KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (97)

A. Pochopień Docieplenia - remonty****

Wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań, budynków przeznaczonych pod działalność gospodarczą oraz domów. Działamy w Łodzi i Warszawie, Naszą specjalnością są docieplenia budynków (elewacji, stropów poddaszy), renowacje instalacji wodnych, elektrycznych i kanalizacyjnych, wymiana i montaż stolarki okiennej, paneli, płytek ceramicznych. Ponadto zajmujemy się malowaniem tynkowaniem, montażem sufitów podwieszanych itp. Serdecznie zapraszam

http://www.apochopien.pl/ - 7 Kwi 2013

Amer-Bud Łódź - firma budowlana****

Firma budowlana Amer-Bud z Łodzi. Profesjonalne remonty wnętrz i elewacji, wymiana okien, prace brukarskie i ocieplenia.

http://www.amer-bud.com.pl/ - 12 Lut 2018

Amerpur - ocieplanie pianką poliuretanową****

Szukasz firmy zajmującej się zakładaniem solidnych termoizolacji? Zgłoś się do nas - już od lat tworzymy ocieplenia metodą natryskową przy wykorzystaniu pianki poliuretanowej. To niezwykle ekonomiczne i szybkie w montażu rozwiązanie!

http://pianki-natryskowe-warszawa.pl/ - 24 Lis 2018

AMP Technology Marcin Jakubiec - Izolacje natryskowe, ocieplenie poddasza pianką poliuretanową****

Firma, która specjalizuje się w usługach związanych z ocieplaniem poddasza pianką poliuretanową, a także izolacją natryskową. AMP Technology pracuje na materiałach renomowanych firm, na które udziela dożywotnich gwarancji. Działają na terenie całego kraju.

http://ocieplamy.com/ - 27 Lip 2015

Brebud.pl Malowanie i Tynki Szczecin****

BreBud to firma zajmująca się wykończeniem wnętrz. W ofercie prace malarskie, tynkarskie, układanie glazury i terakoty oraz wiele innych. Firma działa na terenie Szczecina i okolic.

http://brebud.pl/ - 8 Mar 2018

BUDMART****

Tynki maszynowe, przewierty w betonach, wynajem agregatów tnkarskich i inne usługi budowlane

http://www.bud-mart.pl/ - 15 Paź 2013

CELS****

Budujesz dom? A może przeprowadzasz generalny remont? Razem z Cels możesz wybrać sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Co możemy Ci zaproponować? Jesteśmy fachowcami z dziedziny ocieplania. Ocieplamy nie tylko dachy, ale także całe domy, hale i magazyny. Stosujemy metodę natryskową i wykorzystujemy tylko bezpieczne produkty. W naszej ofercie można znaleźć także drzwi, okna, rolety i bramy garażowe. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Mamy spore doświadczenie i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

http://www.cels.pl/ - 12 Lut 2016

CX FACTOR- izolacja natryskowa Poznań****

Firma zajmuje się wykonywaniem poliuretanowych izolacji natryskowych będących skuteczną i szybką formą ocieplania poddasza. Ten typ rozwiązania znajduje zastosowanie w większości budynków (nawet tych nieforemnych). Poszukując 100% bezpiecznej izolacji budynku będzie to korzystna decyzja. Firma wykorzystuje innowacyjne metody. Kompleksowe doradztwo i profesjonalne działania. Rozsądne ceny i perfekcyjna jakość wykonania.

http://www.cxfactor.com.pl/ - 30 Kwi 2016

Daxa Izolacje****

Zobacz korzyści które daje ocieplenie poddasza nowoczesną, natryskową pianką poliuretanowa. Poznaj aktualny cennik natrysku pianki na poddasze. Tutaj zobaczysz różnicę pomiędzy tradycyjną izolacją a nowoczesnym ociepleniem z pianki poliuretanowej.

http://www.skuteczne-ocieplenie.pl/ - 26 Gru 2015

Docieplam.pl - izolacje natryskowe pianką poliuretanową****

Firma zajmuje się dystrybucją surowców do natrysku piany poliuretanowej. Izolacje natryskowe umożliwiają ocieplenie dachu.

http://docieplam.pl/ - 7 Gru 2013