KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > rozbiórki i wyburzenia (93)

Firma Transportowo-Usługowa****

W ofercie transport materiałów budowlanych, wywóz gruzu, prace budowlane i porządkowe. Informacje o usługach.

http://www.ftu.com.pl/ - 21 Gru 2001

Kamelak - usługi budowlane****

Profesjonalne usługi transportowe i budowlane na terenie Łodzi. Robiórki budynków, wykopy budowlane oraz przewóz materiałów sypkich.

http://www.kamelak.eu/ - 17 Wrz 2014

Kompleksowe wyburzenia i rozbiórki, recycling odpadów****

Metody wyburzeń: mechaniczna, strzałowa i ręczna. Ciężki sprzęt wyburzeniowy m.in. Caterpillar 235D 62 tony, 25m zasięg roboczy, młoty 4 tony, nożyce do żelbetu i stali.

http://www.zri-spec.com.pl/ - 29 Sie 2005

Kontenerowy wywóz gruzu i odpadów. Legnica i okolice****

Służymy pomocą przy większych i mniejszych przedsięwzięciach budowlanych. Oferujemy kontenerowy wywóz gruzu i odpadów na terenie miast: Legnica, Lubin, Chojnów, Jawor, Głogów Wynajmujemy kontenery oraz zsypy do gruzu. Zapraszamy do współpracy.

http://www.gruzer.pl/ - 6 Wrz 2013

Koparki-Lodz.com.pl****

Nasza firma wykonuje ziemne prace budowlane, górnicze, przeładunkowe oraz transportowe. Nasza oferta kierowana jest do firm oraz osób prywatnych. W ramach naszych usług oferujemy wywóz i załadunek gruzu oraz ziemi, odśnieżanie. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!

http://www.koparki-lodz.com.pl/ - 10 Maj 2013

KORAB wiercenie techniką diamentową****

Przedsiębiorstwo Techniczno - Usługowe KORAB, to firma z wieloletnim doświadczeniem, która posiada siedzibę w Sopocie. Zajmuje się wyburzaniem i rozbiórką obiektów budowlanych na obszarze całego kraju. To firma, która przez wiele lat działalności wykonała ogromną ilość realizacji w miejscowościach w całej Polsce. Zaufali jej przedsiębiorcy, firmy i instytucje. Firma KORAB posiada nowoczesny sprzęt, pozwalający jej kompleksowo wykonywać usługi począwszy od wyburzenia, po demontaż i fragmentację konstrukcji stalowych, a także recykling gruzu. W zakresie usług świadczonych przez firmę KORAB znajdują się: mechaniczne wyburzania obiektów budowlanych, żelbetonowych, betonowych bądź ceglanych, maszynowe rozbiórki w czynnych obiektach, demontaż i fragmentacja konstrukcji stalowych, recykling gruzu oraz demontaż i utylizacja materiałów azbestowych. Trzeba podkreślić, że KORAB to firma specjalistyczna, zawodowo i solidnie wykonująca powierzone jej realizacje. Zapraszamy po szczegóły na stronę.

http://korab.pl/ - 17 Sty 2013

Marcin Baranik - usługi budowlane, wyburzenia, montaż wentylacji****

Firma Went-Bud prowadzona przez Marcina Baranika świadcząca usługi budowlane. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w konstrukcjach dachowych, remontach, montażu wentylacji, a także w rozbiórkach i wyburzeniach. Zaprasza klientów z Katowic oraz sąsiednich miejscowości.

http://www.wentylacjekatowice.pl/ - 24 Lut 2017

Mitek Industries Polska****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która zajmuje się produkcją dachów na domy z poddaszem mieszkalnym i nieużytkowym, hale (do 40m rozpiętości), nadbudowy na płaskich dachach.

http://www.mitek.pl/ - 30 Kwi 2002

MK Explosion - wyburzenia budynków, roboty rozbiórkowe****

Firma MK Explosion specjalizuje się w takich pracach, jak demontaż obiektów (domów, hal) oraz w rozbiórce elementów żelbetowych. Do realizacji robót wykorzystujemy specjalistyczne koparki wyburzeniowe.

http://www.wyburzenia-warszawa.pl/ - 10 Paź 2016

MMG****

MMG Usługi Budowlane i Remontowe - remonty trójmiasto. Specjalizacja to wyburzenia, kompleksowe wykończenia wnętrz pod klucz i remonty mieszkań Gdańsk, Gdynia, Sopot. Szpachlowanie, malowanie, wykończenia i inne usługi budowlane. Firmy budowlane - remonty Gdańsk, Gdynia, trójmiasto.

http://mmg-uslugiremontowe.eu/ - 8 Kwi 2016