KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > remonty (872)

Profilaktyka i zwalczanie graffitti*****

Witryna firmy zajmującej się renowacją budynków. Zamieszczono tu informacje o samej firmie, serwisie, sieci handlowej, produktach, sposobach postępowania, wydarzenia, nowości.

http://kimia.atranspl.net/ - 11 Mar 2003

Projektowanie - architektura, konstrukcja, instalacja, elektryka*****

Planujesz budowę? Odpowiednio dobrany zespół złożony z architekta, specjalisty od konstrukcji, instalatora i elektryka pomoże Ci przebrnąć przez wszystkie etapy realizacji: od zamierzenia inwestycyjnego do rozpoczęcia użytkowania wymarzonego obiektu.

http://www.projektowanie.ciachoo.pl/ - 5 Lut 2004

SACK INVENT POLAND*****

Firma specjalizuje się w budowie uzbrojenia inżynieryjnego terenu oraz budowie i remontach zewnętrznych sieci cieplnych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

http://www.sackinventpoland.pl/ - 9 Sty 2001

Serwis branży izolacyjnej*****

Serwis branży izolacyjnej - izolacja cieplna, akustyczna, wibracyjne, wilgociowa i rurowa. Giełda, Wyszukiwarka produktów i usług, Katalog firm.

http://www.budowlaniec.com.pl/ - 26 Wrz 2003

TERMA PRIM*****

Usługi budowlane w pełnym zakresie wykonawstwa zewnętrznego, docieplenia, elewacje, prace z zakresu konserwatorsko-renowacyjnego, aranżacje, projektowanie i wykonawstwo wnętrz w oparciu o sprawdzone technologie, innowacyjne techniki z zastosowaniem materiałów i środków wiodących europejskich oraz krajowych producentów.

http://www.termaprim.com.pl/ - 9 Mar 2004

Uszczelki, szczeliwa i płyty uszczelkarskie - Spetech Skuteczne Systemy Szczelności*****

SPETECH Sp. z o.o. to firma inżynierska prowadząca od 20 lat działalność doradczą, produkcyjną, usługową oraz kompletne dostawy w zakresie uszczelnień przemysłowych. Domeną naszej działalności jest obszar stosowania uszczelnień spoczynkowych do aparatów i rurociągów przemysłowych, a także dynamicznych i quasi statycznych do pomp i armatury.

http://www.spetech.com.pl/ - 25 Lis 2009

WiMi Kominki*****

Firma remontowo budowlana Wimi. Wykonujemy zlecenia w małych mieszkaniach, biurach a także pomieszczeniach developerskich. Świadczymy również usługi budowlane zarówno jako generalny wykonawca jak i podwykonawca.

http://wimi-kominki.pl/ - 2 Sie 2011

Wujek - Remonty - Wrocław*****

Strona firmy prowadzącej prace remontowo- budowlane. Na stronie pełna oferta, referencje i galeria gotowych realizacji.

http://www.wujek.info.pl/ - 15 Lip 2002

ZRB Intergo - dachy, osuszanie budynków*****

ZRB Intergo - Szczecin wykonuje dachy, tarasy, baseny, izolacje ciężkie, osuszanie budynków i fundamentów oraz obróbkę styropianu.

http://www.zrb-intergo.pl/ - 5 Maj 2008

Aba-Bud Usługi remontowo-budowlane****

Aba-Bud zajmuje się remontami, pracami wykończeniowymi oraz modernizacyjnymi.

http://www.aba-bud.com.pl/ - 8 Sty 2002