KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (95)

JANSZ - Jan Szczurek***

Witryna firmy świadczącej usługi w zakresie robót ziemnych związanych z uzbrojeniem terenu, odwodnieniami oraz wykonywaniem nawierzchni z kostki brukowej. Na stronie oferta i przykładowe realizacje.

http://www.jansz-bruk.ig.pl/ - 13 Maj 2003

Kompleksowa obsługa robót ziemnych***

Zajmujemy się kompleksową obsługą robót ziemnych. Działamy głównie na terenie województwa Małopolskiego oraz Śląskiego. Gwarantujemy pełną obsługę każdej prowadzonej przez nas inwestycji, zarówno pod względem materiałowym, logistycznym jak i sprzętowym. Wiedząc jak ważnym czynnikiem w przypadku robót ziemnych jest czas oraz pogoda, dokładamy wszelkich starań, aby \"to, co ma być zrobione na jutro było zrobione na przedwczoraj\". Serdecznie zapraszamy Inwestorów do współpracy. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje: Utwardzenia terenu Podjazdy, drogi Niwelacje terenu Usługi koparkami Brukarstwo Ogrodzenia Roboty inżynieryjne

http://www.firmagabro.pl/ - 29 Sty 2013

Kopanie i czyszczenie stawów***

Kopanie i czyszczenie stawów. Obniżanie i podwyższanie działek. Karczowanie i porządkowanie terenu. Kopanie rowów i wszelkich zbiorników wodnych. Faszynowanie na stopie zbiorników wodnych.

http://www.staw-kop.pl/ - 19 Kwi 2010

Kunik Roboty Ziemne***

Układanie i sprzedaż kostki brukowej oraz prace ziemne, przygotowywanie terenu pod budowę, budowa nowych i naprawą istniejących nawierzchni drogowych i terenów zielonych.

http://www.kunik.com.pl/ - 23 Lip 2009

MACHAJ***

Oferta firmy świadczącej usługi budowlane (między innymi roboty drogowe i melioracyjne oraz budowa i konserwacja terenów zieleni).

http://www.machaj.com.pl/ - 16 Wrz 2005

Mega-pol - wyburzenia, rozbiórki, demontaże***

Mega-pol - wyburzenia, rozbiórki, demontaże Częstochowa, Śląsk

http://www.mega-pol.com/ - 25 Wrz 2009

Melioracje, odwodnienia, przepusty, odmulanie stawów***

Rewers prowadzi prace melioracyjne: odwodnienia, odmulanie stawów, umocnienia brzegów. W ofercie też roboty ziemne i roboty drogowe, budowa mostów oraz przepusty. Przedsiębiorstwo robót specjalistycznych zaprasza - melioracje, odwodnienia i budowa mostów.

http://www.rewers.combiz.pl/ - 10 Sie 2009

Pflaste-Profis, brukarstwo, usługi brukarskie, brukowanie, bruk, kostka brukowa, ogrody***

Pflaste-Profis, brukarstwo, usługi brukarskie, brukowanie, bruk, kostka brukowa, ogrody, architektura ogrodowa, roboty budowlane, roboty kanalizacyjne.

http://www.pflasterprofis.pl/ - 8 Lis 2005

P.H.U. Omega- roboty ziemne Warszawa***

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie robót ziemnych, rozbiórki budynków jak i transportu oraz sprzedaży materiałów sypkich. Wieloletnie doświadczenie w branży i fachowe doradztwo ze strony wykwalifikowanych pracowników. Terminowe i rzetelnie wykonywane zlecenia.

http://www.phuomega.pl/ - 14 Mar 2012

Roboty ziemne, drogowe, melioracje, odwodnienia: Gdynia, Gdańsk, Wejherowo, Lębork***

Rewers Firma z woj. pomorskiego oferuje roboty ziemne, roboty drogowe i hydrotechniczne. W ofercie melioracje, odwodnienia, przepusty, budowa mostów - melioracja, zbiorniki retencyjne, drogi, stawy, odwodnienia. Zapraszamy - roboty ziemne, roboty drogowe Gdynia, Gdańsk i całe województwo pomorskie.

http://www.rewers.bizn.pl/ - 14 Cze 2016