KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (100)

Odśnieżamy w Warszawie i okolicach.****

Odśnieżamy chodniki, dojścia do budynków, place, parkingi, drogi wewnętrzne .. nasz podstawowy sprzęt: mini ciągnik AVANT 635,szczotka wirnikowa, pług śnieżny, solarka mechaniczna. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie odśnieżania.

http://www.ciachoodsniezacze.pl/ - 27 Lis 2013

Odwierty do pomp ciepła****

Na polskim rynku wykonujemy wiercenia geologiczne już od 1991 roku. Zapewniamy również odwierty pod pompy ciepła. Wszystkie odwierty do pomp ciepła jesteśmy w stanie zrealizować na terenie całego kraju. Gwarantujemy również kompleksowe usługi z zakresu badań geologicznych. Zapraszamy do współpracy i kontaktu!

http://www.aquapomp.pl/ - 9 Cze 2015

PHU Monter - montaż oczyszczalni****

Na stronie internetowej można zapoznać się z ofertą firmy PHU Monter. Obejmuje ona między innymi montaż przydomowej oczyszczalni biologicznej, w tym pasywnej (bez kompresora). Firma zajmuje się także wykonywaniem wykopów mini koparką.

http://www.phumonter.pl/ - 20 Mar 2018

Piwnica ziemianka, budowa piwnicy w ogrodzie, piwniczka ogrodowa i ziemna na wino: Warszawa****

Ziemianki Warszawa, woj. mazowieckie - firma budowlana oprócz usług budowlanych jak budowa domów oferuje także ziemianki (ziemianka w ogrodzie), spiżarnie, piwniczki ogrodowe na wino i do przechowywania żywności. Budowa piwnicy w ogrodzie - piwnica ziemianka, piwniczka ogrodowa, piwniczka ziemna, piwniczka na wino - Warszawa.

http://www.ziemianki.com/ - 10 Lis 2017

Poltrans - wynajem koparek, roboty drogowe i ziemne****

Firma Poltrans zaprasza do zapoznania się z szerokim wachlarzem świadczonych usług. Naszą specjalnością są roboty ziemne i drogowe, a także transport materiałów sypkich. Prowadzimy też wynajem koparek.

http://www.poltrans.sc/ - 29 Mar 2016

Prace ziemne****

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy ART Budownictwo, która istnieje na polskim rynku od roku 2005 i wykonuje swoje zadania solidnie, profesjonalnie i terminowo. Firma prowadzi prace rozbiórkowe, prace drogowe, prace brukarskie, prace ziemne i wykopy, a także montaż instalacji sanitarnych. Wszystkie zadanie wykonywane są fachowo przez wykwalifikowanych pracowników firmy. Siedziba firmy znajduje się w Bielanach Wrocławskich, ale ma również ona swój oddział w Warszawie.

http://robotyziemne.pro/ - 9 Mar 2015

Prace ziemne Powrobud****

Firma Powrobud to doświadczone przedsiębiorstwo wielobranżowe. Zajmuje się szeroko rozumianymi pracami budowlanymi, głównie w zakresie robót ziemnych. Oferujemy wykopy pod fundamenty, prace ziemne czy usługi minikoparką

http://powrobud.pl/ - 25 Wrz 2018

Profesjonalne układanie kostki brukowej w Bydgoszczy - firma budowlana Jarbet****

Jarbet to profesjonalna firma budowlana na terenie Bydgoszczy, która zajmuje się także układaniem kostki brukowej. Solidni i sprawdzeni profesjonalni brukarze mają kilkanaście lat doświadczenia w kompleksowym układaniu podjazdów, parkingów, skwerów czy chodników z kostki brukowej. Brukarstwo to pasja firmy Jarnet, dlatego do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, dokładnie omawiając pomysł Klienta, a następnie realizując go. W ciągu kilkunastu lat działalności firma zajmowała się przeróżnymi, często bardzo odbiegającymi od normy, projektami. Skontaktuj się z fachowcami z Jarbet, jeżeli mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicach i marzysz o profesjonalnie ułożonej kostce brukowej. A jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na konkretny projekt, nasi wyspecjalizowani w aranżacji podjazdów, brukarze na podstawie Twoich upodobań, przedstawią Ci gotowe projekty. Połóż niesamowitą kostkę brukową na podjeździe do swojego domu i daj sobie trochę luksusu.

http://jarbet.net/ - 23 Mar 2017

Profigarden - prace brukarskie****

Firma Profigarden sprawi, że Twój ogród będzie prezentował się wyjątkowo. Projektujemy oraz zakładamy tereny zielone wokół posesji. Wykonujemy także zlecone prace brukarskie: układamy kostkę brukową, odśnieżamy chodniki i tworzymy drenaże dla roślin. Działamy na terenie Poznania i okolic.

http://www.profigarden-wlkp.pl/ - 25 Lip 2018

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Adriana Koniarz - gruz, usługi brukarskie w Bydgoszczy****

Firma wykonująca na terenie Bydgoszczy prace ziemne oraz usługi brukarskie. Poza układaniem kostki, kuciem betonu oraz wyburzeniami i rozbiórkami różnego rodzaju obiektów firma zajmuje się transportem żwiru, a także ziemi i piasku. Jej oferta obejmuje również wywóz gruzu oraz wynajem sprzętu budowlanego takiego jak np. koparka.

http://www.koniarzbydgoszcz.pl/ - 1 Kwi 2015