KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > rozbiórki i wyburzenia (94)

Firma Remontowo - Budowlana***

Firma powstała w 1986 roku i posiada doświadczenie w prowadzeniu robót ogólnobudowlanych, posiada wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno - techniczną oraz dysponuje kompletnym zapleczem sprzętowym pozwalającym na realizację wielu zleceń.

http://witryna.fucio.pl/user124/ - 20 Paź 2004

Firma Wyburzeniowa PIROTECH***

Strona prezentująca firmę wyburzeniową oferującą usługi w zakresie wyburzania konstrukcji budowlanych, remontów oraz budowy obiektów różnego typu. Zamieszczono tu dane teleadresowe firmy.

http://www.pirotech.pl/ - 17 Kwi 2002

Fortis Przedsiębiorstwo Budowlano- Wyburzeniowe - wyburzenia i rozbiórki - minerskie i mechaniczne***

Fortis oferuje wyburzanie metodą minerska, mechaniczną, bezinwazyjną, recykling, kruszenie gruzu, wywóz gruzu, roboty minerskie.

http://www.fortis-pbw.com.pl/ - 29 Mar 2004

Frankowski - firma budowlana***

Oferuje usługi ogólnobudowlane i remontowe. Specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w technologii murowej. Firma prowadzi także prace rozbiórkowe. Na stronie pełna oferta usług oraz kontakt.

http://www.frankowski.com.pl/ - 1 Lut 2002

Hamer S.C.***

Strona firmy zajmującej się sprzedażą maszyn budowlanych oraz częsci do tych maszyn.

http://www.hamer.com.pl/ - 24 Sie 2001

Kama Sp. z o.o.***

Specjalizujemy się w pracach antykorozyjnych, wysokościowych. Wykonujemy prace remontowo-budowlane, rozbiórkowe, wyburzeniowe i kamieniarskie. Zapewniamy też kompleksową obsługę w dziedzinie reklamy. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynkach Polski i Niemiec.

http://www.kama-poland.com/ - 4 Lis 2003

KAZMAR Kazimierz Smyrak - przeciski, prace specjalistyczne.***

Przeciski do O 1000mm. Prace rozbiórkowe (wyburzeniowe). Prace ziemne (koparki, spycharki, mini-koparki). Sieci: wodne, kanalizacyjne, gazowe (instalacje zewnętrzne).

http://www.kazmar.hi-net.pl/ - 28 Paź 2004

Lozowscy - Wyburzenia, rozbiórki. Łódź***

Firma zajmuje się profesjonalnym wyburzaniem obiektów przemysłowych i użytecznosci publicznej o dowolnej kubaturze i konstrukcji.Wykonuje także zlecenia dla osób prywatnych.

http://www.lozowscy.prv.pl/ - 14 Mar 2006

Madimex - recykling, wykopy i prace drogowe***

Madimex, woj mazowieckie - oferta firmy to recykling materiałów budowlanych, transport ponadgabarytowy i transport maszyn, rozbiórki, wykopy, kruszenie betonu oraz prace drogowe i budowa dróg. Firma działa na terenie całego kraju.

http://www.madimex.pl/ - 27 Gru 2004

Matbuch***

Strona firmy świadczącej usługi budowlane w zakresie wyburzeń, rozbiórek i demontażów budynków. Na stronie charakterystyka oferty oraz referencje.

http://www.matbuch.com.pl/ - 11 Lut 2002