KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > rozbiórki i wyburzenia (98)

Usługi dźwigowe Szczecin****

Firma DomBud ze Szczecina oferuje usługi dźwigowe oraz wyburzenia, wykopy i rozbiórki. Wykonujemy również takie usługi jak niwelacja terenu. Oferujemy wynajem samochodów HDS, wynajem koparki, wywrotki oraz niskopodwozia. Zapraszamy na naszą stronę internetową na której można znaleźć informacje o firmie, ofertę, nasze realizacje oraz informacje kontaktowe i dotyczące dojazdu. P.B.U. Dom-Bud ze Szczecina oferuje usługi sprzętowe i budowlane takie jak niwelacja terenu czy rozbiórki. Nasz profesjonalizm poparty jest wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy usługi dźwigowe, wyburzenia i wykopy w Szczecinie. DomBud to firma rodzinna działająca na rynku szczecińskim od ponad 10 lat. Oferujemy firmom oraz klientom indywidualnym szeroki zakres usług sprzętowych oraz wynajem samochodów z HDS, niskopodwozia oraz wynajem koparki i wywrotki. Zapraszamy na naszą stronę www na której można zapytać o wycenę poprzez formularz kontaktowy oraz skorzystać z mapki dojazdu i informacji kontaktowych.

http://www.dombud-szczecin.pl/ - 26 Sty 2016

Usługi koparko-ładowarka Wrocław i okolice****

Wykonujemy usługi sprzętem: koparką oraz koparko-ładowarką, działamy na obszarze Wrocławia oraz poza granicami. Posiadamy szeroką gamę usług takich jak: przyłącza wodociągowe, rozbiórki, instalacje sanitarne, równanie terenu, instalacje wodne, przyłącza kanalizacyjne, przyłącza gazowe, wykopy pod szambo, wykopy pod fundamenty, równanie terenu, odwodnienia terenu, utwardzanie nawierzchni i gruntu, sieci zewnętrzne, sieci wodociągowe, wynajem koparki, wynajem koparko-ładowarki. To co nas wyróżnia to dokładność wykonywania powierzonych nam zleceń. Wszystko to zawdzięczamy naszym niezawodnym koparkom. Ale przede wszystkim nasza firma bazuje na doświadczonych operatorach maszyn budowlanych z Wrocławia, to dzięki nim wszystkie prace ziemne nie pozostawiają za sobą żadnego ale…

http://www.dadbud.pl/ - 8 Kwi 2016

Usługi wyburzeniowe****

Wyburzenia Śląsk zajmuje się rozbiórkami ręcznymi i wyburzeniami mechanicznymi wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych na terenie całego kraju.

http://wyburzeniaslask.pl/ - 20 Kwi 2015

VMG Polska****

VMG Polska to szeroki zakres prac ziemnych, ale nie tylko. Zajmujemy się kruszeniem materiałów budowlanych, rozbiórkami, a także sprzedażą kruszyw.

http://www.vmg-polska.com.pl/ - 24 Lis 2018

Www.wlodekdrozdz.com - wyburzenia, rozbiórki budowlane****

Strona www.wlodekdrozdz.com należy do firmy Dróżdż oferującej wyburzenia, rozbiórki budowlane, wycinkę drzew oraz inne usługi przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

http://www.wlodekdrozdz.com/ - 19 Wrz 2013

Wyburzanie budynków | kruszenie-betonu.pl****

Jesteśmy firmą rodzinną z Warszawy, która od 15 lat oferuje Państwu swoje usługi wykonywane na najwyższym poziomie. Naszą domeną jest wyburzanie budynków, rozbiórki oraz prace ziemne. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem jak i również doświadczonymi pracownikami, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju prace. Gwarantujemy naszym klientom terminowość, profesjonalizm, jak i atrakcyjne ceny za usługi.

http://kruszenie-betonu.pl/ - 23 Paź 2018

Wywóz odpadów Łódź****

Firma GROSZ-GRUZ to profesjonaliści używający w swojej pracy specjalistycznego sprzętu. Jednym z nich są kontenery na gruz Łódź. Firma ta działa w Łodzi od wielu lat i posiada bardzo duże doświadczenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy i do skorzystania z jej usług. Kontakt telefoniczny lub mailowy.

http://grosz-gruz.pl/ - 16 Cze 2016

ZON SP. Z O.O - rozbiórki konstrukcji****

Firma specjalizująca się w robotach wyburzeniowych. W zakres działań kieleckiego przedsiębiorstwa ZON wchodzi między innymi: demontaż konstrukcji stalowych, mechaniczne usuwanie obiektów oraz prace rozbiórkowe. Zakład świadczy usługi wykonywane młotem i kruszerem.

http://www.zon24.pl/ - 6 Cze 2017

Błysk Bud***

Na stronie znajdziesz informacje na temat firmy budowlanej zajmującej się robotami w zakresie: rozbiórki obiektów budowlanych i konstrukcji żelbetonowych. Znajdziesz tu prezentację oferty oraz wybranych realizacji.

http://www.blysk-bud.com.pl/ - 11 Lut 2002

Czyste Ściany - firma sprzątająca z Krakowa***

Firma sprzątająca z Krakowa usuwa graffiti z elewacji i ścian. Oferta obejmuje czyszczenie kostki brukowej, czyszczenie dachów, sprzątanie po remontach, pielęgnacja zieleni.

http://czystesciany.pl/ - 19 Mar 2012