KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (100)

Zakład Usługowy Robót Ziemnych i Transportowych "Trans-Ziem" - Zbigniew Jasiewicz****

Zakład poleca swoje usługi w zakresie realizacji robót ziemnych: dróg, parkingów, niwelacji terenów, wykopów, wymiany gruntu, rozbiórek, transportu i inne. Na stronie znajdziecie informacje o firmie, ofercie, sprzęcie. Jest także galeria zdjęć.

http://www.trans-ziem.pl/ - 10 Sty 2001

Ziem-Bud.eu - przyłącza Wieliczka, Myślenice, Bochnia****

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą. Świadczymy usługi z zakresu robót i prac ziemnych. Wykonujemy przyłącza wody, gazu, kanalizacji, projektowanie przyłączy, odbiór, geodezja powykonawcza. Działamy w okolicach miejscowości Kraków, Gdów, Wieliczka, Bochnia, Myślenice. Atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu.

http://ziem-bud.eu/ - 22 Kwi 2017

Żwirownia Gremir w Lęborku****

Żwirownia zajmuje się sprzedażą kruszywa mineralnego, takiego jak: piaski, pospółka, mieszanki żwirowo-piaskowe, żwiry, kamień otoczak, ziemia urodzajna wysokiej jakości.

http://www.gremir.pl/ - 18 Maj 2018

Żwirownia Lębork, Wejherowo****

Oferujemy Państwu: Wykonanie wykopów pod fundament stopy wiatraków Wymiany gruntów pod domki jednorodzinne Dostawy kruszyw posiadającego badania wykonane na Politechnice Gdańskiej Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska, Katedra Inżynierii Drogowej Wykonanie wykopów Budowa wjazdów Sprzedaż kruszywa o różnej frakcji. Pracują… u nas nowoczesne maszyny dla których przewóz i rozładunek wysokotonażowych materiał‚ów w nawet trudno dostę™pne miejsca nie sprawia problemu.

http://zywicki.com.pl/ - 26 Lis 2014

Aarsleff Sp. z o.o.***

Głównym przedmiotem działalności firmy jest głębokie fundamentowanie przy użyciu technologii żelbetowych pali prefabrykowanych oraz zabezpieczanie ścian wykopów fundamentowych przy zastosowaniu ścian szczelnych i obudów berlińskich. Na stronie zamieszczono: informacje o firmie, technologiach, filmy, referencje.

http://www.aarsleff.com.pl/ - 29 Sie 2002

ANKAR - Kalisz - Precyzyjne układanie kostki brukowej***

Firma ANKAR zajmuję się precyzyjnym układaniem kostki brukowej co oznacza, że każdy etap pracy jest wykonywany bardzo dokładnie. Szczegóły, które tkwią w umiejętnym ułożeniu kostki, obrzeży, palisad, wyprowadzaniu łuków jak również docinki kostki do danego wzoru sprawiają, że efekt końcowy realizacji musi wyglądać idealnie dla ludzkiego oka.Brukarstwo w obecnych czasach to sztuka bez kompromisów. Brukarz musi być dobrym fachowcem nie tylko zajmować się klasyką ułożenia do jakich należy układanie placów, ale stale poszukiwać bardziej wyszukanych form.

http://www.ankar.kalisz.pl/ - 14 Kwi 2011

Baumar Roboty Instalacyjne ziemne i drogowe wynajem maszyn budowlanych.***

Strona poświecona firmie Baumar zawiera pełna ofertę usług i maszyn budowlanych do wynajęcia.

http://www.baumar24.pl/ - 17 Lip 2006

Brukarstwo Instalbruke Wrocław***

Instalbruke - brukarstwo Wrocław. Usługi brukarskie, roboty ziemne. Specjalizujemy się w wykonywaniu nawierzchni z kostki brukowej: wjazdy, parkingi, place. Firma działa na terenie województwa dolnośląskiego. Zapewniamy fachowe wykonanie, konkurencyjne ceny.

http://brukarstwo.wroclaw.pl/ - 25 Sty 2007

Budobax***

Prace ziemne, usługi budowlane, sprzedaż i transport materiałów sypkich.

http://www.budobax.pl/ - 3 Paź 2008

F.H.Szczęsny - Usługi ziemne ,wynajem koparko-ładowarki. Tarnowskie Góry***

Witryna firmy oferującej usługi ziemne ,wykopy wszelkiego typu ,wynajem koparko-ładowarki z operatorem,profesjonalna obsługa kontakt:

http://www.catcat.pl/ - 9 Mar 2006