KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (93)

Piansystem - ocieplenie natryskowe pianką poliuretanową****

Firma działająca w branży budowlanej, wykonująca ocieplanie poddaszy, której specjalnością są izolacje natryskowe pianką poliuretanową.

http://www.piansystem.pl/ - 10 Lut 2016

PPUH BO-STA - Docieplenia, dachy, dundamenty, lastryko****

Istniejemy na rynku od 1989 roku. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne docieplenia budynków, wykonamy lub odnowimy okładziny z kamienia i lastryko, wykonamy izolację fundamentów, iniekcje poziome i pionowe, naprawimy dachy, wykonamy nowe pokrycia z papy oraz blachy, oferujemy roboty brukarskie i inne ogólnobudowlane. Naszymi atutami są długoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza, profesjonalny sprzęt oraz konkurencyjne ceny.

http://www.bo-sta.pl/ - 21 Lut 2015

PW ISA - ocieplanie pianką poliuretanową na Śląsku****

Firma specjalizująca się w ocieplaniu pianką poliuretanową poddaszy oraz tworzeniu izolacji natryskowej. PW ISA działa nie tylko w Katowicach, ale także na terenie całego Śląska. Zatrudniają wykwalifikowanych pracowników i dysponują nowoczesnym sprzętem.

http://pianka-izolacja-slask.pl/ - 24 Wrz 2015

Remonty Kraków****

Jesteśmy firmą renowacyjną świadczącą usługi na terenie Krakowa. Zakres naszej działalności otwiera i zamyka jedno słowo : remont. Wykonamy zarówno powszechne prace związane z tym terminem np. malowanie jak i inne prace powiązane takie jak montaż instalacji elektrycznej albo usunięcie awarii układu hydraulicznego. Zrealizujemy zlecenia w Krakowie. Dokonamy bezpłatnej wyceny po oględzinach miejsca, w którym mamy pracować.

http://krakowremonty.net/ - 28 Maj 2013

Remonty Łódź****

Nasza firma zajmuje się branżą remontową. Mamy doświadczenie w pracach takich jak malowanie, tynkowanie, układanie płytek, glazury, biały montaż, montaż drzwi i okien.

http://remontylodz.net/ - 11 Maj 2013

Remonty mieszkania Łódź****

Jest nam bardzo miło zaoferować Państwu nasze usługi remontowe na terenie Łodzi. Obszar naszej działalności rozciąga się na najbliższą okolicę wokół samego miasta. Wykonamy remont od podłogi do sufitu, pomalujemy pomieszczenia, otynkujemy ściany, ułożymy glazurę, wykonamy prace hydrauliczne i elektryczne.

http://remontylodz.eu/ - 15 Maj 2013

Remonty Olsztyn - wykończenie wnętrz, elewacje, docieplenia. Firma budowlano - remontowa AKA-BUD****

Firma AKA-BUD z Olsztyna zaprasza do skorzystania z profesjonalnych i kompleksowych usług remontowo – budowlanych. Działamy na terenie całej Polski, przeprowadzając remonty i budowy w bardzo wysokim standardzie, jednocześnie w niezwykle atrakcyjnych cenach. Oferujemy darmową wycenę na wszystkie oferowane usługi. Co możemy zrobić dla państwa: - kompleksowe remonty - wykończenie wnętrz - elewacje - docieplenia budynków - montaż drzwi i okien - budowa domów - budowa pozostałych budynków - sucha zabudowa - kładzenie płytek - elektryka - hydraulika - pozostałe usługi związane z budową i remontami Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy. Firma AKA-BUD Olsztyn www.olsztynremonty.pl tel. 784 200 066

http://www.olsztynremonty.pl/ - 31 Paź 2015

Remonty Tynki maszynowe m-Tynki****

Firma m-Tynki specjalizuje się w tynkach maszynowych. Wykonujemy tynki gipsowe i cementowo-wapienne. Zajmujemy się również remontami mieszkań i domów.

http://www.tynkiszpachlowaniemalowanie.pl/ - 9 Kwi 2013

Roko-Bud****

Poszukujesz na Śląsku specjalistów od takich robót jak docieplenia, elewacje czy wykończenia wnętrz? Jeżeli tak, to koniecznie sprawdź co możesz uzyskać kiedy postawisz na skuteczne propozycje działania firmy Roko Bud. Roko Bud to wieloletnie doświadczenie, to niezwykle rzetelna i profesjonalna kadra pracowników. Nie czekaj zatem dłużej, dokładnie już teraz poznaj kompletną ofertę Roko Bud

http://www.roko-bud.pl/ - 12 Lip 2013

Starmit - docieplenia i ocieplanie budynków, izolacje elewacje, fasady - Szczecin, Stargard****

Strona firmy STARMIT świadczącej kompleksowe usługi budowlane w zakresie: docieplenia i ocieplanie budynków, remonty elewacji, izolacja ścian, renowacja fasad oraz tynki strukturalne.

http://www.starmit.pl/ - 5 Lut 2013