KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > rozbiórki i wyburzenia (98)

Usługi Transportowe - transport krajowy, sprzęt i materiały budowlane, wyburzenia i niwelacje terenu***

Usługi Transportowe - transport krajowy, sprzęt i materiały budowlane, wyburzenia i niwelacje terenu

http://www.szymczyk.com.pl/ - 14 Lip 2003

WIBA urządzenia czyszczące***

Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonej firmy, jaka doradzi odpowiedni dobór urządzeń myjących, to propozycja bielskiej Wiby może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dzięki oficjalnej współpracy z liderami na rynku - firmami Kärcher i Viper jesteśmy w stanie w przystępnej cenie zaoferować myjki, odkurzacze, szorowarki oraz pozostałe urządzenia i niezbędną chemię. Wszelkie proponowane przez nas produkty to oryginalny sprzęt, otoczony gwarancją producenta. W trosce o komfort naszych Klientów poszerzyliśmy ofertę o usługi sprzątające. Wywozimy gruz i inne odpady, wypożyczamy kontenery i kompleksowo sprzątamy po wszelakich inwestycjach budowlanych. Poza tym naszą propozycję zamykają wyburzenia oraz rozbiórka hal. Niezależnie od świadczonej usługi zapewniamy pełne zadowolenie. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej witrynie www.

http://wiba.com.pl/ - 17 Sty 2013

WIMAR - firma budowlana***

Przedmiotem działalności firmy są roboty ogólnobudowlane w pełnym zakresie, remonty kapitalne i bieżące, a także modernizacje i aranżacje wnętrz w budynkach o różnym przeznaczeniu oraz rozbiórki.

http://www.wimar.waw.pl/ - 26 Kwi 2002

Wódkowski Sp. z o.o.***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy budowlanej specjalizującej się w wykonastwie robót stanu surowego, w robotach wyburzeniowych i rozbiórkowych oraz wykończeniach wnętrz. Znajdziesz tu szczegóły oferty oraz dane teleadresowe firmy.

http://wodkowski.w.interia.pl/ - 12 Gru 2003

Wyburzanie i rozbiórka budynków, transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy***

Przedsiębiorstwo obecne jest na rynku blisko 30 lat. Od zawsze jej specjalnością było wyburzanie oraz rozbiórka budynków jak również prace takie jak rekultywacja terenu. Dodatkowo oferowane usługi to różnego rodzaju transporty niestandardowe. Firma Bactrans proponuje także transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy jak również przewożenie i utylizację gruzu. Transport niskopodwoziowy wykonujemy specjalistycznymi pojazdami przystosowanymi.

http://bactrans.pl/ - 18 Lip 2012

Wyburzanie i rozbiórki, kruszenie gruzu, zamość lubelskie***

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wyburzaniem obiektów budowlanych różnego typu, a także kruszeniem oraz recyklingiem gruzu porozbiórkowego. Posiadane w tej dziedzinie doświadczenie i sprzęt ciężki, pozwala nam na szybkie i terminowe wykonanie zleconego zadania. Więcej na stronie www!

http://www.recykling-zamosc.pl/ - 19 Mar 2009

WYBURZENIA MINERSKIE***

Autor strony jest absolwentem WAT o specjalności materiały wybuchowe. Strona poświęcona pracom minerskim, które wykonywał często w pomieszczeniach zamknietych.

http://wyburzenia.republika.pl/ - 28 Lip 2001

Wyburzenia i rozbiórki DRÓŻDŻ***

Wykonujemy wyburzenia, roboty ziemne, rozbiórki elementów stalowych i żelbetonowych, wycinkę drzew, usługi żurawiem.

http://www.drozdz.com.pl/ - 18 Lip 2005

WYKOPY - TRANSPORT BUDOWLANY - PHU DiP***

Wykopy pod budynki jedno i wielorodzinne. Wyburzanie budynków, wywóz ziemi i gruzu. Transport kruszyw. roboty ziemne, transport budowlany, wykopy, wyburzanie budynków, niwelacja terenu, transport kruszyw, transport piasku, wywóz gruzu, transport humusu.

http://www.dip.waw.pl/ - 13 Kwi 2004

Zasbud***

Witryna przedsiębiorstwa zajmującego się pracami rozbiórkowymi, rekultywacjami terenów, demontażem maszyn i urządzeń. Znajdziesz tu cennik, szczegóły oferty oraz galerię i formularz zamówieniowy.

http://www.zasbud.republika.pl/ - 31 Sty 2003