KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > rozbiórki i wyburzenia (98)

EKO-TRANS - wywóz nieczystości, śmieci, gruzu w Warszawie****

Przedsiębiorstwo Eko-Trans z Warszawy zajmuje się rozbiórkami budynków i wynajmem kontenerów na gruz. Naszą specjalnością jest wywóz śmieci oraz nieczystości.

http://wywozsmieciwarszawa.pl/ - 10 Paź 2016

Ew-trans S.C. Usługi rozbiórkowe, roboty ziemne.****

Ew-trans S.C. od 2007 roku realizuje w Warszawie i okolicach roboty rozbiórkowo-wyburzeniowe, roboty ziemne oraz sprzedaż i transport materiałów sypkich. Oferuje atrakcyjne ceny, rzetelną pracę i wysoką jakość usług.

http://www.ewtrans.pl/ - 14 Wrz 2018

Explosive - niewypały, wysadzanie budynków i kominów ****

Firma Explosive oddział w Warszawie. Specjalizacja firmy to prace saperskie, wyburzania pirotechniczne, wysadzanie budynków i rozbiórka kominów, nadzór saperski, rozminowanie oraz oczyszczanie terenu - niewybuchy, niewypały. Saperzy zapraszają.

http://www.explosive-warszawa.pl/ - 26 Cze 2007

Firma Transportowo-Usługowa****

W ofercie transport materiałów budowlanych, wywóz gruzu, prace budowlane i porządkowe. Informacje o usługach.

http://www.ftu.com.pl/ - 21 Gru 2001

Kamelak - usługi budowlane****

Profesjonalne usługi transportowe i budowlane na terenie Łodzi. Robiórki budynków, wykopy budowlane oraz przewóz materiałów sypkich.

http://www.kamelak.eu/ - 17 Wrz 2014

Kompleksowe wyburzenia i rozbiórki, recycling odpadów****

Metody wyburzeń: mechaniczna, strzałowa i ręczna. Ciężki sprzęt wyburzeniowy m.in. Caterpillar 235D 62 tony, 25m zasięg roboczy, młoty 4 tony, nożyce do żelbetu i stali.

http://www.zri-spec.com.pl/ - 29 Sie 2005

Kontenerowy wywóz gruzu i odpadów. Legnica i okolice****

Służymy pomocą przy większych i mniejszych przedsięwzięciach budowlanych. Oferujemy kontenerowy wywóz gruzu i odpadów na terenie miast: Legnica, Lubin, Chojnów, Jawor, Głogów Wynajmujemy kontenery oraz zsypy do gruzu. Zapraszamy do współpracy.

http://www.gruzer.pl/ - 6 Wrz 2013

Koparki-Lodz.com.pl****

Nasza firma wykonuje ziemne prace budowlane, górnicze, przeładunkowe oraz transportowe. Nasza oferta kierowana jest do firm oraz osób prywatnych. W ramach naszych usług oferujemy wywóz i załadunek gruzu oraz ziemi, odśnieżanie. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!

http://www.koparki-lodz.com.pl/ - 10 Maj 2013

KORAB wiercenie techniką diamentową****

Przedsiębiorstwo Techniczno - Usługowe KORAB, to firma z wieloletnim doświadczeniem, która posiada siedzibę w Sopocie. Zajmuje się wyburzaniem i rozbiórką obiektów budowlanych na obszarze całego kraju. To firma, która przez wiele lat działalności wykonała ogromną ilość realizacji w miejscowościach w całej Polsce. Zaufali jej przedsiębiorcy, firmy i instytucje. Firma KORAB posiada nowoczesny sprzęt, pozwalający jej kompleksowo wykonywać usługi począwszy od wyburzenia, po demontaż i fragmentację konstrukcji stalowych, a także recykling gruzu. W zakresie usług świadczonych przez firmę KORAB znajdują się: mechaniczne wyburzania obiektów budowlanych, żelbetonowych, betonowych bądź ceglanych, maszynowe rozbiórki w czynnych obiektach, demontaż i fragmentacja konstrukcji stalowych, recykling gruzu oraz demontaż i utylizacja materiałów azbestowych. Trzeba podkreślić, że KORAB to firma specjalistyczna, zawodowo i solidnie wykonująca powierzone jej realizacje. Zapraszamy po szczegóły na stronę.

http://korab.pl/ - 17 Sty 2013

Marcin Baranik - usługi budowlane, wyburzenia, montaż wentylacji****

Firma Went-Bud prowadzona przez Marcina Baranika świadcząca usługi budowlane. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w konstrukcjach dachowych, remontach, montażu wentylacji, a także w rozbiórkach i wyburzeniach. Zaprasza klientów z Katowic oraz sąsiednich miejscowości.

http://www.wentylacjekatowice.pl/ - 24 Lut 2017