KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (91)

Firma Remontowa Decorbud Warszawa****

Firma remontowa Decorbud realizuje zlecenia dotyczące wykończenia wnętrz, remontów mieszkań, domów, biur oraz instytucji publicznych. Fachowcy Decorbud przeprowadzają również prace dekarskie i tynkarskie. Terenem działania firmy jest miasto Warszawa i jego okolice. Priorytetowymi wartościami Decorbud jest rzetelność i terminowość.

http://decorbud.pl/ - 13 Paź 2017

Inpur - ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową****

Strona internetowa firmy Inpur, oferującej profesjonalne usługi budowlane - naszą specjalnością są izolacje natryskowe. Wykonamy ocieplanie poddaszy i stropu pianką poliuretanową.

http://www.inpur.pl/ - 15 Mar 2016

ISOPROPER - ocieplania pianką poliuretanową.****

Świadczmy najwyższej jakości usługi ocieplania i izolacji pianką PUR: dachów, poddaszy, hal, stropów i fundamentów. Do natrysku używamy certyfikowanych pianek poliuretanowych i polimerów renomowanych marek polskich i zagranicznych. Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej konsultacji oraz wyceny.

http://isoproper.pl/ - 9 Lip 2015

Izolacje piankowe****

Autoryzowany wykonawca robót z zakresu izolacji natryskowych i natrysku pianki poliuretanowej (otwarto i zamknięto-komórkowej) oraz natrysku powłok polimocznikowych. Partner w zakresie budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

http://izolacjepiankowe.com.pl/ - 24 Wrz 2015

Izopur - Izolacje natryskowe i ocieplanie pianką poliuretanową na Śląsku****

Specjaliści w zakresie ocieplania pianką poliuretanową najróżniejszych obiektów. Izopur wykorzystuje technologię ekologicznej izolacji natryskowej. Firma służy również doradztwem w zakresie energooszczędności budynków, świadcząc swoje usługi na terenie całego Ślaska.

http://piana-izolacja-slask.pl/ - 29 Mar 2016

Kenima - docieplanie i naprawa poddasza****

Firma Kenima zajmuje się realizacją takich prac, jak docieplanie granulatem i naprawa izolacji poddasza lub stropodachu.

http://www.kenima.pl/ - 18 Sty 2016

Malowanie i remonty - mieszkań, domów, biur - Józefów, Otwock, Warszawa.****

Firma PHU TORMEX wykonuje usługi malarskie i remontowe. Malujemy wnętrza i elewacje budynków. Przeprowadzamy remonty mieszkań, domów, biur i całych kamienic. Oferujemy kompleksowe wykończenie wnętrz, modernizacje i adaptacje. Działamy na terenie linii otwockiej i Warszawy.

http://tormex.pl/ - 4 Mar 2016

Malowanie ścian, remont mieszkania, suche tynki Kraków - Majster Damian****

Majster Damian, to firma remontowa i budowlana z Krakowa. Wykonując remonty, oferujemy inne dodatkowe usługi takie jak: wykończenia wnętrz, malowanie ścian, tapetowanie czy flizowanie. Wykonujemy kompleksowe remonty wnętrz domów i mieszkań oraz docieplenia budynków. Jeżeli czeka Cię remont mieszkania a inne firmy oferujące usługi remontowe lub budowlane są dla Ciebie zbyt drogie, nie zwlekaj - skontaktuj się z nami. Kraków i Małopolska to obszar, na terenie którego świadczymy nasze usługi. Zleć nam montaż i układanie paneli albo suche tynki - a będziesz zaskoczony jakością wykonania usługi. Majster Damian - firma remontowo budowlana XXI wieku

http://www.majsterdamian.pl/ - 5 Lut 2013

Malownie natryskowe Gladzie Glazura Remonty****

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od wielu lat. Świadczymy kompleksowe usługi remontowo - budowlane w pełnym zakresie. Posiadamy profesjonalny sprzęt budowlany oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników budowlanych co pozwala nam realizować zamówienia terminowo, solidnie i konkurencyjnie. Zachęcamy Państwa do współpracy z Naszą firmą i zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy mechaniczne gładzie, tynki elewacyjne i malowanie natryskowe. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i materiału. Nasza firma zajmuje sie również świadczeniem usług księgowych, dzięki specjalistą posiadającym długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie

http://www.truchanbud.pl/ - 2 Kwi 2015

Mario Usługi ogolnobudowlane Tomasz Kordys****

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane MARIO Tomasz Kordys powstało w 2005 r. Na początku działalności naszą domeną były usługi ogólnobudowlane skierowane do klientów indywidualnych. Wykonywaliśmy docieplenia, elewacje oraz wykończenia wnętrz nowopowstałych prywatnych budynków. Z biegiem czasu zaczęliśmy wykonywać remonty generalne i przebudowy budynków usługowych, biurowych i użyteczności publicznej. W 2008 r.rozszerzyliśmy działalność rownież na rynku inwestycyjnym jako podwykonawca nowopowstałych obiektów. Wierzymy, że wysoka jakość wykonywanych przez nas usług sprawiła, że staliśmy się Firmą.

http://mario.warszawa.pl/ - 3 Sty 2013