KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > prace ziemne (94)

Roboty ziemne zmechanizowane Łódź***

Profesjonalne usługi w zakresie prac ziemnych zmechanizowanych oraz ekologicznych instalacji sanitarnych. Posiadamy wykwalifikowanych operatorów maszyn z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w branży.

http://ziemne-roboty.pl/ - 2 Sty 2009

Specjalistyczne Prace Ziemne Małopolska***

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prac ziemnych i nie tylko. Gwarantujemy szybkie i profesjonalne wykonanie zleconych zadań, przez doświadczonych operatorów. Posiadamy maszyny firm CAT oraz JCB.

http://www.praceziemne.net/ - 30 Kwi 2008

Spych-Spec***

Spych-Spec zajmuje się usługami w zakresie robót ziemnych, drogowych, utrzymaniem wysypisk śmieci; wynajmem sprzętu ciężkiego, wykonuje też kapitalne remonty spycharek. Firma działa na terenie województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego.

http://www.spych-spec.pl/ - 22 Lip 2009

Technologie Bezwykopowe Telprojmont - Przewierty, Przeciski***

Flagową działalnością spółki Telprojmont są horyzontalne przewierty sterowane. Pośród usług z dziedziny technologii bezwykopowych wykonujemy także przeciski poziome pod drogami, torowiskami oraz innymi przeszkodami. Działamy na polskim rynku od 1992 roku, możemy się pochwalić wieloma zrealizowanymi projektami oraz dobrymi referencjami.

http://www.telprojmont.pl/ - 16 Wrz 2011

Układanie kostki brukowej i granitowej - KOSTLAND***

Kompleksowe układanie kostki brukowej i granitowej, sprzedaż kruszyw, roboty ziemne, wykonywanie kanalizacji deszczowej i wszelkiego rodzaju odwodnień

http://kostland.kuniow.pl/ - 11 Sie 2011

Usługi archeologiczne, nadzory i badania wykopaliskowe.***

Działamy na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego, ale jesteśmy także w stanie wykonać zlecenia na terenie całego kraju. Dostosowujemy terminy badań do harmonogramu inwestycji, oferujemy atrakcyjne ceny z możliwością negocjacji, wystawiamy faktury VAT.

http://www.archaia.pl/ - 15 Lut 2013

Usługi koparką. Wykopy. Roboty, prace ziemne. Warszawa.***

Wykonuję roboty ziemne koparko-ładowarką: wykopy, zasypki, niwelacje terenu, rozbiórki, wyburzenia.

http://www.koparkawarszawa.pl/ - 4 Cze 2008

Usługi transportowe oraz sprzętem budowlanym***

Prezentacja firmy zajmującej się robotami ziemnymi, wyburzeniami oraz transportem materiałów sypkich. Działamy na terenie woj. śląskiego i małopolskiego.

http://www.estranskop.pl/ - 16 Cze 2009

Wynajem maszyn budowlanych Wrocław, roboty i prace ziemne.***

Firma Urban Maszyny oferuje wynajem koparek i maszyn budowlanych. W Malkowicach koło Wrocławia w siedzibie firmy znajduje się park maszynowy z nowoczesnym sprzętem budowlanym min.: koparki, dźwigi i wysięgniki. Poza wynajmem maszyn budowlanych we Wrocławiu i okolicach firma oferuje również usługi - roboty i prace ziemne oraz budowę przydomowych oczyszczalni ścieków. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://www.urban-maszyny.pl/ - 11 Kwi 2012

Bartkop Transport Wykopy Wyburzenia**

Transport piachu, żwiru, ziemi, mady, torfu, kruszywa drogowego i innych. Lesz paleniskowy z atestem - do utwardzania dróg. Wykopy, rozbiórki budynków, niwelacja terenu, wywóz gruzu, wynajem wywrotek, wyburzanie domów, prace transportowo-ziemne.

http://www.bartkop.pl/ - 11 Gru 2007