KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (94)

Baumar Roboty Instalacyjne ziemne i drogowe wynajem maszyn budowlanych.***

Strona poświecona firmie Baumar zawiera pełna ofertę usług i maszyn budowlanych do wynajęcia.

http://www.baumar24.pl/ - 17 Lip 2006

Brukarstwo Instalbruke Wrocław***

Instalbruke - brukarstwo Wrocław. Usługi brukarskie, roboty ziemne. Specjalizujemy się w wykonywaniu nawierzchni z kostki brukowej: wjazdy, parkingi, place. Firma działa na terenie województwa dolnośląskiego. Zapewniamy fachowe wykonanie, konkurencyjne ceny.

http://brukarstwo.wroclaw.pl/ - 25 Sty 2007

Budobax***

Prace ziemne, usługi budowlane, sprzedaż i transport materiałów sypkich.

http://www.budobax.pl/ - 3 Paź 2008

F.H.Szczęsny - Usługi ziemne ,wynajem koparko-ładowarki. Tarnowskie Góry***

Witryna firmy oferującej usługi ziemne ,wykopy wszelkiego typu ,wynajem koparko-ładowarki z operatorem,profesjonalna obsługa kontakt:

http://www.catcat.pl/ - 9 Mar 2006

FHU \"KIC-TRANS\" PIOTR RÓŻYCKI usługi brukarskie***

Firma Kic-Trans branży brukarskiej oraz budowlano-remontowej to firma z doświadczeniem i zaangażowaniem. Swą siedzibę posiadamy w Drzycimiu, położonym w województwie kujawsko-pomorskim. Osnową naszej działalności jest wsparcie budowlane w czasie realizacji inwestycji, a zatem roboty ziemne, prace z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu ciężkiego, czy też ciężkie prace leśne. W rzetelnym i terminowym przeprowadzaniu prac pomagają nam wydajne i nowoczesne urządzenia, jakich obszernym wyborem rozporządzamy i wykwalifikowana załoga. Dzięki powiązaniu preferencyjnych cen z kompleksową obsługą i profesjonalizmem, cieszymy się rosnącym bez ustanku zaufaniem szerokiego grona klientów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

http://kic-trans.ngb.pl/ - 29 Sty 2013

Firma Wiertnicza Paweł Majcher Studnie Głębinowe Wiercone Studniarstwo Palowanie Geotechnika***

Firma Wiertnicza wykonuje prace wiertnicze w pełnym zakresie usług dla klientów indywidualnych oraz instytucji. Wykonujemy odwierty pod studnie głębinowe, które są bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku domów jednorodzinnych i ogrodów. Usługą swą obejmujemy, także likwidację starych studni, czyszczenie studni oraz dobór, montaż i likwidację pomp głębinowych. Dlaczego nasza firma? Usługi wiertnicze są naszą specjalnością, a nowoczesna technologia pozwala nam sprostać oczekiwaniom wymagających klientów. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy są specjalistami w wykonywaniu tego typu prac. Przez wiele lat zdobyliśmy olbrzymią wiedzę i doświadczenie przy wykonywaniu odwiertów o różnej specyfice, poczynając od wiercenia studni, a kończąc na odwiertach dla kopalń i przedsiębiorstw drogowo-inżynieryjnych.

http://www.firmawiertnicza.pl/ - 10 Maj 2010

Fitma Titan Polska***

Fitma Titan Polska - dostarcza sprawdzonych rozwiązań geotechnicznych w zakresie stabilizacji skarb i zboczy, kotwienia i wzmacniania fundamentów, zabezpieczania i obudowy drążonych wyrobisk (tuneli). Informacje o systemie, zastosowaniu, dane techniczne, galeria, foldery.

http://www.titan.com.pl/ - 9 Sie 2002

Gomar - prace ziemne koparką we Wrocławiu***

Oferujemy profesjonalne usługi koparką - a w tym prace ziemne, kopanie rowów i dołów, niwelacje terenu, wykopy pod szamba. Jeśli interesuje Cię wynajem takiej maszyny w mieście Wrocław lub w jego okolicach - skontaktuj się z nami.

http://www.koparkawroclaw.com.pl/ - 25 Sty 2018

Górtech - diatomit, sorbent, górnictwo, odwodnienia budynków***

Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Górnicze Górtech produkuje wyroby diatomitowe (granulat, sorbent, pyły) do usuwania rozlewisk substancji ropopochodnych. Ponadto prowadzi usługi: górnicze, wiertnicze, likwidację osuwisk, odwodnienia budynków, drenaże.

http://www.gortech.pl/ - 23 Maj 2006

JANSZ - Jan Szczurek***

Witryna firmy świadczącej usługi w zakresie robót ziemnych związanych z uzbrojeniem terenu, odwodnieniami oraz wykonywaniem nawierzchni z kostki brukowej. Na stronie oferta i przykładowe realizacje.

http://www.jansz-bruk.ig.pl/ - 13 Maj 2003