KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (100)

Usługi koparką oraz transport kruszyw Gorlice****

Firma Transkop świadczy profesjonalne zadania koparką oraz koparko-ładowarką, Trudnimy się budowaniem studni wraz z obsadzaniem kręgów z betonu oraz obsypaniem i niwelowaniem placu. Wykonujemy doły pod fundamenty, trudnimy się regulacją rzek oraz potoków. Dzięki praktyce jaką posiadają nasi pracownicy prace te robimy sprawnie i fachowo i doglądamy każdy element.

http://www.transkop-gorlice.pl/ - 23 Sie 2016

Usługi Koparko ładowarką Bielsko-Biała****

Firma świadczy w Bielsku-Białej profesjonalne usługi koparko ładowarką od ponad 14 lat. Doświadczenie i wiedza wzbogaciła nasz zespół przez cały ten okres. Firma stawia na wysoki poziom obsługi klienta oraz perfekcyjnie wykonaną pracę. Najwyższa jakość w dobrej cenie.

http://www.koparkoladowarka.net.pl/ - 11 Cze 2014

Usługi minikoparką kraków i okolice, minikoparka kraków wynajem minikoparki****

Minikoparka Kraków - usługi minikoparką, wynajem minikoparki Przedmiotem naszej działalności są roboty ziemne wykonywane minikoparką 1,6 t oraz wywrotką 3,5t . Działamy na terenie Krakowa oraz w okolicach do 60 km, Wykonujemy: -skarpowanie i równanie terenu -korytowanie pod drogę i kostkę brukową wykopy pod: -gaz,prad,wode,kable -fundamenty domów,garaży i hal -drenaże i odwodnienia -kanalizacje -studnie łacznie z wpuszczaniem kręgów -wyrywanie korzeni i żywoplotow -inne wg zyczen klienta a takze: -wywóz lub przewóz ziemi -przewóz kruszyw i mat.sypkich Działamy na terenie Krakowa oraz w okolicach do 60 km, Przy zleceniach kilku dniowych takze na obszarze całej Małopolski.

http://www.minikoparka-uslugi.pl/ - 4 Lut 2014

VMG Polska****

VMG Polska to szeroki zakres prac ziemnych, ale nie tylko. Zajmujemy się kruszeniem materiałów budowlanych, rozbiórkami, a także sprzedażą kruszyw.

http://www.vmg-polska.com.pl/ - 24 Lis 2018

Www.highservice.pl****

Prezentujemy Państwu firmę High Service, której siedziba mieści się w województwie śląskim, w Chorzowie. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Śląska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży zajmującej się przewiertami i przeciskami. Naszą specjalizacją są roboty polegające na bezrozkopowej instalacji rur pod przeszkodami terenowymi. Wykonujemy również prace ładowarko-koparką, którą obsługuję nasz operator. Zapewniamy wysoką jakość i terminowość świadczonych przez nas usług. Pełen wykaz usług jak również relacje z przeprowadzanych przez nas realizacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.highservice.pl/ - 20 Lip 2017

Wyburzenia Katowice****

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalną adaptację terenów. Wykonujemy prace związane z budową instalacji sanitarnych, jaki i równiez infrastrukturę odwodnienia liniowego. Jesteśmy rzetelną firmą, która za najwyższy cel stawia sobie zadowolenie klienta. Po wejściu na naszą stronę mogą Państwo przejrzeć galerię zdjęć prezentującą niektóre z naszych prac remontowych. Firmę Jana Opolki znaleźć można w Jastrzębiu – Zdrój przy ulicy Marusarzówny 12/25. Proponujemy Państwu także wynajem sprzętu budowlanego – prosimy zainteresowanych o konrakt.

http://koparka-praca.pl/ - 16 Sie 2013

Wycinka drzew Białystok- Rope Serwis****

Rope Serwis z Białegostoku to pełen profesjonalizm. Prace wysokościowe ze względu na swój charakter wymagają rygorystycznego przestrzegania przepisów BHP oraz ciągłego zwiększania kwalifikacji pracowników. Dla tego pracownicy Rope Serwis mają do dyspozycji najlepszy sprzęt a także posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia i doświadczenie. Więc jeżeli zależy Ci na porządnej i rzetelnej firmie przy pracach takich jak odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, wycinka drzew, czyszczenie konstrukcji stalowych, malowanie natryskowe, mycie wysokociśnieniowe, piaskowanie i sodowanie możesz śmiało nam zaufać. Na pewno się nie zawiedziesz. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

http://ropeserwis.pl/ - 25 Sie 2016

Wynajem i usługi minikoparką minikoparkami PPHU Stanisław Chmiel Kłodzko****

Wynajem i usługi minikoparką minikoparkami PPHU Stanisław Chmiel Kłodzko.

http://www.minikoparki.klodzko.pl/ - 25 Sty 2014

Wynajem igłofitrów i pomp - osuszanie terenu****

Nasza firma zajmuje się wynajmem zestawów do igłofiltrowego osuszania gruntu z agregatami pompowymi elektrycznym i spalinowymi. Oprócz wynajmu zajmujemy się również transportem oraz montażem naszych instalacji igłofiltrowych. Szkolimy pracowników Zleceniodawcy w zakresie obsługi naszych urządzeń. Na życzenie klienta możemy również zająć się kompleksowym osuszeniem wykopów, wraz ze stałym nadzorem nad instalacjami odwodnieniowymi.

http://www.iglofiltrowanie.pl/ - 4 Lut 2011

Zakład Inżynieryjny GEOREM Sp. z o.o.****

Zakres wykonywanych prac z dziedziny fundamentowania specjalnego ze szczególnym nastawieniem na fundamenty palowe wykonywane w technologii jet-grouting i pokrewnych, a także sporządzanie dokumentacji geotechnicznych i geologiczno-inżynierskich, pomiary inklinometryczne i piezometryczne. Prace projektowe i realizacja inwestycji, firma projektowo-wykonawcza. Zamieszczono: opisy stosowanych technologii, wykonywanych robót z zakresu fundamentowania specjalnego, oferowanych prac geologicznych, wytwarzany sprzęt pomiarowy.

http://www.georem.pl/ - 17 Lut 2005