KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > rozbiórki i wyburzenia (94)

Usługi wyburzeniowe****

Wyburzenia Śląsk zajmuje się rozbiórkami ręcznymi i wyburzeniami mechanicznymi wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych na terenie całego kraju.

http://wyburzeniaslask.pl/ - 20 Kwi 2015

Www.wlodekdrozdz.com - wyburzenia, rozbiórki budowlane****

Strona www.wlodekdrozdz.com należy do firmy Dróżdż oferującej wyburzenia, rozbiórki budowlane, wycinkę drzew oraz inne usługi przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

http://www.wlodekdrozdz.com/ - 19 Wrz 2013

Wywóz odpadów Łódź****

Firma GROSZ-GRUZ to profesjonaliści używający w swojej pracy specjalistycznego sprzętu. Jednym z nich są kontenery na gruz Łódź. Firma ta działa w Łodzi od wielu lat i posiada bardzo duże doświadczenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy i do skorzystania z jej usług. Kontakt telefoniczny lub mailowy.

http://grosz-gruz.pl/ - 16 Cze 2016

ZON SP. Z O.O - rozbiórki konstrukcji****

Firma specjalizująca się w robotach wyburzeniowych. W zakres działań kieleckiego przedsiębiorstwa ZON wchodzi między innymi: demontaż konstrukcji stalowych, mechaniczne usuwanie obiektów oraz prace rozbiórkowe. Zakład świadczy usługi wykonywane młotem i kruszerem.

http://www.zon24.pl/ - 6 Cze 2017

Błysk Bud***

Na stronie znajdziesz informacje na temat firmy budowlanej zajmującej się robotami w zakresie: rozbiórki obiektów budowlanych i konstrukcji żelbetonowych. Znajdziesz tu prezentację oferty oraz wybranych realizacji.

http://www.blysk-bud.com.pl/ - 11 Lut 2002

Czyste Ściany - firma sprzątająca z Krakowa***

Firma sprzątająca z Krakowa usuwa graffiti z elewacji i ścian. Oferta obejmuje czyszczenie kostki brukowej, czyszczenie dachów, sprzątanie po remontach, pielęgnacja zieleni.

http://czystesciany.pl/ - 19 Mar 2012

Dresler - Prace Wysokościowe Eleonora i Krzysztof Stępak***

Strona zawiera ofertę firmy Dresler s.c.(prace wysokościowe, rozbiórkowe, cięcie w betonie, usługi budowlane), galerię oraz dane kontaktowe.

http://dresler.stepak.w.interia.pl/ - 16 Kwi 2004

Explosive - rozbiórki, materiały wybuchowe***

Firma istnieje od 1990 roku - prace wyburzeniowe i saperskie. Specjalizacja to rozminowanie terenu, sprawdzenie i oczyszczanie terenów z niewypałów, nadzór saperski, rozbiórki i wyburzanie budynków przy użyciu metody minerskiej (materiały wybuchowe). Na stronie opis i oferta firmy.

http://www.explosive.pl/ - 22 Lis 2005

Firma Handlowo Usługowa Filek Renata. Kraków***

Skup złomu i tworzyw sztucznych, sprzedaż rur i blach stalowych, częsci do maszyn oraz usługi w dziedzinie demontażu różnych konstrukcji.

http://www.filek.kki.pl/ - 18 Sty 2006

Firma Remontex***

Firma "Remontex" z siedzibą w Pabianicach. Specjalnością firmy są prace wyburzeniowe i rozbiórkowe oraz prace budowlane i remontowe. Firma działa na terenie aglomeracji łódzkiej oraz w całym kraju. zapraszamy do współpracy.

http://www.remontex.fr.pl/ - 27 Mar 2002