KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > remonty (872)

Amper Building - remonty i wykończenia****

Firma Amper Buidling oferuje kompleksowe działania w zakresie prac remontowo – wykończeniowych. Polecamy w szczególności usługi: układania glazury, terakoty, gresy, malowanie i szpachlowanie oraz biały montaż. Ponadto firma podejmie się wykończenia pod klucz budynków usługowych oraz mieszkalnych.

http://www.amperbuilding.pl/ - 6 Mar 2018

ANPOL - Usługi remontowo-budowlane****

Przedsiębiorstwo Anpol świadczy kompleksowe usługi remontowe i budowlane. Firma podejmuje się montażu sufitów podwieszanych, a także prac glazurniczych, kamieniarskich oraz malarskich. Działania podejmowane są na terenie Warszawy.

http://remontujemy24.com.pl/ - 18 Lis 2014

APM Malowanie Warszawa****

Firma APM Malowanie oferuję swoim klientom na terenie Warszawy, malowanie tradycyjne, agregatem, elewacji. Wykonujemy malowanie biur na terenie Warszawy.

http://www.malowaniewarszawa.com.pl/ - 22 Maj 2016

Aranżacje wykończenia meble****

Wykonujemy kompleksowe wykończenia - domów mieszkań i lokali użytkowych. Oferujemy szeroki wachlarz usług od aranżacji i projektów wnętrz poprzez prace wykończeniowe aż do projektu i wykonania mebli na wymiar.

http://aranzacje-wykonczenia-meble.pl/ - 23 Maj 2015

Ars Restauro****

Specjalistyczna firma konserwatorska. Na stronie informacje o firmie, aktualności, oferta, referencje.

http://www.arsrestauro.com.pl/ - 26 Sie 2002

AS-DREW: Parkiety, schody, tarasy |Racibórz, Rybnik i okolice****

Oferujemy usługi parkieciarskie, bezpyłowe cyklinowanie, lakierowanie. Montaż i renowacja drewnianych schodów. Zakładanie tarasów kompozytowych i z drewna egzotycznego. Działamy na terenie Raciborza, Rybnika i okolic.

http://parkiety-raciborz.pl/ - 15 Sty 2016

Astral - Hiszpańska glazura i terakota w Łodzi****

Spółka Astral to lider w sprzedaży hiszpańskich płytek ceramicznych w regionie łódzkim. Wspólnie z zagranicznymi partnerami zapewniamy klientom produkty bardzo dobrej jakości.

http://www.astral.net.pl/ - 25 Kwi 2005

Asumpt - remonty i wykończenia wnętrz****

Kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz zapewnia firma Asumpt.

http://www.remonty.gda.pl/ - 16 Mar 2004

ATS****

Witryna hurtowni stali ATS oferującej pełny asortyment wyrobów hutniczych zarówno producentów krajowych jak i zagranicznych. Na stronie można zapoznać się z bogatą ofertą firmy.

http://www.ats.torun.com.pl/ - 28 Sie 2001

AXEL BAU Kompleksowe wykończenia wnętrz.****

Usługi budowlane,remontowe.Specjalizacja glazurnictwo,hydroizolacje wewnętrzne,zewnętrzne,EPDM. Montaż kamienia naturalnego i wszelkich okładzin ceramicznych,instalacje wodne-kanalizacyjne,elektryczne,sufity podwieszane. Łazienki od A do Z.

http://glazurnik.wroclaw.pl/ - 27 Cze 2014