KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (94)

Wycinka drzew Białystok- Rope Serwis****

Rope Serwis z Białegostoku to pełen profesjonalizm. Prace wysokościowe ze względu na swój charakter wymagają rygorystycznego przestrzegania przepisów BHP oraz ciągłego zwiększania kwalifikacji pracowników. Dla tego pracownicy Rope Serwis mają do dyspozycji najlepszy sprzęt a także posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia i doświadczenie. Więc jeżeli zależy Ci na porządnej i rzetelnej firmie przy pracach takich jak odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, wycinka drzew, czyszczenie konstrukcji stalowych, malowanie natryskowe, mycie wysokociśnieniowe, piaskowanie i sodowanie możesz śmiało nam zaufać. Na pewno się nie zawiedziesz. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

http://ropeserwis.pl/ - 25 Sie 2016

Wynajem i usługi minikoparką minikoparkami PPHU Stanisław Chmiel Kłodzko****

Wynajem i usługi minikoparką minikoparkami PPHU Stanisław Chmiel Kłodzko.

http://www.minikoparki.klodzko.pl/ - 25 Sty 2014

Wynajem igłofitrów i pomp - osuszanie terenu****

Nasza firma zajmuje się wynajmem zestawów do igłofiltrowego osuszania gruntu z agregatami pompowymi elektrycznym i spalinowymi. Oprócz wynajmu zajmujemy się również transportem oraz montażem naszych instalacji igłofiltrowych. Szkolimy pracowników Zleceniodawcy w zakresie obsługi naszych urządzeń. Na życzenie klienta możemy również zająć się kompleksowym osuszeniem wykopów, wraz ze stałym nadzorem nad instalacjami odwodnieniowymi.

http://www.iglofiltrowanie.pl/ - 4 Lut 2011

Zakład Inżynieryjny GEOREM Sp. z o.o.****

Zakres wykonywanych prac z dziedziny fundamentowania specjalnego ze szczególnym nastawieniem na fundamenty palowe wykonywane w technologii jet-grouting i pokrewnych, a także sporządzanie dokumentacji geotechnicznych i geologiczno-inżynierskich, pomiary inklinometryczne i piezometryczne. Prace projektowe i realizacja inwestycji, firma projektowo-wykonawcza. Zamieszczono: opisy stosowanych technologii, wykonywanych robót z zakresu fundamentowania specjalnego, oferowanych prac geologicznych, wytwarzany sprzęt pomiarowy.

http://www.georem.pl/ - 17 Lut 2005

Zakład Usługowy Robót Ziemnych i Transportowych "Trans-Ziem" - Zbigniew Jasiewicz****

Zakład poleca swoje usługi w zakresie realizacji robót ziemnych: dróg, parkingów, niwelacji terenów, wykopów, wymiany gruntu, rozbiórek, transportu i inne. Na stronie znajdziecie informacje o firmie, ofercie, sprzęcie. Jest także galeria zdjęć.

http://www.trans-ziem.pl/ - 10 Sty 2001

Ziem-Bud.eu - przyłącza Wieliczka, Myślenice, Bochnia****

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą. Świadczymy usługi z zakresu robót i prac ziemnych. Wykonujemy przyłącza wody, gazu, kanalizacji, projektowanie przyłączy, odbiór, geodezja powykonawcza. Działamy w okolicach miejscowości Kraków, Gdów, Wieliczka, Bochnia, Myślenice. Atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu.

http://ziem-bud.eu/ - 22 Kwi 2017

Żwirownia Gremir w Lęborku****

Żwirownia zajmuje się sprzedażą kruszywa mineralnego, takiego jak: piaski, pospółka, mieszanki żwirowo-piaskowe, żwiry, kamień otoczak, ziemia urodzajna wysokiej jakości.

http://www.gremir.pl/ - 18 Maj 2018

Żwirownia Lębork, Wejherowo****

Oferujemy Państwu: Wykonanie wykopów pod fundament stopy wiatraków Wymiany gruntów pod domki jednorodzinne Dostawy kruszyw posiadającego badania wykonane na Politechnice Gdańskiej Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska, Katedra Inżynierii Drogowej Wykonanie wykopów Budowa wjazdów Sprzedaż kruszywa o różnej frakcji. Pracują… u nas nowoczesne maszyny dla których przewóz i rozładunek wysokotonażowych materiał‚ów w nawet trudno dostę™pne miejsca nie sprawia problemu.

http://zywicki.com.pl/ - 26 Lis 2014

Aarsleff Sp. z o.o.***

Głównym przedmiotem działalności firmy jest głębokie fundamentowanie przy użyciu technologii żelbetowych pali prefabrykowanych oraz zabezpieczanie ścian wykopów fundamentowych przy zastosowaniu ścian szczelnych i obudów berlińskich. Na stronie zamieszczono: informacje o firmie, technologiach, filmy, referencje.

http://www.aarsleff.com.pl/ - 29 Sie 2002

ANKAR - Kalisz - Precyzyjne układanie kostki brukowej***

Firma ANKAR zajmuję się precyzyjnym układaniem kostki brukowej co oznacza, że każdy etap pracy jest wykonywany bardzo dokładnie. Szczegóły, które tkwią w umiejętnym ułożeniu kostki, obrzeży, palisad, wyprowadzaniu łuków jak również docinki kostki do danego wzoru sprawiają, że efekt końcowy realizacji musi wyglądać idealnie dla ludzkiego oka.Brukarstwo w obecnych czasach to sztuka bez kompromisów. Brukarz musi być dobrym fachowcem nie tylko zajmować się klasyką ułożenia do jakich należy układanie placów, ale stale poszukiwać bardziej wyszukanych form.

http://www.ankar.kalisz.pl/ - 14 Kwi 2011