KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (100)

FHU \"KIC-TRANS\" PIOTR RÓŻYCKI usługi brukarskie***

Firma Kic-Trans branży brukarskiej oraz budowlano-remontowej to firma z doświadczeniem i zaangażowaniem. Swą siedzibę posiadamy w Drzycimiu, położonym w województwie kujawsko-pomorskim. Osnową naszej działalności jest wsparcie budowlane w czasie realizacji inwestycji, a zatem roboty ziemne, prace z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu ciężkiego, czy też ciężkie prace leśne. W rzetelnym i terminowym przeprowadzaniu prac pomagają nam wydajne i nowoczesne urządzenia, jakich obszernym wyborem rozporządzamy i wykwalifikowana załoga. Dzięki powiązaniu preferencyjnych cen z kompleksową obsługą i profesjonalizmem, cieszymy się rosnącym bez ustanku zaufaniem szerokiego grona klientów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

http://kic-trans.ngb.pl/ - 29 Sty 2013

Firma Wiertnicza Paweł Majcher Studnie Głębinowe Wiercone Studniarstwo Palowanie Geotechnika***

Firma Wiertnicza wykonuje prace wiertnicze w pełnym zakresie usług dla klientów indywidualnych oraz instytucji. Wykonujemy odwierty pod studnie głębinowe, które są bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku domów jednorodzinnych i ogrodów. Usługą swą obejmujemy, także likwidację starych studni, czyszczenie studni oraz dobór, montaż i likwidację pomp głębinowych. Dlaczego nasza firma? Usługi wiertnicze są naszą specjalnością, a nowoczesna technologia pozwala nam sprostać oczekiwaniom wymagających klientów. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy są specjalistami w wykonywaniu tego typu prac. Przez wiele lat zdobyliśmy olbrzymią wiedzę i doświadczenie przy wykonywaniu odwiertów o różnej specyfice, poczynając od wiercenia studni, a kończąc na odwiertach dla kopalń i przedsiębiorstw drogowo-inżynieryjnych.

http://www.firmawiertnicza.pl/ - 10 Maj 2010

Fitma Titan Polska***

Fitma Titan Polska - dostarcza sprawdzonych rozwiązań geotechnicznych w zakresie stabilizacji skarb i zboczy, kotwienia i wzmacniania fundamentów, zabezpieczania i obudowy drążonych wyrobisk (tuneli). Informacje o systemie, zastosowaniu, dane techniczne, galeria, foldery.

http://www.titan.com.pl/ - 9 Sie 2002

Gomar - prace ziemne koparką we Wrocławiu***

Oferujemy profesjonalne usługi koparką - a w tym prace ziemne, kopanie rowów i dołów, niwelacje terenu, wykopy pod szamba. Jeśli interesuje Cię wynajem takiej maszyny w mieście Wrocław lub w jego okolicach - skontaktuj się z nami.

http://www.koparkawroclaw.com.pl/ - 25 Sty 2018

Górtech - diatomit, sorbent, górnictwo, odwodnienia budynków***

Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Górnicze Górtech produkuje wyroby diatomitowe (granulat, sorbent, pyły) do usuwania rozlewisk substancji ropopochodnych. Ponadto prowadzi usługi: górnicze, wiertnicze, likwidację osuwisk, odwodnienia budynków, drenaże.

http://www.gortech.pl/ - 23 Maj 2006

JANSZ - Jan Szczurek***

Witryna firmy świadczącej usługi w zakresie robót ziemnych związanych z uzbrojeniem terenu, odwodnieniami oraz wykonywaniem nawierzchni z kostki brukowej. Na stronie oferta i przykładowe realizacje.

http://www.jansz-bruk.ig.pl/ - 13 Maj 2003

Kompleksowa obsługa robót ziemnych***

Zajmujemy się kompleksową obsługą robót ziemnych. Działamy głównie na terenie województwa Małopolskiego oraz Śląskiego. Gwarantujemy pełną obsługę każdej prowadzonej przez nas inwestycji, zarówno pod względem materiałowym, logistycznym jak i sprzętowym. Wiedząc jak ważnym czynnikiem w przypadku robót ziemnych jest czas oraz pogoda, dokładamy wszelkich starań, aby \"to, co ma być zrobione na jutro było zrobione na przedwczoraj\". Serdecznie zapraszamy Inwestorów do współpracy. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje: Utwardzenia terenu Podjazdy, drogi Niwelacje terenu Usługi koparkami Brukarstwo Ogrodzenia Roboty inżynieryjne

http://www.firmagabro.pl/ - 29 Sty 2013

Kopanie i czyszczenie stawów***

Kopanie i czyszczenie stawów. Obniżanie i podwyższanie działek. Karczowanie i porządkowanie terenu. Kopanie rowów i wszelkich zbiorników wodnych. Faszynowanie na stopie zbiorników wodnych.

http://www.staw-kop.pl/ - 19 Kwi 2010

Kunik Roboty Ziemne***

Układanie i sprzedaż kostki brukowej oraz prace ziemne, przygotowywanie terenu pod budowę, budowa nowych i naprawą istniejących nawierzchni drogowych i terenów zielonych.

http://www.kunik.com.pl/ - 23 Lip 2009

MACHAJ***

Oferta firmy świadczącej usługi budowlane (między innymi roboty drogowe i melioracyjne oraz budowa i konserwacja terenów zieleni).

http://www.machaj.com.pl/ - 16 Wrz 2005