KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > rozbiórki i wyburzenia (93)

Cięcie betonu - Walentyński Toruń*****

Wykonujemy bez pyłowo odwierty cylindryczne wiertłami diamentowymi o dowolnej średnicy i pod dowolnym kątem. Tniemy bez pyłowo beton i żelbeton diamentowymi piłami na dowolną głębokość i grubość . Posiadamy poświadczenie bezpieczeństwa do wykonywania robót w obiektach o charakterze poufnym .

http://www.cieciebetonu.com.pl/ - 13 Lis 2006

Alpintech - Centrum Usług Specjalistycznych****

Wykonujemy specjalistyczne prace wysokościowe na wysokich i trudno dostępnych obiektach.

http://www.alpintech.prv.pl/ - 1 Lut 2005

Arcad****

Firma ARCAD rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Od tego momentu nieustannie podejmujemy coraz to nowsze wyzwania oraz staramy się oferować naszym Klientom usługi na światowym poziomie. Nasza firma zajmuje się min, rozbiórką mechaniczną oraz cięciem piłami ręcznymi, ściennymi, jezdnymi oraz liną diamentową. Oferujemy zwiększanie nośności konstrukcji budowlanych oraz przemysłowych przy wykorzystaniu włókien węglowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą!

http://www.rozbiorki-techniczne.pl/ - 14 Lut 2014

Atlas-sprzęt Tychy****

Usługi ciężkim sprzętem budowlanym.

http://www.atlas.tychy.pl/ - 6 Wrz 2005

Biafra Sp. z o.o. - konstrukcje żelbetowe****

Przedsiębiorstwo Biafra Sp. z o.o. z Warszawy świadczy usługi budowlane. W zakres wykonywanych robót wchodzą m.in. konstrukcje żelbetowe, stalowe i betonowe oraz rozbiórki. Firma prowadzi wynajem sprzętu ciężkiego.

http://www.biafra.pl/ - 22 Lut 2017

BUIILDER Technika Diamentowa NAJTANIEJ!!!****

GWARANTUJEMY BEZKONKURENCYJNĄ CENĘ NA RYNKU ZAUFAJ PROFESJONALISTOM Nasza oferta: cięcie betonu, wiercenie otworów w żelbecie, kucie betonu, wzmacnianie konstrukcji budowlanych taśmy i maty węglowe, frezowanie betonu, naprawa betonu, iniekcje ciśnieniowe, wklejanie kotew chemicznych

http://www.buiilder.pl/ - 2 Maj 2017

Demontaż oraz utylizacja eternitu i materiałów zawierających azbest****

Firma P.W. Remo s.c. zaprasza do zapoznania z się z ofertą firmy na demontaż i utylizację materiałów zawierających azbest. Działania firmy obejmują kompleksową obsługę klienta w zakresie usuwania azbestu, jego transport oraz utylizację. Firma wystawia pełną dokumentację powykonowawczą.

http://utylizacja.edu.pl/ - 3 Mar 2011

Diament Bud****

Diamentowa technika wiercenia oraz cięcia w betonie/żelbetonie to możliwość uzyskania precyzyjnych cięć dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Tradycyjne kucie nigdy nie będzie satysfakcjonujące, jeśli chcemy uzyskać niezbyt duży otwór na przykład na rurę. Jest niedokładne i bywa czasochłonne, a naprawa dodatkowych uszkodzeń generuje dodatkowe koszty. Usługi wiercenia w betonie są korzystnym rozwiązaniem zarówno dla klientów prywatnych, jak i na zlecenie firm. Od 10 lat zajmujemy się techniką diamentową, która usatysfakcjonowała wielu naszych klientów. Posiadamy niezbędny sprzęt, który zapewnia nam profesjonalizm, precyzje i świadczenie usługi zgodnej z potrzebami. Działamy na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje rzetelność i terminowość wykonywanych zleceń.

http://www.diament-bud.rzeszow.pl/ - 26 Sie 2017

EKO-TRANS - wywóz nieczystości, śmieci, gruzu w Warszawie****

Przedsiębiorstwo Eko-Trans z Warszawy zajmuje się rozbiórkami budynków i wynajmem kontenerów na gruz. Naszą specjalnością jest wywóz śmieci oraz nieczystości.

http://wywozsmieciwarszawa.pl/ - 10 Paź 2016

Explosive - niewypały, wysadzanie budynków i kominów ****

Firma Explosive oddział w Warszawie. Specjalizacja firmy to prace saperskie, wyburzania pirotechniczne, wysadzanie budynków i rozbiórka kominów, nadzór saperski, rozminowanie oraz oczyszczanie terenu - niewybuchy, niewypały. Saperzy zapraszają.

http://www.explosive-warszawa.pl/ - 26 Cze 2007