KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (97)

Ocieplenie poddasza****

Firma Nowoczesne Izolacje oferuje takie usługi jak ocieplenie poddasza oraz izolacja posadzki a także izolacja ścian szkieletowych i ocieplenie poddasza pianką. Ocieplanie pianką firma wykonuje w miejscowościach Białystok, Grajewo, Łomża, Wysokie Mazowieckie oraz Zambrów (woj. podlaskie). Specjalnością firmy Nowoczesne Izolacje jest wykonywanie izolacji innowacyjną metodą. Jest to metoda natrysku pianki poliuretanowej. Wykonane w ten sposób ocieplanie poddasza pianką daje gwarancję wyjątkowo szczelnej izolacji przegrody przy zachowaniu parametrów akustycznych i termicznych na szereg lat. Izolacja pianą poliuretanową ma zastosowanie we wszystkich przegrodach budynku. Ocieplenie pianką nadaje się zarówno do poddasza jak i stropodachu oraz elewacji i fundamentów a także posadzki. Izolacja pianką stanowi barierę akustyczną co ma duża zaletę na poddaszach mieszkalnych, tam gdzie dachy wykonywane są z blacho dachówki. Izolacja pianką dobrze tłumi hałas podczas opadów deszczu i gradobicia.

http://www.nowoczesneizolacje.eu/ - 27 Kwi 2017

PAMA IZOLACJE - ocieplenie poddasza pianką poliuretanową****

Strona internetowa firmy ze Słupska, wykonującej izolacje metodą natryskową. Zadzwoń i dowiedz się więcej o usłudze ocieplania poddasza pianką poliuretanową.

http://pama-izolacje.pl/ - 27 Sty 2016

PHU Multi-Finish - izolacje natryskowe****

W firmie Multi-Finish wykonujemy ocieplanie pianką poliuretanową, izolacje przeciwwilgociowe, hydroizolacje dachów, uszczelnianie i inne prace z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Izolacja natryskowa to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Montaż przebiega szybko i bezproblemowo. Dowiedz się więcej.

http://izolacja-dach.pl/ - 29 Gru 2016

Pianka poliuretanowa natryskowa, izolacje natryskowe, izolacja przeciwskropleniowa****

Saappur - specjalizacja to pianka poliuretanowa (poliuretan). Doskonały materiał który nadaje się na izolacje natryskowe. Sposób nakładania go przez natrysk pianki sprawia że ocieplanie pianką jest skuteczną metodą izolacji na ocieplenie dachu, ocieplanie poddaszy pianką. Izolacja przeciwskropleniowa - zapraszamy.

http://www.saappur.eu/ - 5 Cze 2014

Piansystem - ocieplenie natryskowe pianką poliuretanową****

Firma działająca w branży budowlanej, wykonująca ocieplanie poddaszy, której specjalnością są izolacje natryskowe pianką poliuretanową.

http://www.piansystem.pl/ - 10 Lut 2016

PPUH BO-STA - Docieplenia, dachy, dundamenty, lastryko****

Istniejemy na rynku od 1989 roku. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne docieplenia budynków, wykonamy lub odnowimy okładziny z kamienia i lastryko, wykonamy izolację fundamentów, iniekcje poziome i pionowe, naprawimy dachy, wykonamy nowe pokrycia z papy oraz blachy, oferujemy roboty brukarskie i inne ogólnobudowlane. Naszymi atutami są długoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza, profesjonalny sprzęt oraz konkurencyjne ceny.

http://www.bo-sta.pl/ - 21 Lut 2015

PW ISA - ocieplanie pianką poliuretanową na Śląsku****

Firma specjalizująca się w ocieplaniu pianką poliuretanową poddaszy oraz tworzeniu izolacji natryskowej. PW ISA działa nie tylko w Katowicach, ale także na terenie całego Śląska. Zatrudniają wykwalifikowanych pracowników i dysponują nowoczesnym sprzętem.

http://pianka-izolacja-slask.pl/ - 24 Wrz 2015

Remonty Kraków****

Jesteśmy firmą renowacyjną świadczącą usługi na terenie Krakowa. Zakres naszej działalności otwiera i zamyka jedno słowo : remont. Wykonamy zarówno powszechne prace związane z tym terminem np. malowanie jak i inne prace powiązane takie jak montaż instalacji elektrycznej albo usunięcie awarii układu hydraulicznego. Zrealizujemy zlecenia w Krakowie. Dokonamy bezpłatnej wyceny po oględzinach miejsca, w którym mamy pracować.

http://krakowremonty.net/ - 28 Maj 2013

Remonty Łódź****

Nasza firma zajmuje się branżą remontową. Mamy doświadczenie w pracach takich jak malowanie, tynkowanie, układanie płytek, glazury, biały montaż, montaż drzwi i okien.

http://remontylodz.net/ - 11 Maj 2013

Remonty mieszkania Łódź****

Jest nam bardzo miło zaoferować Państwu nasze usługi remontowe na terenie Łodzi. Obszar naszej działalności rozciąga się na najbliższą okolicę wokół samego miasta. Wykonamy remont od podłogi do sufitu, pomalujemy pomieszczenia, otynkujemy ściany, ułożymy glazurę, wykonamy prace hydrauliczne i elektryczne.

http://remontylodz.eu/ - 15 Maj 2013