KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (97)

Remonty Olsztyn - wykończenie wnętrz, elewacje, docieplenia. Firma budowlano - remontowa AKA-BUD****

Firma AKA-BUD z Olsztyna zaprasza do skorzystania z profesjonalnych i kompleksowych usług remontowo – budowlanych. Działamy na terenie całej Polski, przeprowadzając remonty i budowy w bardzo wysokim standardzie, jednocześnie w niezwykle atrakcyjnych cenach. Oferujemy darmową wycenę na wszystkie oferowane usługi. Co możemy zrobić dla państwa: - kompleksowe remonty - wykończenie wnętrz - elewacje - docieplenia budynków - montaż drzwi i okien - budowa domów - budowa pozostałych budynków - sucha zabudowa - kładzenie płytek - elektryka - hydraulika - pozostałe usługi związane z budową i remontami Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy. Firma AKA-BUD Olsztyn www.olsztynremonty.pl tel. 784 200 066

http://www.olsztynremonty.pl/ - 31 Paź 2015

Remonty Tynki maszynowe m-Tynki****

Firma m-Tynki specjalizuje się w tynkach maszynowych. Wykonujemy tynki gipsowe i cementowo-wapienne. Zajmujemy się również remontami mieszkań i domów.

http://www.tynkiszpachlowaniemalowanie.pl/ - 9 Kwi 2013

Roko-Bud****

Poszukujesz na Śląsku specjalistów od takich robót jak docieplenia, elewacje czy wykończenia wnętrz? Jeżeli tak, to koniecznie sprawdź co możesz uzyskać kiedy postawisz na skuteczne propozycje działania firmy Roko Bud. Roko Bud to wieloletnie doświadczenie, to niezwykle rzetelna i profesjonalna kadra pracowników. Nie czekaj zatem dłużej, dokładnie już teraz poznaj kompletną ofertę Roko Bud

http://www.roko-bud.pl/ - 12 Lip 2013

Starmit - docieplenia i ocieplanie budynków, izolacje elewacje, fasady - Szczecin, Stargard****

Strona firmy STARMIT świadczącej kompleksowe usługi budowlane w zakresie: docieplenia i ocieplanie budynków, remonty elewacji, izolacja ścian, renowacja fasad oraz tynki strukturalne.

http://www.starmit.pl/ - 5 Lut 2013

Symeria Białystok - ocieplenie poddasza****

Ocieplenie poddasza, dachu, stropu czy ocieplenie elewacji pianką poliuretanową. Firma Symeria z Białegostoku mimo ogromnego doświadczenia w tej dziedzinie wciąż się rozwija wprowadzając coraz to nowe technologie i usługi. Izolacja pianką jest również procesem szybkim, dzięki czemu w krótkim czasie można wznowić korzystanie z budynku lub przystąpić do innych prac. Jesteś zainteresowany na izolacje pianą odwiedź podaną stronę a poznasz więcej szczegółów.

http://ocieplanie-pianka.eu/ - 17 Wrz 2018

Szwagro - pur, ocieplenia pianą poliuretanową****

Szwagro- pur to firma zajmująca się wykończeniami wnętrz a dokładniej ociepleniami ścian budynków i poddaszy specjalną pianką poliuretanową. Jest to najnowsza technika ocieplania budynków zaczerpnięta z Wielkiej Brytanii gdzie pracownicy firmy nabyli kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Izolacje wykonane przez firmę Szwagro - pur, charakteryzują się wysoką przepuszczalnością powietrza, wzmacniają ściany nośne budynku oraz zapewniają oszczędność w rachunkach za ogrzewanie. Warto również zaznaczyć, że izolacja wykonana z pianki pur jest niepalna. Ekipa działa na dwóch zasadniczych typach piany: otwarto i zamknięto komórkowej jedna nadaje się do ociepleń poddaszy i stropów, druga ścian i fundamentów. Firma nie ogranicza się w swoich działaniach wykończeniowych jedynie do Małopolski, celem działalności jest cała Polska.

http://szwagro-pur.pl/ - 25 Paź 2017

Termo Complex Białystok - docieplenia, elewacje, remonty, badania termowizyjne****

Firma świadczy usługi remontowe i budowlane, takie jak wykonanie dociepleń, elewacji i badań termowizyjnych.

http://www.termocomplex.com.pl/ - 1 Mar 2014

Termohaus - ocieplenie poddasza****

Specjalnością firmy jest kładzenie natryskowych termoizolacji z piany poliuretanowej, dzięki którym można ocieplić poddasze.

http://www.termohaus.pl/ - 25 Sty 2014

Tynki maszynowe - cementowo-wapienne - gipsowe - Tynki Łódź****

Najbardziej trwałe tynki maszynowe gipsowe dla biura oraz domu. Jeśli wyszukujesz kogoś, kto ma okazję zrealizować zadanie tynkarskie dla Ciebie, gdy przeglądasz Internet - Jeśli Ty jesteś teraz na etapie poszukiwania firmy oferującej to co potrzebujesz to w sieci znajdziesz wszystko. Tak samo jeśli weźmiemy pod uwagę dobre tynki maszynowe - ma się możliwość wybrać oferty, które będą pasować do twoich pragnień. W pewnych momentach niemniej jednak marnujemy mnóstwo czasu wyszukując na witrynach internetowych oraz w katalogach właściwej osoby czy firmy, która zrobi to jak najpoprawniej w atrakcyjnej cenie. Do tego należy zmierzyć powierzchnię, aby wiedzieć ile potrzeba tynku. Określić należy też, czy jest to ściana czy sufit. I miejsce w pomieszczeniu jest niemniej ważne. Czy jest to tynk maszynowy dla Twojego domu bądź biura, należy też określić, czy jest to łazienka, ogród, kuchnia, strych czy podjazd.

http://www.tynkilodz.pl/ - 7 Maj 2017

Tynki maszynowe, chemia budowlana****

O firmie oferta, warunki handlowe, promocje, partnerzy, kontak i dojazd. Chemia budowlana, tynki maszynowe i agregaty tynkarskie, docieplenia.

http://www.trawersa.pl/ - 3 Lis 2008