KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (97)

Tynki maszynowe gipsowe i tradycyjne****

Tynki tradycyjne i gipsowe wykonywane maszynowo jest to najbardziej ekonomiczny sposób wykończenia wnętrz. Tynki maszynowe wykonane agregatem sprawią, iż proces tynkowania będzie przebiegał kilkukrotnie szybciej niż tynki wykonane ręcznie.

http://www.tynki.one.pl/ - 22 Lip 2010

Tynki maszynowe| posadzki maszynowe |tynki gipsowe****

Kilkanaście lat doświadczenia oraz nieprzerwanej działalności w branży budowlanej. To najlepsze powody, aby tynki maszynowe powierzać właśnie nam. Zapewniamy szybko i dokładnie przygotowane wyceny, a także udzielamy gwarancji na wszystkie wykonane przez nas prace. W swojej działalności kierujemy się dokładnością i starannością, ci jest głównym powodem, aby rozpocząć z nami współpracę.

http://www.tynki-maszynowe.net.pl/ - 19 Maj 2016

Tynki maszynowe, tynki gipsowe Katowice, Częstochowa, Gliwice****

Tynki maszynowe Śląsk. Firma ROBAN od lat świadczy najwyższej jakości usługi związane z wykonywaniem tynków. Nasza oferta to: tynki gipsowe, również o podwyższonej twardości, tynki cementowo-wapienne, wylewki maszynowe mixokretem, a zwłaszcza tynki maszynowe. Katowice i teren całego województwa to miejsce naszej działalności. Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów i doskonałego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu potencjalnych klientów.

http://neofirmy.net/tynki,tynki-maszynowe-katowice-tynki-gipsowe-katowice-tynki-czestochowa-tynki-gliwice,poraj,slaskie-752.html - 13 Sty 2017

Tynkowanie Bielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec****

Firma wykonuje tynki maszynowe oraz gipsowe i cementowo wapienne na gładko pod malowanie. Oferuje najwyższą jakość usług, popartą 15 letnim doświadczeniem, które są wykonywane przez 7 brygad tynkarskich. Firma daje dożywotnią gwarancję. Tynkowanie jest wykonywane na ponad 140 budynkach rocznie. Prace wykonywane są w srodku i na zewnątrz. Zimą używa się nagrzewnic z termostatami.

http://mocnetynki.pl/ - 12 Mar 2016

TYnkowanie Łódź****

Szukasz firmy, która pomoże ci otynkować ściany twojego domu? Firma TYNK zajmuje się kompleksowym kładzeniem tynków maszynowych. Jako podkładów używamy środki gruntujące: GRUNDIERMITTEL obniżający chłonność podłoża oraz BETOKONTAKT-90 poprawiający przyczepność podłoża. W przypadku odświeżania wyglądu ścian polecamy szybki tynk renowacyjny \"HP 100\". Dysponujemy dokumentami potwierdzającymi autoryzację wszystkich znanych na rynku producentów gipsu maszynowego.

http://www.firma-tynk.com/ - 6 Lis 2012

Usługi remontowe Łódź****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy renowacyjnej. Zrealizujemy zlecenia w Łodzi. Świadczymy całą gamę usług od układanie płytek na podłodze w kuchni poprzez malowanie ścian i montaż drzwi aż do tynkowania sufitu. Setki zrealizowanych zleceń pozwoliły nam na dogłębne zapoznanie się z praktyką wykonywania remontów, a co za tym idzie pozwoliły nam na osiągnięcie wysokiego poziomu jakości świadczonych przez nas usług.

http://lodzremont.com.pl/ - 28 Maj 2013

Usługi Remontowo - Wykończeniowe****

W ofercie naszej firmy znajdziecie usługi remontowe i budowlane, wykonywane dla naszych klientów. Przygotowane przez nas zostały systemy, zabezpieczające Wasze domy. Oferowane są między innymi ocieplenia pianką poliuretanową czy izolacje natryskowe.

http://www.izolacjenatryskowe.pl/ - 28 Maj 2014

Varspol - Izolacja i ocieplenie budynków****

Izolacja, ocieplenie i zabezpieczenia budynków pianką poliuretanową. Usługi hydro i termoizolacji dla potrzeb budownictwa przemysłowego oraz mieszkaniowego.

http://www.varspol.pl/ - 24 Cze 2015

WIZ-BUD-Tynki tradycyjne Nowy Sącz,Warszawa****

Wykonujemy głównie tynki tradycyjne wykończone piaskiem kwarcowym Dzieki wieloletniej pracy posiadamy zgrany zespół, sprawdzone technologie a kreatywne podejście pozwala nam podejmować się nawet najbardziej wymagających wyzwań i realizować szczególnie skomplikowane zlecenia Klasyczne tynki cementowo-wapienne wykończone piaskiem kwarcowym wykonujemy w modelu trójwarstwowym. Pierwszy poziom to obrzutka (tzw. szpryc). Ma na celu zagwarantowanie optymalnej przyczepności do podłoża. Ponadto oczyszcza nawierzchnię z kurzu i zanieczyszczeń. Druga warstwa powstaje w wyniku zmieszania wody, wapnia, piasku i cementu. Umożliwia wyrównanie krzywizn i stanowi podkład pod ostatnią warstwę. Ta składa się z bardzo drobnego piasku kwarcowego. Nałożenie jej pozwala uzyskać gładką powierzchnię tynku, idealną do malowania. Wykonane przez nas nawierzchnie odznaczają się paroprzepuszczalnością, co oznacza, że nie powodują zatrzymania pary wodnej w murze.

http://www.wizbud-tynki.pl/ - 9 Sty 2015

Www.termex-fiber.pl****

Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy Termex-Fiber, która mieści się w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim. Firma oferuje innowacyjne systemy ocieplenia budynków wełną celulozową Termex. Metoda ta charakteryzuje się wysoką jakością, zgodnością ze wszelkimi normami oraz przyjaznością dla środowiska, a co za tym idzie przyczynia się do zwiększenia oszczędności w kosztach eksploatacji. Gwarantujemy kompleksowy montaż i wynajem maszyn. Więcej informacji o pełnej ofercie i niezbędne dane kontaktowe firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.termex-fiber.pl/ - 21 Sty 2017