KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (97)

Żwirownia Lębork, Wejherowo****

Oferujemy Państwu: Wykonanie wykopów pod fundament stopy wiatraków Wymiany gruntów pod domki jednorodzinne Dostawy kruszyw posiadającego badania wykonane na Politechnice Gdańskiej Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska, Katedra Inżynierii Drogowej Wykonanie wykopów Budowa wjazdów Sprzedaż kruszywa o różnej frakcji. Pracują… u nas nowoczesne maszyny dla których przewóz i rozładunek wysokotonażowych materiał‚ów w nawet trudno dostę™pne miejsca nie sprawia problemu.

http://zywicki.com.pl/ - 26 Lis 2014

Aarsleff Sp. z o.o.***

Głównym przedmiotem działalności firmy jest głębokie fundamentowanie przy użyciu technologii żelbetowych pali prefabrykowanych oraz zabezpieczanie ścian wykopów fundamentowych przy zastosowaniu ścian szczelnych i obudów berlińskich. Na stronie zamieszczono: informacje o firmie, technologiach, filmy, referencje.

http://www.aarsleff.com.pl/ - 29 Sie 2002

ANKAR - Kalisz - Precyzyjne układanie kostki brukowej***

Firma ANKAR zajmuję się precyzyjnym układaniem kostki brukowej co oznacza, że każdy etap pracy jest wykonywany bardzo dokładnie. Szczegóły, które tkwią w umiejętnym ułożeniu kostki, obrzeży, palisad, wyprowadzaniu łuków jak również docinki kostki do danego wzoru sprawiają, że efekt końcowy realizacji musi wyglądać idealnie dla ludzkiego oka.Brukarstwo w obecnych czasach to sztuka bez kompromisów. Brukarz musi być dobrym fachowcem nie tylko zajmować się klasyką ułożenia do jakich należy układanie placów, ale stale poszukiwać bardziej wyszukanych form.

http://www.ankar.kalisz.pl/ - 14 Kwi 2011

Baumar Roboty Instalacyjne ziemne i drogowe wynajem maszyn budowlanych.***

Strona poświecona firmie Baumar zawiera pełna ofertę usług i maszyn budowlanych do wynajęcia.

http://www.baumar24.pl/ - 17 Lip 2006

Brukarstwo Instalbruke Wrocław***

Instalbruke - brukarstwo Wrocław. Usługi brukarskie, roboty ziemne. Specjalizujemy się w wykonywaniu nawierzchni z kostki brukowej: wjazdy, parkingi, place. Firma działa na terenie województwa dolnośląskiego. Zapewniamy fachowe wykonanie, konkurencyjne ceny.

http://brukarstwo.wroclaw.pl/ - 25 Sty 2007

Budobax***

Prace ziemne, usługi budowlane, sprzedaż i transport materiałów sypkich.

http://www.budobax.pl/ - 3 Paź 2008

F.H.Szczęsny - Usługi ziemne ,wynajem koparko-ładowarki. Tarnowskie Góry***

Witryna firmy oferującej usługi ziemne ,wykopy wszelkiego typu ,wynajem koparko-ładowarki z operatorem,profesjonalna obsługa kontakt:

http://www.catcat.pl/ - 9 Mar 2006

FHU \"KIC-TRANS\" PIOTR RÓŻYCKI usługi brukarskie***

Firma Kic-Trans branży brukarskiej oraz budowlano-remontowej to firma z doświadczeniem i zaangażowaniem. Swą siedzibę posiadamy w Drzycimiu, położonym w województwie kujawsko-pomorskim. Osnową naszej działalności jest wsparcie budowlane w czasie realizacji inwestycji, a zatem roboty ziemne, prace z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu ciężkiego, czy też ciężkie prace leśne. W rzetelnym i terminowym przeprowadzaniu prac pomagają nam wydajne i nowoczesne urządzenia, jakich obszernym wyborem rozporządzamy i wykwalifikowana załoga. Dzięki powiązaniu preferencyjnych cen z kompleksową obsługą i profesjonalizmem, cieszymy się rosnącym bez ustanku zaufaniem szerokiego grona klientów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

http://kic-trans.ngb.pl/ - 29 Sty 2013

Firma Wiertnicza Paweł Majcher Studnie Głębinowe Wiercone Studniarstwo Palowanie Geotechnika***

Firma Wiertnicza wykonuje prace wiertnicze w pełnym zakresie usług dla klientów indywidualnych oraz instytucji. Wykonujemy odwierty pod studnie głębinowe, które są bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku domów jednorodzinnych i ogrodów. Usługą swą obejmujemy, także likwidację starych studni, czyszczenie studni oraz dobór, montaż i likwidację pomp głębinowych. Dlaczego nasza firma? Usługi wiertnicze są naszą specjalnością, a nowoczesna technologia pozwala nam sprostać oczekiwaniom wymagających klientów. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy są specjalistami w wykonywaniu tego typu prac. Przez wiele lat zdobyliśmy olbrzymią wiedzę i doświadczenie przy wykonywaniu odwiertów o różnej specyfice, poczynając od wiercenia studni, a kończąc na odwiertach dla kopalń i przedsiębiorstw drogowo-inżynieryjnych.

http://www.firmawiertnicza.pl/ - 10 Maj 2010

Fitma Titan Polska***

Fitma Titan Polska - dostarcza sprawdzonych rozwiązań geotechnicznych w zakresie stabilizacji skarb i zboczy, kotwienia i wzmacniania fundamentów, zabezpieczania i obudowy drążonych wyrobisk (tuneli). Informacje o systemie, zastosowaniu, dane techniczne, galeria, foldery.

http://www.titan.com.pl/ - 9 Sie 2002