KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (91)

Termo Complex Białystok - docieplenia, elewacje, remonty, badania termowizyjne****

Firma świadczy usługi remontowe i budowlane, takie jak wykonanie dociepleń, elewacji i badań termowizyjnych.

http://www.termocomplex.com.pl/ - 1 Mar 2014

Termohaus - ocieplenie poddasza****

Specjalnością firmy jest kładzenie natryskowych termoizolacji z piany poliuretanowej, dzięki którym można ocieplić poddasze.

http://www.termohaus.pl/ - 25 Sty 2014

Tynki maszynowe - cementowo-wapienne - gipsowe - Tynki Łódź****

Najbardziej trwałe tynki maszynowe gipsowe dla biura oraz domu. Jeśli wyszukujesz kogoś, kto ma okazję zrealizować zadanie tynkarskie dla Ciebie, gdy przeglądasz Internet - Jeśli Ty jesteś teraz na etapie poszukiwania firmy oferującej to co potrzebujesz to w sieci znajdziesz wszystko. Tak samo jeśli weźmiemy pod uwagę dobre tynki maszynowe - ma się możliwość wybrać oferty, które będą pasować do twoich pragnień. W pewnych momentach niemniej jednak marnujemy mnóstwo czasu wyszukując na witrynach internetowych oraz w katalogach właściwej osoby czy firmy, która zrobi to jak najpoprawniej w atrakcyjnej cenie. Do tego należy zmierzyć powierzchnię, aby wiedzieć ile potrzeba tynku. Określić należy też, czy jest to ściana czy sufit. I miejsce w pomieszczeniu jest niemniej ważne. Czy jest to tynk maszynowy dla Twojego domu bądź biura, należy też określić, czy jest to łazienka, ogród, kuchnia, strych czy podjazd.

http://www.tynkilodz.pl/ - 7 Maj 2017

Tynki maszynowe, chemia budowlana****

O firmie oferta, warunki handlowe, promocje, partnerzy, kontak i dojazd. Chemia budowlana, tynki maszynowe i agregaty tynkarskie, docieplenia.

http://www.trawersa.pl/ - 3 Lis 2008

Tynki maszynowe gipsowe i tradycyjne****

Tynki tradycyjne i gipsowe wykonywane maszynowo jest to najbardziej ekonomiczny sposób wykończenia wnętrz. Tynki maszynowe wykonane agregatem sprawią, iż proces tynkowania będzie przebiegał kilkukrotnie szybciej niż tynki wykonane ręcznie.

http://www.tynki.one.pl/ - 22 Lip 2010

Tynki maszynowe| posadzki maszynowe |tynki gipsowe****

Kilkanaście lat doświadczenia oraz nieprzerwanej działalności w branży budowlanej. To najlepsze powody, aby tynki maszynowe powierzać właśnie nam. Zapewniamy szybko i dokładnie przygotowane wyceny, a także udzielamy gwarancji na wszystkie wykonane przez nas prace. W swojej działalności kierujemy się dokładnością i starannością, ci jest głównym powodem, aby rozpocząć z nami współpracę.

http://www.tynki-maszynowe.net.pl/ - 19 Maj 2016

Tynki maszynowe, tynki gipsowe Katowice, Częstochowa, Gliwice****

Tynki maszynowe Śląsk. Firma ROBAN od lat świadczy najwyższej jakości usługi związane z wykonywaniem tynków. Nasza oferta to: tynki gipsowe, również o podwyższonej twardości, tynki cementowo-wapienne, wylewki maszynowe mixokretem, a zwłaszcza tynki maszynowe. Katowice i teren całego województwa to miejsce naszej działalności. Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów i doskonałego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu potencjalnych klientów.

http://neofirmy.net/tynki,tynki-maszynowe-katowice-tynki-gipsowe-katowice-tynki-czestochowa-tynki-gliwice,poraj,slaskie-752.html - 13 Sty 2017

Tynkowanie Bielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec****

Firma wykonuje tynki maszynowe oraz gipsowe i cementowo wapienne na gładko pod malowanie. Oferuje najwyższą jakość usług, popartą 15 letnim doświadczeniem, które są wykonywane przez 7 brygad tynkarskich. Firma daje dożywotnią gwarancję. Tynkowanie jest wykonywane na ponad 140 budynkach rocznie. Prace wykonywane są w srodku i na zewnątrz. Zimą używa się nagrzewnic z termostatami.

http://mocnetynki.pl/ - 12 Mar 2016

TYnkowanie Łódź****

Szukasz firmy, która pomoże ci otynkować ściany twojego domu? Firma TYNK zajmuje się kompleksowym kładzeniem tynków maszynowych. Jako podkładów używamy środki gruntujące: GRUNDIERMITTEL obniżający chłonność podłoża oraz BETOKONTAKT-90 poprawiający przyczepność podłoża. W przypadku odświeżania wyglądu ścian polecamy szybki tynk renowacyjny \"HP 100\". Dysponujemy dokumentami potwierdzającymi autoryzację wszystkich znanych na rynku producentów gipsu maszynowego.

http://www.firma-tynk.com/ - 6 Lis 2012

Usługi remontowe Łódź****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy renowacyjnej. Zrealizujemy zlecenia w Łodzi. Świadczymy całą gamę usług od układanie płytek na podłodze w kuchni poprzez malowanie ścian i montaż drzwi aż do tynkowania sufitu. Setki zrealizowanych zleceń pozwoliły nam na dogłębne zapoznanie się z praktyką wykonywania remontów, a co za tym idzie pozwoliły nam na osiągnięcie wysokiego poziomu jakości świadczonych przez nas usług.

http://lodzremont.com.pl/ - 28 Maj 2013