KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (97)

Firma Budowlano-Remontowa 'Everest'****

Na stronie: informacje o firmie, organizacji, polityce jakości, ofercie i realizacjach.

http://www.fbrh-everest.com.pl/ - 15 Maj 2006

Firma Remontowa Decorbud Warszawa****

Firma remontowa Decorbud realizuje zlecenia dotyczące wykończenia wnętrz, remontów mieszkań, domów, biur oraz instytucji publicznych. Fachowcy Decorbud przeprowadzają również prace dekarskie i tynkarskie. Terenem działania firmy jest miasto Warszawa i jego okolice. Priorytetowymi wartościami Decorbud jest rzetelność i terminowość.

http://decorbud.pl/ - 13 Paź 2017

GoldBud Staszewski - firma remontowa, wykończenia wnętrz, docieplenia****

Firma Gold-Bud swoją działalność skupia głównie na województwie śląskim oraz województwie małopolskim. Ich usługi można zatem zamówić z takich miejscowości jak Żywiec lub Bielsko Biała czy też Sucha Beskidzka. W swojej ofercie ma między innymi malowanie natryskowe, gładzie gipsowe, wykończenie wnętrz lub też inne zadania, związane z pracami remontowymi, włączając w to wykończenia wnętrz, które często są najbardziej czasochłonne. Firma Gold-Bud położy gładzie gipsowe, podwiesi sufity i pomoże w dociepleniu poddasza. Jej oferta je zatem naprawdę różnorodna, co sprawia, że każdy klient może mieć pewność, że jego oczekiwania będą stuprocentowo spełnione. Żywiec, Sucha Beskidzka, Ślemień, Jeleśnia, Bielsko-Biała, Oświęcim, Andrychów, Kęty, Wadowice

http://www.goldbud-staszewski.pl/ - 30 Paź 2018

HotHouse****

Na stronie internetowej można się zapoznać z ofertą przedsiębiorstwa HotHouse. Obejmuje ona świadczenie usług w zakresie ocieplania budynków pianką lub metodą wdmuchiwania celulozy. Zapraszamy.

http://hothouse.com.pl/ - 23 Maj 2018

Inpur - ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową****

Strona internetowa firmy Inpur, oferującej profesjonalne usługi budowlane - naszą specjalnością są izolacje natryskowe. Wykonamy ocieplanie poddaszy i stropu pianką poliuretanową.

http://www.inpur.pl/ - 15 Mar 2016

ISOPROPER - ocieplania pianką poliuretanową.****

Świadczmy najwyższej jakości usługi ocieplania i izolacji pianką PUR: dachów, poddaszy, hal, stropów i fundamentów. Do natrysku używamy certyfikowanych pianek poliuretanowych i polimerów renomowanych marek polskich i zagranicznych. Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej konsultacji oraz wyceny.

http://isoproper.pl/ - 9 Lip 2015

Izolacje piankowe****

Autoryzowany wykonawca robót z zakresu izolacji natryskowych i natrysku pianki poliuretanowej (otwarto i zamknięto-komórkowej) oraz natrysku powłok polimocznikowych. Partner w zakresie budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

http://izolacjepiankowe.com.pl/ - 24 Wrz 2015

Izopur - Izolacje natryskowe i ocieplanie pianką poliuretanową na Śląsku****

Specjaliści w zakresie ocieplania pianką poliuretanową najróżniejszych obiektów. Izopur wykorzystuje technologię ekologicznej izolacji natryskowej. Firma służy również doradztwem w zakresie energooszczędności budynków, świadcząc swoje usługi na terenie całego Ślaska.

http://piana-izolacja-slask.pl/ - 29 Mar 2016

Kenima Green Projects - ogrodzenia gabionowe****

Firma Kenima Green Projects zajmuje się realizacją takich prac, jak docieplanie granulatem i naprawa izolacji poddasza lub stropodachu. Jednocześnie oferowane są ogrodzenia gabionowe i grodzice PCV.

http://www.kenima.pl/ - 1 Cze 2018

Malowanie i remonty - mieszkań, domów, biur - Józefów, Otwock, Warszawa.****

Firma PHU TORMEX wykonuje usługi malarskie i remontowe. Malujemy wnętrza i elewacje budynków. Przeprowadzamy remonty mieszkań, domów, biur i całych kamienic. Oferujemy kompleksowe wykończenie wnętrz, modernizacje i adaptacje. Działamy na terenie linii otwockiej i Warszawy.

http://tormex.pl/ - 4 Mar 2016