KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > rozbiórki i wyburzenia (98)

Dresler - Prace Wysokościowe Eleonora i Krzysztof Stępak***

Strona zawiera ofertę firmy Dresler s.c.(prace wysokościowe, rozbiórkowe, cięcie w betonie, usługi budowlane), galerię oraz dane kontaktowe.

http://dresler.stepak.w.interia.pl/ - 16 Kwi 2004

Explosive - rozbiórki, materiały wybuchowe***

Firma istnieje od 1990 roku - prace wyburzeniowe i saperskie. Specjalizacja to rozminowanie terenu, sprawdzenie i oczyszczanie terenów z niewypałów, nadzór saperski, rozbiórki i wyburzanie budynków przy użyciu metody minerskiej (materiały wybuchowe). Na stronie opis i oferta firmy.

http://www.explosive.pl/ - 22 Lis 2005

Firma Handlowo Usługowa Filek Renata. Kraków***

Skup złomu i tworzyw sztucznych, sprzedaż rur i blach stalowych, częsci do maszyn oraz usługi w dziedzinie demontażu różnych konstrukcji.

http://www.filek.kki.pl/ - 18 Sty 2006

Firma Remontex***

Firma "Remontex" z siedzibą w Pabianicach. Specjalnością firmy są prace wyburzeniowe i rozbiórkowe oraz prace budowlane i remontowe. Firma działa na terenie aglomeracji łódzkiej oraz w całym kraju. zapraszamy do współpracy.

http://www.remontex.fr.pl/ - 27 Mar 2002

Firma Remontowo - Budowlana***

Firma powstała w 1986 roku i posiada doświadczenie w prowadzeniu robót ogólnobudowlanych, posiada wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno - techniczną oraz dysponuje kompletnym zapleczem sprzętowym pozwalającym na realizację wielu zleceń.

http://witryna.fucio.pl/user124/ - 20 Paź 2004

Firma Wyburzeniowa PIROTECH***

Strona prezentująca firmę wyburzeniową oferującą usługi w zakresie wyburzania konstrukcji budowlanych, remontów oraz budowy obiektów różnego typu. Zamieszczono tu dane teleadresowe firmy.

http://www.pirotech.pl/ - 17 Kwi 2002

Fortis Przedsiębiorstwo Budowlano- Wyburzeniowe - wyburzenia i rozbiórki - minerskie i mechaniczne***

Fortis oferuje wyburzanie metodą minerska, mechaniczną, bezinwazyjną, recykling, kruszenie gruzu, wywóz gruzu, roboty minerskie.

http://www.fortis-pbw.com.pl/ - 29 Mar 2004

Frankowski - firma budowlana***

Oferuje usługi ogólnobudowlane i remontowe. Specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w technologii murowej. Firma prowadzi także prace rozbiórkowe. Na stronie pełna oferta usług oraz kontakt.

http://www.frankowski.com.pl/ - 1 Lut 2002

Hamer S.C.***

Strona firmy zajmującej się sprzedażą maszyn budowlanych oraz częsci do tych maszyn.

http://www.hamer.com.pl/ - 24 Sie 2001

Kama Sp. z o.o.***

Specjalizujemy się w pracach antykorozyjnych, wysokościowych. Wykonujemy prace remontowo-budowlane, rozbiórkowe, wyburzeniowe i kamieniarskie. Zapewniamy też kompleksową obsługę w dziedzinie reklamy. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynkach Polski i Niemiec.

http://www.kama-poland.com/ - 4 Lis 2003