KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (95)

SALBUD Andrzej Salej - prace ziemne****

Strona firmy SALBUD zajmującej się pracami ziemnymi koparko-ładowarką, wykopami ziemnymi.

http://koparkawarszawa.com/ - 22 Cze 2010

TelbesT - usługi teletechniczne****

Biuro Projektów i Realizacji Telbest w Nowym Sączu świadczy usługi teletechniczne. Specjaliści zajmują się budową sieci energetycznych oraz światłowodowych. Ponadto wykonują przewierty sterowane dla gruntów normalnych.

http://www.telbest.pl/ - 18 Gru 2017

Transport Ciężarowy Fraind Żwirownia****

Firma "Transport Ciężarowy Fraind" Powstała w 1990 roku. Od tego czasu dynamicznie się rozwija. Specjalizujemy się w budownictwie. Od wykopów po rozbiórki. Posiadamy własną żwirownie na obrzeżach Białegostoku gdzie dostępne są przeróżne kruszywa takie jak żwir, piasek, kamień łamany, nadziarno, pospółka, czarnoziem, ziemia pod trawniki, ziemia ogrodowa, ziemia polna. Własne maszyny budowlane, koparko ładowarki, ładowarki, samochody ciężarowe pozwalają nam na podjęcie najtrudniejszych zadań. Do naszych usług można wliczyć transport ciężarowy, wszelkiego rodzaju wykopy, przenoszenie mas ziemnych, utrwalanie dróg gruntowych, a w zimę zajmujemy się dodatkowo odśnieżaniem placów, parkingów, prywatnych posesji i wywozem śniegu. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.tcf-zwirownia.pl/ - 2 Lip 2014

Usługi brukarskie, ogrodnicze, nawadnianie - Profigarden****

Wypracowane doświadczenie i indywidualne podejście do wdrażanych zamówień powoduje, że automatyczne nawadnianie oraz prace ziemne i usługi ogrodnicze w zakładzie Profigarden z miasta Poznań spełnią oczekiwania nawet mocno stawiającego na jakość klienta. W prezentowanej ofercie znaleźć można odprowadzenie wody deszczowej, usługi ogrodnicze oraz projektowanie ogrodów. Gwarantujemy, że niwelacje terenu czy chociażby zakładanie trawników w naszym wykonaniu będzie tożsame z Państwa aprobatą i spełnieniem oczekiwań. Chcielibyśmy jednocześnie powiedzieć, że automatyczne nawadnianie to myśl progresywna i gwarantująca także odczuwalne oszczędności wydatków na wodę.

http://www.profigarden.pl/ - 20 Kwi 2013

Usługi Budowlane,wyburzeniowe, wykopy, prace ziemne firma KOPART****

Posiadamy minikoparki, koparko-ładowarki, młot wyburzeniowy, walec drogowy wibracyjne, koparke gąsienicową,pługi śnieżne, transport wywrotką. Sprzedajemy czarną ziemię i torf

http://www.kop-art.pl/ - 4 Gru 2016

Usługi geodezyjne Geo-glob Katarzyna Frąc****

Warszawa, Garwolin, Łuków oraz okolice – to miejsca w których wykonujemy prace geodezyjne: scalenia, wznowienia, tyczenia, pomiary, inwentaryzacje, mapy do celów projektowych, rozgraniczenia i wiele innych.

http://www.geodezja-garwolin.pl/ - 9 Maj 2017

Usługi koparką oraz transport kruszyw Gorlice****

Firma Transkop świadczy profesjonalne zadania koparką oraz koparko-ładowarką, Trudnimy się budowaniem studni wraz z obsadzaniem kręgów z betonu oraz obsypaniem i niwelowaniem placu. Wykonujemy doły pod fundamenty, trudnimy się regulacją rzek oraz potoków. Dzięki praktyce jaką posiadają nasi pracownicy prace te robimy sprawnie i fachowo i doglądamy każdy element.

http://www.transkop-gorlice.pl/ - 23 Sie 2016

Usługi Koparko ładowarką Bielsko-Biała****

Firma świadczy w Bielsku-Białej profesjonalne usługi koparko ładowarką od ponad 14 lat. Doświadczenie i wiedza wzbogaciła nasz zespół przez cały ten okres. Firma stawia na wysoki poziom obsługi klienta oraz perfekcyjnie wykonaną pracę. Najwyższa jakość w dobrej cenie.

http://www.koparkoladowarka.net.pl/ - 11 Cze 2014

Usługi minikoparką kraków i okolice, minikoparka kraków wynajem minikoparki****

Minikoparka Kraków - usługi minikoparką, wynajem minikoparki Przedmiotem naszej działalności są roboty ziemne wykonywane minikoparką 1,6 t oraz wywrotką 3,5t . Działamy na terenie Krakowa oraz w okolicach do 60 km, Wykonujemy: -skarpowanie i równanie terenu -korytowanie pod drogę i kostkę brukową wykopy pod: -gaz,prad,wode,kable -fundamenty domów,garaży i hal -drenaże i odwodnienia -kanalizacje -studnie łacznie z wpuszczaniem kręgów -wyrywanie korzeni i żywoplotow -inne wg zyczen klienta a takze: -wywóz lub przewóz ziemi -przewóz kruszyw i mat.sypkich Działamy na terenie Krakowa oraz w okolicach do 60 km, Przy zleceniach kilku dniowych takze na obszarze całej Małopolski.

http://www.minikoparka-uslugi.pl/ - 4 Lut 2014

Www.highservice.pl****

Prezentujemy Państwu firmę High Service, której siedziba mieści się w województwie śląskim, w Chorzowie. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Śląska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży zajmującej się przewiertami i przeciskami. Naszą specjalizacją są roboty polegające na bezrozkopowej instalacji rur pod przeszkodami terenowymi. Wykonujemy również prace ładowarko-koparką, którą obsługuję nasz operator. Zapewniamy wysoką jakość i terminowość świadczonych przez nas usług. Pełen wykaz usług jak również relacje z przeprowadzanych przez nas realizacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.highservice.pl/ - 20 Lip 2017