KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (100)

Przedsiębiorstwo Wiertnicze Geonurt****

W ofercie usługi w zakresie geologii inżynierskiej, geotechniki, piezometrów, wierceń złożowych i rozpoznawczych, studni, sond, badań dana morza, rzek i jezior.

http://www.geonurt.pl/ - 17 Lis 2006

Ratownicze badania wykopaliskowe, usługi archeologiczne, szerokopłaszczyznowe****

Pełne badania, nadzory i usługi archeologiczne - Pracownia Archeologiczno Konserwatorska Mikołaj Nowakowski - Leszno, Wrocław, Poznań. Kompleksowy nadzór archeologiczny, ratownicze badania wykopaliskowe, badania szerokopłaszczyznowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty na usługi archeologiczne - archeolog Leszno, Wrocław, Poznań.

http://uslugiarcheologiczne.com/ - 7 Mar 2014

Roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, wyburzanie, wykopy, nasypy, wysypiska****

Oferujemy usługi budowlane takie jak: wyburzanie, wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Proponujemy także kompleksowe wykonanie: wysypiska przemysłowe, wysypiska komunalne, budowa wysypisk, nasypy budowlane, budowa nasypów, budowa kanalizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.tkz.com.pl/ - 20 Cze 2011

Roboty ziemne - Rozenfeld****

Profesjonalne roboty ziemne, usługi wykonywane koparką oraz ciężarowy transport drogowy dla mieszkańców Łodzi i okolic.

http://www.transportdrogowy.net.pl/ - 15 Lis 2014

SALBUD Andrzej Salej - prace ziemne****

Strona firmy SALBUD zajmującej się pracami ziemnymi koparko-ładowarką, wykopami ziemnymi.

http://koparkawarszawa.com/ - 22 Cze 2010

TelbesT - usługi teletechniczne****

Biuro Projektów i Realizacji Telbest w Nowym Sączu świadczy usługi teletechniczne. Specjaliści zajmują się budową sieci energetycznych oraz światłowodowych. Ponadto wykonują przewierty sterowane dla gruntów normalnych.

http://www.telbest.pl/ - 24 Sie 2018

Transport Ciężarowy Fraind Żwirownia****

Firma "Transport Ciężarowy Fraind" Powstała w 1990 roku. Od tego czasu dynamicznie się rozwija. Specjalizujemy się w budownictwie. Od wykopów po rozbiórki. Posiadamy własną żwirownie na obrzeżach Białegostoku gdzie dostępne są przeróżne kruszywa takie jak żwir, piasek, kamień łamany, nadziarno, pospółka, czarnoziem, ziemia pod trawniki, ziemia ogrodowa, ziemia polna. Własne maszyny budowlane, koparko ładowarki, ładowarki, samochody ciężarowe pozwalają nam na podjęcie najtrudniejszych zadań. Do naszych usług można wliczyć transport ciężarowy, wszelkiego rodzaju wykopy, przenoszenie mas ziemnych, utrwalanie dróg gruntowych, a w zimę zajmujemy się dodatkowo odśnieżaniem placów, parkingów, prywatnych posesji i wywozem śniegu. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.tcf-zwirownia.pl/ - 2 Lip 2014

Usługi brukarskie, ogrodnicze, nawadnianie - Profigarden****

Wypracowane doświadczenie i indywidualne podejście do wdrażanych zamówień powoduje, że automatyczne nawadnianie oraz prace ziemne i usługi ogrodnicze w zakładzie Profigarden z miasta Poznań spełnią oczekiwania nawet mocno stawiającego na jakość klienta. W prezentowanej ofercie znaleźć można odprowadzenie wody deszczowej, usługi ogrodnicze oraz projektowanie ogrodów. Gwarantujemy, że niwelacje terenu czy chociażby zakładanie trawników w naszym wykonaniu będzie tożsame z Państwa aprobatą i spełnieniem oczekiwań. Chcielibyśmy jednocześnie powiedzieć, że automatyczne nawadnianie to myśl progresywna i gwarantująca także odczuwalne oszczędności wydatków na wodę.

http://www.profigarden.pl/ - 20 Kwi 2013

Usługi Budowlane,wyburzeniowe, wykopy, prace ziemne firma KOPART****

Posiadamy minikoparki, koparko-ładowarki, młot wyburzeniowy, walec drogowy wibracyjne, koparke gąsienicową,pługi śnieżne, transport wywrotką. Sprzedajemy czarną ziemię i torf

http://www.kop-art.pl/ - 4 Gru 2016

Usługi geodezyjne Geo-glob Katarzyna Frąc****

Warszawa, Garwolin, Łuków oraz okolice – to miejsca w których wykonujemy prace geodezyjne: scalenia, wznowienia, tyczenia, pomiary, inwentaryzacje, mapy do celów projektowych, rozgraniczenia i wiele innych.

http://www.geodezja-garwolin.pl/ - 9 Maj 2017