl/ - 14 Wrz 2018

FUT Wożonko- usługi minikoparką Kraków****

Działalność firmy stanowią wszelkiego rodzaju prace ziemne wykonywane minikoparką i wywrotką. Usługi na najwyższym poziomie wsparte doświadczeniem i odpowiedzialnością. Nowoczesny, optymalnie przystosowany park maszynowy. Konkurencyjne ceny.

http://www.minikoparka-krakow.com/ - 26 Mar 2013