KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (94)

Piwnica ziemianka, budowa piwnicy w ogrodzie, piwniczka ogrodowa i ziemna na wino: Warszawa****

Ziemianki Warszawa, woj. mazowieckie - firma budowlana oprócz usług budowlanych jak budowa domów oferuje także ziemianki (ziemianka w ogrodzie), spiżarnie, piwniczki ogrodowe na wino i do przechowywania żywności. Budowa piwnicy w ogrodzie - piwnica ziemianka, piwniczka ogrodowa, piwniczka ziemna, piwniczka na wino - Warszawa.

http://www.ziemianki.com/ - 10 Lis 2017

Poltrans - wynajem koparek, roboty drogowe i ziemne****

Firma Poltrans zaprasza do zapoznania się z szerokim wachlarzem świadczonych usług. Naszą specjalnością są roboty ziemne i drogowe, a także transport materiałów sypkich. Prowadzimy też wynajem koparek.

http://www.poltrans.sc/ - 29 Mar 2016

Prace ziemne****

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy ART Budownictwo, która istnieje na polskim rynku od roku 2005 i wykonuje swoje zadania solidnie, profesjonalnie i terminowo. Firma prowadzi prace rozbiórkowe, prace drogowe, prace brukarskie, prace ziemne i wykopy, a także montaż instalacji sanitarnych. Wszystkie zadanie wykonywane są fachowo przez wykwalifikowanych pracowników firmy. Siedziba firmy znajduje się w Bielanach Wrocławskich, ale ma również ona swój oddział w Warszawie.

http://robotyziemne.pro/ - 9 Mar 2015

Profesjonalne układanie kostki brukowej w Bydgoszczy - firma budowlana Jarbet****

Jarbet to profesjonalna firma budowlana na terenie Bydgoszczy, która zajmuje się także układaniem kostki brukowej. Solidni i sprawdzeni profesjonalni brukarze mają kilkanaście lat doświadczenia w kompleksowym układaniu podjazdów, parkingów, skwerów czy chodników z kostki brukowej. Brukarstwo to pasja firmy Jarnet, dlatego do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, dokładnie omawiając pomysł Klienta, a następnie realizując go. W ciągu kilkunastu lat działalności firma zajmowała się przeróżnymi, często bardzo odbiegającymi od normy, projektami. Skontaktuj się z fachowcami z Jarbet, jeżeli mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicach i marzysz o profesjonalnie ułożonej kostce brukowej. A jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na konkretny projekt, nasi wyspecjalizowani w aranżacji podjazdów, brukarze na podstawie Twoich upodobań, przedstawią Ci gotowe projekty. Połóż niesamowitą kostkę brukową na podjeździe do swojego domu i daj sobie trochę luksusu.

http://jarbet.net/ - 23 Mar 2017

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Adriana Koniarz - gruz, usługi brukarskie w Bydgoszczy****

Firma wykonująca na terenie Bydgoszczy prace ziemne oraz usługi brukarskie. Poza układaniem kostki, kuciem betonu oraz wyburzeniami i rozbiórkami różnego rodzaju obiektów firma zajmuje się transportem żwiru, a także ziemi i piasku. Jej oferta obejmuje również wywóz gruzu oraz wynajem sprzętu budowlanego takiego jak np. koparka.

http://www.koniarzbydgoszcz.pl/ - 1 Kwi 2015

Przedsiębiorstwo Wiertnicze Geonurt****

W ofercie usługi w zakresie geologii inżynierskiej, geotechniki, piezometrów, wierceń złożowych i rozpoznawczych, studni, sond, badań dana morza, rzek i jezior.

http://www.geonurt.pl/ - 17 Lis 2006

Ratownicze badania wykopaliskowe, usługi archeologiczne, szerokopłaszczyznowe****

Pełne badania, nadzory i usługi archeologiczne - Pracownia Archeologiczno Konserwatorska Mikołaj Nowakowski - Leszno, Wrocław, Poznań. Kompleksowy nadzór archeologiczny, ratownicze badania wykopaliskowe, badania szerokopłaszczyznowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty na usługi archeologiczne - archeolog Leszno, Wrocław, Poznań.

http://uslugiarcheologiczne.com/ - 7 Mar 2014

Roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, wyburzanie, wykopy, nasypy, wysypiska****

Oferujemy usługi budowlane takie jak: wyburzanie, wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Proponujemy także kompleksowe wykonanie: wysypiska przemysłowe, wysypiska komunalne, budowa wysypisk, nasypy budowlane, budowa nasypów, budowa kanalizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.tkz.com.pl/ - 20 Cze 2011

Roboty ziemne - Rozenfeld****

Profesjonalne roboty ziemne, usługi wykonywane koparką oraz ciężarowy transport drogowy dla mieszkańców Łodzi i okolic.

http://www.transportdrogowy.net.pl/ - 15 Lis 2014

SALBUD Andrzej Salej - prace ziemne****

Strona firmy SALBUD zajmującej się pracami ziemnymi koparko-ładowarką, wykopami ziemnymi.

http://koparkawarszawa.com/ - 22 Cze 2010