KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (93)

Mario Usługi ogolnobudowlane Tomasz Kordys****

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane MARIO Tomasz Kordys powstało w 2005 r. Na początku działalności naszą domeną były usługi ogólnobudowlane skierowane do klientów indywidualnych. Wykonywaliśmy docieplenia, elewacje oraz wykończenia wnętrz nowopowstałych prywatnych budynków. Z biegiem czasu zaczęliśmy wykonywać remonty generalne i przebudowy budynków usługowych, biurowych i użyteczności publicznej. W 2008 r.rozszerzyliśmy działalność rownież na rynku inwestycyjnym jako podwykonawca nowopowstałych obiektów. Wierzymy, że wysoka jakość wykonywanych przez nas usług sprawiła, że staliśmy się Firmą.

http://mario.warszawa.pl/ - 3 Sty 2013

MAR-PLAST Usługi remontowe****

Konsekwentny kontakt z klientem, znakomita komunikacja, wysokie kwalifikacje i poziom realizowanych prac to atuty firmy Mar-Plast z Wygody w województwie mazowieckim. Zapraszają do współpracy zarówno klientów prywatnych, jak i firmy i instytucje publiczne. W swojej ofercie mają kompletne spektrum prac remontnowo-budowlanych. Można powierzyć im projekt, a oni podejmą się kompleksowego wykonania prac, od prac ziemnych, aż po dach i docieplenia budynków. Z prac remontowych w swojej ofercie mają zabudowę karton-gips, adaptację poddaszy, montaż sufitów podwieszanych, adaptację łazienek, cyklinowanie i renowację parkietów, układanie płytek a także paneli i to tak podłogowych, jak i ściennych, montaż instalacji oświetleniowych, instalacji ogrzewania podłogowego i wiele innych. Firma Mar-Plast zatrudnia zawodowców z dziedziny budownictwa z wieloletnim doświadczeniem. Po szczegóły oferty zapraszają na stronę.

http://www.marplastgarwolin.pl/ - 28 Lis 2012

MATEO Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo - Handlowe Józef Firmuga - Tarnów****

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się takimi usługami jak elewacje, roboty ziemne i wyburzeniowe, budowa budynków pod klucz. Wynajmujemy sprzęt budowlany. Dysponujemy koparkami, koparko-ładowarkami, spycharkami, samochodami ciężarowymi i dostawczymi oraz wykwalifikowaną kadrą.

http://mateo134.pl/ - 10 Lut 2011

Metalex S.C - izolacje natryskowe****

Firma Metalex s.c., bazując na wieloletnim doświadczeniu, realizuje kompleksowe ocieplanie pianką poliuretanową Purex NG. Tak wykonane izolacje natryskowe - np. rur - okazują się wyjątkowo skuteczne.

http://www.ocieplamypiana.pl/ - 18 Sie 2016

Ocieplanie dachu: ocieplenie stropu, izolacja poddasza pianką poliuretanową Poznań, Wielkopolska****

Ocieplanie dachu oferuje firma MARCCO Poznań (Wielkopolska) - teren działania to cały kraj. Specjalizacja to izolacje natryskowe i ocieplanie pianką poliuretanową. Polecamy ocieplenie poddasza, ocieplenie stropu, ocieplenie dachu - izolacja poddasza pianką poliuretanową Poznań i inne miasta.

http://www.ocieplamypoddasza.pl/ - 23 Kwi 2016

Ocieplanie domu pianką pu sposobem na niższe rachunki z firmą Ocieplanie PU.****

Skorzystaj z oferty, ocieplania domów i innych obiektów budowlanych, firmy Ocieplanie PU, która w tym celu wykorzystuje ekologiczny, wydajny i trwały materiał jakim jest pianka poliuretanowa. Ten surowiec jest coraz chętniej wybierany przez swoje bezkonkurencyjne właściwości izolacyjne w porównaniu z najpopularniejszymi w Polsce i Europie wełną izolacyjną czy styropianem. Pianka otwartokomórkowa idealnie przylega do każdej niemal powierzchni, a nanoszona warstwa izolacyjna jest całkowicie pozbawiona spoin.

http://www.ocieplaniepu.pl/ - 29 Lip 2014

Ocieplenie poddasza****

Firma Nowoczesne Izolacje oferuje takie usługi jak ocieplenie poddasza oraz izolacja posadzki a także izolacja ścian szkieletowych i ocieplenie poddasza pianką. Ocieplanie pianką firma wykonuje w miejscowościach Białystok, Grajewo, Łomża, Wysokie Mazowieckie oraz Zambrów (woj. podlaskie). Specjalnością firmy Nowoczesne Izolacje jest wykonywanie izolacji innowacyjną metodą. Jest to metoda natrysku pianki poliuretanowej. Wykonane w ten sposób ocieplanie poddasza pianką daje gwarancję wyjątkowo szczelnej izolacji przegrody przy zachowaniu parametrów akustycznych i termicznych na szereg lat. Izolacja pianą poliuretanową ma zastosowanie we wszystkich przegrodach budynku. Ocieplenie pianką nadaje się zarówno do poddasza jak i stropodachu oraz elewacji i fundamentów a także posadzki. Izolacja pianką stanowi barierę akustyczną co ma duża zaletę na poddaszach mieszkalnych, tam gdzie dachy wykonywane są z blacho dachówki. Izolacja pianką dobrze tłumi hałas podczas opadów deszczu i gradobicia.

http://www.nowoczesneizolacje.eu/ - 27 Kwi 2017

PAMA IZOLACJE - ocieplenie poddasza pianką poliuretanową****

Strona internetowa firmy ze Słupska, wykonującej izolacje metodą natryskową. Zadzwoń i dowiedz się więcej o usłudze ocieplania poddasza pianką poliuretanową.

http://pama-izolacje.pl/ - 27 Sty 2016

PHU Multi-Finish - izolacje natryskowe****

W firmie Multi-Finish wykonujemy ocieplanie pianką poliuretanową, izolacje przeciwwilgociowe, hydroizolacje dachów, uszczelnianie i inne prace z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Izolacja natryskowa to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Montaż przebiega szybko i bezproblemowo. Dowiedz się więcej.

http://izolacja-dach.pl/ - 29 Gru 2016

Pianka poliuretanowa natryskowa, izolacje natryskowe, izolacja przeciwskropleniowa****

Saappur - specjalizacja to pianka poliuretanowa (poliuretan). Doskonały materiał który nadaje się na izolacje natryskowe. Sposób nakładania go przez natrysk pianki sprawia że ocieplanie pianką jest skuteczną metodą izolacji na ocieplenie dachu, ocieplanie poddaszy pianką. Izolacja przeciwskropleniowa - zapraszamy.

http://www.saappur.eu/ - 5 Cze 2014