KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (97)

Malowanie ścian, remont mieszkania, suche tynki Kraków - Majster Damian****

Majster Damian, to firma remontowa i budowlana z Krakowa. Wykonując remonty, oferujemy inne dodatkowe usługi takie jak: wykończenia wnętrz, malowanie ścian, tapetowanie czy flizowanie. Wykonujemy kompleksowe remonty wnętrz domów i mieszkań oraz docieplenia budynków. Jeżeli czeka Cię remont mieszkania a inne firmy oferujące usługi remontowe lub budowlane są dla Ciebie zbyt drogie, nie zwlekaj - skontaktuj się z nami. Kraków i Małopolska to obszar, na terenie którego świadczymy nasze usługi. Zleć nam montaż i układanie paneli albo suche tynki - a będziesz zaskoczony jakością wykonania usługi. Majster Damian - firma remontowo budowlana XXI wieku

http://www.majsterdamian.pl/ - 5 Lut 2013

Malownie natryskowe Gladzie Glazura Remonty****

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od wielu lat. Świadczymy kompleksowe usługi remontowo - budowlane w pełnym zakresie. Posiadamy profesjonalny sprzęt budowlany oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników budowlanych co pozwala nam realizować zamówienia terminowo, solidnie i konkurencyjnie. Zachęcamy Państwa do współpracy z Naszą firmą i zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy mechaniczne gładzie, tynki elewacyjne i malowanie natryskowe. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i materiału. Nasza firma zajmuje sie również świadczeniem usług księgowych, dzięki specjalistą posiadającym długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie

http://www.truchanbud.pl/ - 2 Kwi 2015

Mario Usługi ogolnobudowlane Tomasz Kordys****

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane MARIO Tomasz Kordys powstało w 2005 r. Na początku działalności naszą domeną były usługi ogólnobudowlane skierowane do klientów indywidualnych. Wykonywaliśmy docieplenia, elewacje oraz wykończenia wnętrz nowopowstałych prywatnych budynków. Z biegiem czasu zaczęliśmy wykonywać remonty generalne i przebudowy budynków usługowych, biurowych i użyteczności publicznej. W 2008 r.rozszerzyliśmy działalność rownież na rynku inwestycyjnym jako podwykonawca nowopowstałych obiektów. Wierzymy, że wysoka jakość wykonywanych przez nas usług sprawiła, że staliśmy się Firmą.

http://mario.warszawa.pl/ - 3 Sty 2013

MAR-PLAST Usługi remontowe****

Konsekwentny kontakt z klientem, znakomita komunikacja, wysokie kwalifikacje i poziom realizowanych prac to atuty firmy Mar-Plast z Wygody w województwie mazowieckim. Zapraszają do współpracy zarówno klientów prywatnych, jak i firmy i instytucje publiczne. W swojej ofercie mają kompletne spektrum prac remontnowo-budowlanych. Można powierzyć im projekt, a oni podejmą się kompleksowego wykonania prac, od prac ziemnych, aż po dach i docieplenia budynków. Z prac remontowych w swojej ofercie mają zabudowę karton-gips, adaptację poddaszy, montaż sufitów podwieszanych, adaptację łazienek, cyklinowanie i renowację parkietów, układanie płytek a także paneli i to tak podłogowych, jak i ściennych, montaż instalacji oświetleniowych, instalacji ogrzewania podłogowego i wiele innych. Firma Mar-Plast zatrudnia zawodowców z dziedziny budownictwa z wieloletnim doświadczeniem. Po szczegóły oferty zapraszają na stronę.

http://www.marplastgarwolin.pl/ - 28 Lis 2012

Maszyny tynkarskie i posadzkarskie - Centrum Tynkarsko-Malarskie TNS****

Na stronie internetowej została zamieszczona bogata oferta firmy Centrum Tynkarsko-Malarskie TNS. Zajmuje się ona serwisem i sprzedażą maszyn tynkarskich i posadzkarskich. Oferowane są również farby, profile i więcej!

http://centrumtynkarskie.pl/ - 1 Gru 2018

MATEO Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo - Handlowe Józef Firmuga - Tarnów****

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się takimi usługami jak elewacje, roboty ziemne i wyburzeniowe, budowa budynków pod klucz. Wynajmujemy sprzęt budowlany. Dysponujemy koparkami, koparko-ładowarkami, spycharkami, samochodami ciężarowymi i dostawczymi oraz wykwalifikowaną kadrą.

http://mateo134.pl/ - 10 Lut 2011

Metalex S.C - izolacje natryskowe****

Firma Metalex s.c., bazując na wieloletnim doświadczeniu, realizuje kompleksowe ocieplanie pianką poliuretanową Purex NG. Tak wykonane izolacje natryskowe - np. rur - okazują się wyjątkowo skuteczne.

http://www.ocieplamypiana.pl/ - 18 Sie 2016

Ocieplanie dachu: ocieplenie stropu, izolacja poddasza pianką poliuretanową Poznań, Wielkopolska****

Ocieplanie dachu oferuje firma MARCCO Poznań (Wielkopolska) - teren działania to cały kraj. Specjalizacja to izolacje natryskowe i ocieplanie pianką poliuretanową. Polecamy ocieplenie poddasza, ocieplenie stropu, ocieplenie dachu - izolacja poddasza pianką poliuretanową Poznań i inne miasta.

http://www.ocieplamypoddasza.pl/ - 23 Kwi 2016

Ocieplanie domu pianką pu sposobem na niższe rachunki z firmą Ocieplanie PU.****

Skorzystaj z oferty, ocieplania domów i innych obiektów budowlanych, firmy Ocieplanie PU, która w tym celu wykorzystuje ekologiczny, wydajny i trwały materiał jakim jest pianka poliuretanowa. Ten surowiec jest coraz chętniej wybierany przez swoje bezkonkurencyjne właściwości izolacyjne w porównaniu z najpopularniejszymi w Polsce i Europie wełną izolacyjną czy styropianem. Pianka otwartokomórkowa idealnie przylega do każdej niemal powierzchni, a nanoszona warstwa izolacyjna jest całkowicie pozbawiona spoin.

http://www.ocieplaniepu.pl/ - 29 Lip 2014

Ocieplenia pianką PUR****

Oferujemy w naszej firmie F.H.U. SKAN EKSPORT IMPORT realizujemy nowoczesne usługi związane z ocieplaniem metod natryskowych. Nasza firma oferuje usługi przede wszystkim na terenie Śląska, ale jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie usług również w innych częściach kraju. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam gwarantować wykonanie poszczególnych usług z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

http://ocieplenia-piana.pl/ - 5 Lis 2018