KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > remonty (872)

Dominik Wolski UFK - usuwanie kleju i subitu****

W ramach usług wykonywane jest usuwanie kleju i subitu z podłóg. Przygotowywane jest również wzmacnianie podłoża oraz oczyszczanie starych powłok i materiałów.

http://www.usuwaniesubitu.pl/ - 21 Lis 2013

Domodom - blog o budownictwie, porady remontowe****

Zapraszamy do odwiedzin strony Domodom - bloga o budownictwie i poradach remontowych. Znajdziecie tutaj artykuły o urządzaniu wnętrz i pracach wykończeniowych. Sporo ciekawostek.

http://www.blog.domodom.pl/ - 8 Sie 2017

Domy na sprzedaż pod Warszawą****

Zamieszkaj w domu pod Owockiem. Zyskasz dostęp do tras szybkiego ruchu, Centrum Handlowego w Góraszce i świetną komunikację z Warszawą. Otoczenie przyrody, bliskość kąpieliska i możliwość oglądania łosi, sarn i dzików da Ci możliwość poczucia prawdziwego kontaktu z przyrodą. Wieś Dziechciniec pod Otwockiem to miejsce z historią.

http://www.domynasprzedazotwock.pl/ - 21 Wrz 2017

Drzwi Wrocław****

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem wszelkiego rodzaju drzwi, w tym antywłamaniowych, przeciwpożarowych, drewnianych, stalowych, zewnętrznych oraz wewnętrznych. Swoją usługę kierujemy do mieszkańców oraz firm z Wrocławia oraz okolic.

http://www.drzwiwewroclawiu.pl/ - 11 Wrz 2012

EgoBau - Kompleksowe Wykończenia Wnętrz****

Firma EgoBau specjalizuje się w świadczeniu usług budowlano remontowych oraz wykończeniowych. Oferujemy pełen wachlarz usług związanych z budową i urządzaniem mieszkań, domów oraz powierzchni biurowych (malowanie, glazura, gipsy, tynki i inne).

http://www.egobau.pl/ - 8 Wrz 2016

Eko-Izolacje - ocieplenie poddasza i stropu wentylowanego****

Firma Eko-Izolacje posiada duże doświadczenie w ocieplaniu budynków materiałami ekologicznymi. Firma wykonuje przede wszystkim ocieplenie poddasza oraz ocieplenie stropodachu wentylowanego i stropu drewnianego poprzez wdmuchiwanie granulatu.

http://www.eko-izolacje.pl/ - 20 Lip 2016

Ekol - usługi remontowo budowlane oraz porządkowe****

Firma Ekol Kraków oferuje usługi remontowo budowlane oraz porządkowe.

http://www.ekol.pl/ - 29 Sie 2003

Elektro - bud****

Witryna przedsiębiorstwa budowlanego , przedstawiciela firmy KNAUF na województwo kujawsko-pomorskie , specjalizującego się w wykonawstwie tynków wewnętrznych i zewnętrznych , mieści na swych łamach informacje o firmie , jej dane teleadresowe , opis i cennik oferowanych usług , mapkę ułatwiają dotarcie do siedziby firmy.

http://www.elektro-bud.pl/ - 24 Sty 2002

Elektroremont.com.pl - Usługi Elektroinstalacyjne-Remontowe****

Firma Usługi Remontowo-Budowlane-Elektroinstalacje jest firmą wykonującą kompleksowe usługi elektroinstalacyjne mniejsze lub większe dla instytucji i osób prywatnych oraz usługi remontowe i budowlane.

http://www.elektroremont.com.pl/ - 8 Paź 2004

ELEKTRYK KRAKÓW | www.krakow-elektryk.com****

ElektroRemont Grzegorz Firka Tokarzewskiego 44, 31-985 Kraków tel. 505-072-569 Elektryk Kraków i okolice

http://www.krakow-elektryk.com/ - 9 Lut 2014