KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > rozbiórki i wyburzenia (94)

MMG****

MMG Usługi Budowlane i Remontowe - remonty trójmiasto. Specjalizacja to wyburzenia, kompleksowe wykończenia wnętrz pod klucz i remonty mieszkań Gdańsk, Gdynia, Sopot. Szpachlowanie, malowanie, wykończenia i inne usługi budowlane. Firmy budowlane - remonty Gdańsk, Gdynia, trójmiasto.

http://mmg-uslugiremontowe.eu/ - 8 Kwi 2016

Mycie dachów Poznań - to tylko mała część z zakresu naszych usług.****

Jeśli chciałbyś, ażeby środowisko, w którym mieszkasz, stało się czyste, i estetyczne, połącz się z naszą firmą. Olanex, to firma idealna na Twoje potrzeby. W szerokim pakiecie wykonywanych przez nas usług na uwagę zasługuje mycie różnych powierzchni z wszelkiego brudu przy użyciu specjalistycznych sprzętów popularnych producentów. Wykonanie powierzonych nam zadań odbywa się przy wsparciu wdrożonych pracowników firmy, którzy mają kilkunastoletnie doświadczenie i odpowiednie uprawnienia do realizowania prac wysokościowych bez zastosowania rusztowań. Takie rozwiązania gwarantują duże ograniczenie czasu jak i cięcie wydatków.

http://olanex.pl/ - 8 Maj 2015

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE GRANIT SP. Z O.O. wyburzenia śląsk****

Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowo Usługowe "GRANIT" Henryk Kędziora powstało w kwietniu 2000 roku jako przedsiębiorstwo o profilu ogólnobudowlanym. Pierwotnie jego działalność mieściła prace remontowo-budowlane, dekarskie, brukarskie, a także roboty ziemne razem z uzbrojeniem obszarów budowlanych, a w szczególności z termomodrenizacyjnymi elewacji budynków. Firma wciąż prężnie się rozwija i wychodząc przeciw potrzebom odbiorców bezustannie rozszerza swą ofertę między innymi o roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe zarówno budynków mieszkalnych jak również obiektów przemysłowych. W dodatku propozycja firmy obejmuje także usługę robót kolejowych. PPHU Granit angażuje wysoko wykwalifikowany zespół inżynierów - techników, jak również doświadczonych operatorów sprzętu, kierowców, spawaczy i pozostałych specjalistów. Dzięki temu gwarantuje realizację zleceń na najwyższym poziomie. Więcej na witrynie internetowej.

http://granit.slask.pl/ - 26 Lis 2013

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Adriana Koniarz - gruz, usługi brukarskie w Bydgoszczy****

Firma wykonująca na terenie Bydgoszczy prace ziemne oraz usługi brukarskie. Poza układaniem kostki, kuciem betonu oraz wyburzeniami i rozbiórkami różnego rodzaju obiektów firma zajmuje się transportem żwiru, a także ziemi i piasku. Jej oferta obejmuje również wywóz gruzu oraz wynajem sprzętu budowlanego takiego jak np. koparka.

http://www.koniarzbydgoszcz.pl/ - 1 Kwi 2015

Przembud.com****

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę PRZEM-BUD. Nasza firma umiejscowiona jest w Sosnowcu. Świadczymy różnego rodzaju usługi budowlane. Posiadamy duże doświadczenie w branży i staramy się stosować własne, nowatorskie rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej wymagającym realizacją. Nasi pracownicy to specjaliści w swoim fachu. Pośród oferowanych przez nas usług znajdą Państwo między innymi budowę obiektów przemysłowych i magazynowych oraz budowę fundamentów i obiektów w energetyce i elektrociepłowniach. Szczegóły oferty dostępne na stronie internetowej.

http://www.przembud.com/ - 19 Lip 2017

Roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, wyburzanie, wykopy, nasypy, wysypiska****

Oferujemy usługi budowlane takie jak: wyburzanie, wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Proponujemy także kompleksowe wykonanie: wysypiska przemysłowe, wysypiska komunalne, budowa wysypisk, nasypy budowlane, budowa nasypów, budowa kanalizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.tkz.com.pl/ - 20 Cze 2011

SFW - wyburzenia rozbiórki****

Witryna firmy zajmującej się wyburzeniami. Na stronach firmy znajdziemy historię firmy, opis sprzętu jakim firma dysponuje, opis dotychczasowych prac oraz kontakt.

http://www.wyburzenia.pl/ - 13 Sie 2001

Sirch Polska - kontenery, muldy, prasy, śmietniki. Głogów****

Firma produkuje kontenery na materiały sypkie, półpłynne i wszelkie odpady, kontenery dla budownctwa, muldy, kontenery do gruzu, na złom, pojemniki na śmieci, minikontenery, prasy (tzw. monobloki), kontenery do szlamu, bezpieczne dla środowiska (na odpady płynne).

http://www.sirch.pl/ - 18 Sty 2006

Usługi dźwigowe Szczecin****

Firma DomBud ze Szczecina oferuje usługi dźwigowe oraz wyburzenia, wykopy i rozbiórki. Wykonujemy również takie usługi jak niwelacja terenu. Oferujemy wynajem samochodów HDS, wynajem koparki, wywrotki oraz niskopodwozia. Zapraszamy na naszą stronę internetową na której można znaleźć informacje o firmie, ofertę, nasze realizacje oraz informacje kontaktowe i dotyczące dojazdu. P.B.U. Dom-Bud ze Szczecina oferuje usługi sprzętowe i budowlane takie jak niwelacja terenu czy rozbiórki. Nasz profesjonalizm poparty jest wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy usługi dźwigowe, wyburzenia i wykopy w Szczecinie. DomBud to firma rodzinna działająca na rynku szczecińskim od ponad 10 lat. Oferujemy firmom oraz klientom indywidualnym szeroki zakres usług sprzętowych oraz wynajem samochodów z HDS, niskopodwozia oraz wynajem koparki i wywrotki. Zapraszamy na naszą stronę www na której można zapytać o wycenę poprzez formularz kontaktowy oraz skorzystać z mapki dojazdu i informacji kontaktowych.

http://www.dombud-szczecin.pl/ - 26 Sty 2016

Usługi koparko-ładowarka Wrocław i okolice****

Wykonujemy usługi sprzętem: koparką oraz koparko-ładowarką, działamy na obszarze Wrocławia oraz poza granicami. Posiadamy szeroką gamę usług takich jak: przyłącza wodociągowe, rozbiórki, instalacje sanitarne, równanie terenu, instalacje wodne, przyłącza kanalizacyjne, przyłącza gazowe, wykopy pod szambo, wykopy pod fundamenty, równanie terenu, odwodnienia terenu, utwardzanie nawierzchni i gruntu, sieci zewnętrzne, sieci wodociągowe, wynajem koparki, wynajem koparko-ładowarki. To co nas wyróżnia to dokładność wykonywania powierzonych nam zleceń. Wszystko to zawdzięczamy naszym niezawodnym koparkom. Ale przede wszystkim nasza firma bazuje na doświadczonych operatorach maszyn budowlanych z Wrocławia, to dzięki nim wszystkie prace ziemne nie pozostawiają za sobą żadnego ale…

http://www.dadbud.pl/ - 8 Kwi 2016