KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > remonty (872)

Emsibud - Remonty od A do Z****

Kompleksowe remonty w Warszawie i okolicach. Podwieszanie sufitów, malowanie, nietypowa zabudowa, metamorfoza wnętrza, układanie podłóg, skręcanie mebli. Dla nas nie ma problemu nie do rozwiązania!

http://emsibud.pl/ - 31 Maj 2018

Epodlogi.eu - cyklinowanie Wrocław****

Układanie podłóg drewnianych na terenie Wrocławia, usługi cyklinowania parkietów oraz profesjonalne prace wykończeniowe.

http://www.epodlogi.eu/ - 26 Sie 2015

Es-Cecha Firma Projektowo - Wykonawcza****

Firma specjalizuje się w pracach remontowo-budowlanych w starym, zabytkowym budownictwie. Realizuje inwestycje kompleksowo: od projektu przez uzgodnienia, ekspertyzy, pozwolenia po realizację. Na stronach pełna oferta oraz kontakt.

http://www.es-cecha.pl/ - 31 Sty 2002

Excellent House- tanie, kompleksowe remonty mieszkań, wykończenia wnętrz, złota rączka Warszawa****

Nasza firma oferuje kompleksowe remonty mieszkań w Warszawie. Proponujemy także Państwu wykończenia wnętrz i innego usługi remontowe. Excellent House oferuje także różnego rodzaju pomoc w domu taką jak sprzątanie, wieszanie firan czy wyprowadzanie psa. Nasi wykwalifikowani pracownicy idealnie nadają się jako osobista złota rączka. Warszawa oraz jej okolice to główne obszary, na których świadczymy nasze usługi, jednak po uzgodnieniu, możemy także podjąć się prac w innym rejonie. Jeśli interesują Cię tanie remonty czy jakiekolwiek prace domowe zapraszamy do kontaktu.

http://www.excellenthouse.pl/ - 12 Lip 2012

FINAL. Łódź****

Firma Final z Łodzi zajmuje się projektowaniem architektoniczno-budowlanym, realizacjami obiektów, kompleksowymi remontami, adaptacją budynków oraz wnętrz biurowych i użyteczności publicznej.

http://www.final.com.pl/ - 23 Sty 2006

Firma budowlana - specjalistyczne usługi remontowe i wykończeniowe.****

Nowoczesny serwis gdzie możesz uzyskać dostęp do specjalistycznych usług budowlanych. Serwis skupia firmy działające w branży od lat, posiadające bogate doświadczenie w realizacjach projektów i zajmujące się niszowymi usługami budowlanymi.

http://www.specjalisci-budowlani.pl/ - 12 Lis 2014

Firma budowlana Dar Eco Building****

Dar Eco Building to firma budowlana z siedzibą w Poznaniu, która oferuje usługi budowlane i remontowe. W ofercie w generalnym wykonawstwie budowa domu pod klucz i budowa domów w stanie deweloperskim, w podwykonawstwie roboty murowe, a także pełne usługi remontowe.

http://dar-eco.com/ - 6 Sie 2012

Firma budowlana GP Budowa - remonty i usługi malarskie****

GP Budowa to firma oferujące remonty i usługi malarskie. Przedsiębiorstwo to wykonuje takie usługi remontowe jak docieplenia, prace glazurnicze, kompleksowe remonty wnętrz oraz dachy. Firma budowlana GP Budowa działa na terenie Bydgoszczy oraz w okolicy.

http://www.gpbudowa.pl/ - 31 Sie 2012

FIRMA BUDOWLANA MAREK ANTCZAK****

Strony firmy budowlanej świadczącej kompleksowe usługi budowlane zawierają szczegółową ofertę, informacje o firmie, przykłady realizacji oraz dane kontaktowe.

http://www.antczak.pl/ - 28 Gru 2001

Firma Budowlana MES****

Witryna firmy budowlanej, na stronie oferta jej uslug m.in: budowa i rozbudowa domków jednorodzinnych, remonty kapitalne, panele, gładzie, tapetowanie również wykonanie kosztorysów inwestorskich.

http://www.mes.silnet.pl/ - 27 Lis 2001