KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > remonty (872)

Cyklinowanie Warszawa****

Jesteśmy firmą świadczącą od wielu lat usługi parkieciarskie. W zakres prac wykonywanych przez nas wchodzi : układanie, cyklinowanie parkietu, podłóg z drewna (deska, mozaika, finishparkiet itp.), szpachlowanie, lakierowanie, olejowanie renowacja schodów. Obszar na którym działamy to Warszawa i okolice.

http://cyklinowanie-parkietu.warszawa.pl/ - 14 Wrz 2012

DanBau - Remonty - Wykończenia wnętrz****

Firma remontowo-budowlana,specjalizuje się w kompleksowych remontach mieszkań domów,sklepów oraz biur: ściany z płyt G-K, sufity podwieszane z płyt G-K, układanie płytek, szpachlowanie,malowanie,murowanie,tynkowanie,wylewki.Działamy na terenie Niemiec - München (Bayern) i Polski.

http://www.danbau-fliesen.de/ - 30 Kwi 2016

Darbudtg remonty****

Firma DAR BUD z Tarnowskich Gór posiada ponad 20 lat doświadczenia na rynku budowlanym. Naszą specjalnością są usługi remontowe i wykończeniowe. Remontujemy mieszkania, domy, biura, klatki schodowe itp. Nasza oferta obejmuje remonty łazienek i kuchni, docieplenia oraz malowanie elewacji i inne usługi remontowo-budowlane. Wykonujemy także instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne. Firma prowadzi ponadto hurtownię budowlaną.

http://www.darbudtg.pl/ - 23 Gru 2014

DC System****

Kompleksowe sprzątanie, przeprowadzki, usługi remontowo-budowlane, pracownia architektoniczna. Na stonie: oferta, kontakt.

http://www.dc-system.com.pl/ - 21 Gru 2001

De Facto - usługi remontowe, malowanie****

W ramach świadczonych przez firmę usług znajdują się wykonywane remonty, w tym malowanie. Nasi specjaliści zajmują się realizowaniem wykończenia wnętrz domów i lokali komercyjnych.

http://www.remonty-defacto.pl/ - 6 Gru 2013

DEN-BUD -..- Zakład ogólnobudowlany. Ocieplenia budynków, remonty, roboty budowlane.****

Den-bud to zakład budowlany wykonujący ocieplenia i docieplenia budynków, remonty, roboty budowlane itp. Specjalizujemy się w ociepleniach budyknów. Są to zarówno budynki użyteczności publicznej, osiedla jak i budownictwo jednorodzinne. Wykonujemy także prace wykończeniowe oraz remontowe zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

http://www.den-bud.com.pl/ - 23 Sie 2004

Destra Ozone Technology. osuszanie mieszkań warszawa****

Gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z szeroką propozycją Destra Ozone Technology. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, jednakże wszelkie swoje prace wykonujemy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się m.in. w osuszaniu budynków, odgrzybianiu i dezynfekcji pomieszczeń oraz usuwaniu skutków pożarów. Wykonujemy też eliminowanie wilgoci technologicznej w nowych budynkach. mamy kierunkowe wykształcenie oraz zasobne doświadczenie. Poznaj się z naszą całkowitą ofertą oraz dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Szczegółowe informacje o firmie i Szczegółowe dane adresowe przedstawiamy na stronie internetowej, zapraszamy do jej odwiedzenia!

http://destra.com.pl/ - 28 Sty 2014

Dobrowolski****

Uszczelnianie i naprawy konstrukcji budowlanych, iniekcja, iniekcje ciśnieniowe, izolacje, likwidacja przecieków, węże iniekcyjne

http://dobrowolski.waw.pl/ - 19 Wrz 2003

Domex****

Firma oferuje usługi z zakresu: roboty budowlano-montażowe i inwestycyjne, remonty kapitalne, bieżące budynków mieszkalnych i przemysłowych, remonty elewacji zabytkowych, roboty malarsko-tapicerskie, roboty dekarsko-blacharskie. Dysponuje własnym sprzętem i transportem. Na stronie: informacje o firmie oraz oferta.

http://www.domex.biz.pl/ - 15 Sty 2003

DOMEX - usługi remontowo-budowlane****

Firma DOMEX oferuje usługi budowlane dla klientów indywidualnych. Układanie płytek ceramicznych, układanie gresu, marmuru i granitu, montaże urządzeń sanitarnych, instalacje hydrauliczne, montaż paneli ściennych i podłogowych.

http://www.domex.gdynia.pl/ - 14 Mar 2005