KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > remonty (872)

Budpol-Przedsiębiorstwo Remontowe****

Firma specjalizuje się w remontach i budowach konstrukcji metalowych stosowanych w budownictwie przemysłowym. Na stronie znajduje się: opis świadczonych usług oraz lista referencyjna klientów, oferta oraz kontakt.

http://www.hpr-budopol1.com.pl/ - 22 Sty 2002

Budujesz, remontujesz rób to lepiej i mieszkaj lepiej****

Tutaj praktyczne porady dla wszystkich, którzy budują, remontują. Dowiesz się jak uniknąć błędów, na co zwracać uwagę, czego oczekiwać.

http://republika.pl/mieszkaj_lepiej/ - 7 Sty 2004

Bydgosta****

Przedmiotem działania spółki jest wszelka działalność produkcyjno - wytwórcza, usługowa i handlowa w obrocie krajowym i zagranicznym a w szczególności w zakresie: usług remontowo-budowlanych, sporządzania inwentaryzacji techniczno - budowlanych, prac projektowych i ekspertyz, ekologii... Strony zawierają informacje o działalności i ofercie.

http://www.bydgosta.com.pl/ - 8 Mar 2000

City Construction Adam Tomaszewski - Remonty mieszkań****

Firma wykonuje remonty mieszkań i domów, świadczy również usługi wykończeniowe i adaptacyjne, realizowane w lokalach użytkowych, handlowych i biurowych.

http://www.cityconstruction.pl/ - 23 Sty 2014

Climbex: mycie wysokociśnieniowe, czyszczenie zbiorników, silosów ****

Firma posiada agregaty ssące i ładowarki próżniowe. W ofercie przygotowanie do remontów, mycie wysokociśnieniowe, odkurzanie obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych i kotłowni. Czyszczenie zbiorników i czyszczenie silosów, prace na wysokości i usługi alpinistyczne.

http://www.climbex.opole.pl/ - 20 Sty 2009

Complete Home - Remonty i wykończenia****

Oficjalna strona firmy Complete Home zajmującej się budową domów od podstaw, remontami i wykończeniami oraz aranżacją wnętrz. Firma posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Na początkowym etapie oferuje doradztwo finansowe, które pozwala jak najlepiej zoptymalizować fundusze przeznaczone na realizację przedsięwzięcia. Firma dodatkowo posiada szerokie kontakty, które pozwalają min. zaoferować klientowi pełne wyposażenie w postaci mebli oraz akcesoriów. Oferta skierowana jest do mieszkańców Warszawy i okolic. Na stronie mogą Państwo znaleźć podstawowe informacje, a także ofertę i galerię wykonanych prac.

http://completehome.pl/ - 9 Gru 2015

Condensa Osuszanie Budynków, Wynajem Osuszaczy****

Firma osuszająca budynki oraz wypożyczająca osuszacze powietrza. Zajmujemy się osuszaniem zalanych budynków oraz ścian z wilgoci budowlanej. Osuszamy zalane mieszkania, piwnicę, magazyny oraz strefy izolacji.

http://www.condensa.pl/ - 5 Paź 2016

Coneco****

Firma świadczy usługi w zakresie remontowania takich maszyn, jak przenośniki taśmowe - zarówno tkaninowo-gumowe, specjalne, gładkie i profilowe. Coneco proponuje także części do ratraków śnieżnych,a w tym pasy i gwiazdy.

http://www.coneco-wolbrom.pl/ - 14 Lis 2017

Cyklinowanie Bydgoszcz Andrzej Paszkowski****

Cyklinowanie, układanie, lakierowanie, olejowanie, to składniki usług parkieciarskich, którymi zajmujemy się od wielu lat, ponad 20-stu. Doświadczenie, wiedza i umiejętności, które zdobyliśmy przez ten czas gwarantują jakość i solidność wykonywanych prac oraz to co jest niezwykle ważne, umiejętność wykonania trudnych i nietypowych usług związanych z podłogami drewnianymi. Poza tym tak jak każda z usług budowlanych wymagają one dużego zaangażowania i umiejętności. Dodatkowym atutem podłóg drewnianych jest możliwość łączenia ich z innymi elementami wyposażenia wnętrz, co w efekcie daje niepowtarzalne możliwości estetyczne.

http://cyklinowanie-bydgoszcz.eu/ - 28 Cze 2013

Cyklinowanie układanie parkietu Bydgoszcz****

Zajmujemy się cyklinowaniem oraz układaniem parkietów od wielu lat , prawie 20-tu. Do cyklinowania, układania i lakierowania używamy wysokiej jakości profesjonalnych materiałów krajowych jak również zagranicznych. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak również instytucji. Usługi realizujemy ze swojego bądź powierzonego materiału. Dzięki naszemu doświadczeniu i solidności wykonywanych usług, nasi Klienci mogą spodziewać się doskonałego efektu, za rozsądną cenę. Działamy na terenie Bydgoszczy i okolic. Wszystkie prace cyklinowania układania i lakierowanie wykonujemy rzetelnie i terminowo Zachęcam do korzystania z usług naszej firmy.

http://cyklinowanie-bydgoszcz.net.pl/ - 9 Cze 2013