KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > remonty (872)

AZM - usługi remontowo-budowlane, sprzedaż materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz****

Na stronie znaleźć można ofertę kompleksowych robót budowlanych i remontowych. Roboty budowlane i instalacyjne ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac remontowych, wykończeniowych i modernizacyjnych pomieszczeń, pokryć dachowych i elewacji. Aranżacje i adaptacje wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Sprzedaż materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz.

http://www.azm.pl/ - 20 Maj 2002

Baumann Mostostal Sp.z o.o.****

Potężna Firma POLSKO NIEMIECKA produkująca rusztowania wszelkiego rodzaju. Firma notowana jest na dwóch rynkach niemieckim i polskim. Na stronie aktualna oferta firmy.

http://www.baumann-mostostal.siedlce.com/ - 21 Sty 2002

BELFOR- Usuwanie skutków pożarów i zalań, osuszanie budynków i dokumentów****

BELFOR - Zajmuje się w usuwaniem szkód spowodowanych przez pożar i zalanie. Specjalizujemy się w osuszaniu budynków, usuwaniu skutków pożarów, osuszaniem dokumentów, ozonowaniem.Wykonamy dla ciebie bezpłatne oględziny i na ich podstawie przygotujemy ofertę na usunięcie skutków szkody

http://www.belfor.com.pl/ - 7 Lis 2014

Bilders - usługi budowlane, budowa domów jednorodzinnych****

Firma budowlana Bilders, Bolszewo woj. pomorskie. Budowa domów - tradycyjne domy jednorodzinne i wielorodzinne, domy drewniane, mieszkania. Firma oferuje też usługi remontowo budowlane, kosztorysowanie, nadzór inwestorski, pomoc przy kredytach, budowa domów, hal na zamówienie.

http://www.bilders.gdansk.pl/ - 11 Lut 2004

BISPA SYSTEM****

Firma zajmuje się przede wszystkim wykonawstwem specjalistycznych posadzek przemysłowych na bazie żywic syntetycznych. Witryna prezentuje oferowane usługi i produkty oraz prace zrealizowane przez BISPA SYSTEM od 1997roku.

http://www.bispasystem.pl/ - 22 Sty 2002

B.J. Kuklińscy Studio Przyjaznego Wnętrza- Feng Shui, Architektura, Budownictwo****

B.J.Kuklińscy Studio Przyjaznego Wnętrza. Beata Kuklińska- konsultant Feng Shui. Konsultacje, projekty architektoniczne, realizacje. Artykuły, wykłady, forum dyskusyjne, ciekawe informacje na temat feng shui, radiestezji, itp.

http://www.kuklinscy.pl/ - 17 Cze 2005

Blacharka artystyczna, metaloplastyka****

Prezentacja firmy zajmującej się blacharką artystyczną, kryciem wież i kopuł, robotami ogólnobudowlanymi. Na stronie przedstawiono dotychczasowe realizcje, informacje o firmie oraz dane kontaktowe.

http://blacharka.fm.interia.pl/ - 22 Wrz 2003

Bomi - Remonty mieszkań, usługi remontowe Kraków****

Firma Bomi oferuje usługi remontowe na terenie Krakowa. Remonty mieszkań, malowanie, tapetowanie, montaż, hydroizolacje.

http://www.bomi-remonty.com.pl/ - 12 Mar 2014

BOW-MAX****

"BOW-MAX" najstarszy na Ziemi Lubuskiej producent osłon okiennych oferuje: roletki materiałowe wolnowiszące i w prowadnicach, żaluzje poziome i pionowe, markizy, moskitiery ramkowe, rolowane i drzwiowe. Produkcja, sprzedaż hurtowa i detaliczna, montaż.

http://www.bow-max.pl/ - 3 Lis 2004

Brebud.pl Malowanie i Tynki Szczecin****

BreBud to firma zajmująca się wykończeniem wnętrz. W ofercie prace malarskie, tynkarskie, układanie glazury i terakoty oraz wiele innych. Firma działa na terenie Szczecina i okolic.

http://brebud.pl/ - 8 Mar 2018