KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (93)

TYnkowanie Łódź****

Szukasz firmy, która pomoże ci otynkować ściany twojego domu? Firma TYNK zajmuje się kompleksowym kładzeniem tynków maszynowych. Jako podkładów używamy środki gruntujące: GRUNDIERMITTEL obniżający chłonność podłoża oraz BETOKONTAKT-90 poprawiający przyczepność podłoża. W przypadku odświeżania wyglądu ścian polecamy szybki tynk renowacyjny \"HP 100\". Dysponujemy dokumentami potwierdzającymi autoryzację wszystkich znanych na rynku producentów gipsu maszynowego.

http://www.firma-tynk.com/ - 6 Lis 2012

Usługi remontowe Łódź****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy renowacyjnej. Zrealizujemy zlecenia w Łodzi. Świadczymy całą gamę usług od układanie płytek na podłodze w kuchni poprzez malowanie ścian i montaż drzwi aż do tynkowania sufitu. Setki zrealizowanych zleceń pozwoliły nam na dogłębne zapoznanie się z praktyką wykonywania remontów, a co za tym idzie pozwoliły nam na osiągnięcie wysokiego poziomu jakości świadczonych przez nas usług.

http://lodzremont.com.pl/ - 28 Maj 2013

Usługi Remontowo - Wykończeniowe****

W ofercie naszej firmy znajdziecie usługi remontowe i budowlane, wykonywane dla naszych klientów. Przygotowane przez nas zostały systemy, zabezpieczające Wasze domy. Oferowane są między innymi ocieplenia pianką poliuretanową czy izolacje natryskowe.

http://www.izolacjenatryskowe.pl/ - 28 Maj 2014

Varspol - Izolacja i ocieplenie budynków****

Izolacja, ocieplenie i zabezpieczenia budynków pianką poliuretanową. Usługi hydro i termoizolacji dla potrzeb budownictwa przemysłowego oraz mieszkaniowego.

http://www.varspol.pl/ - 24 Cze 2015

WIZ-BUD-Tynki tradycyjne Nowy Sącz,Warszawa****

Wykonujemy głównie tynki tradycyjne wykończone piaskiem kwarcowym Dzieki wieloletniej pracy posiadamy zgrany zespół, sprawdzone technologie a kreatywne podejście pozwala nam podejmować się nawet najbardziej wymagających wyzwań i realizować szczególnie skomplikowane zlecenia Klasyczne tynki cementowo-wapienne wykończone piaskiem kwarcowym wykonujemy w modelu trójwarstwowym. Pierwszy poziom to obrzutka (tzw. szpryc). Ma na celu zagwarantowanie optymalnej przyczepności do podłoża. Ponadto oczyszcza nawierzchnię z kurzu i zanieczyszczeń. Druga warstwa powstaje w wyniku zmieszania wody, wapnia, piasku i cementu. Umożliwia wyrównanie krzywizn i stanowi podkład pod ostatnią warstwę. Ta składa się z bardzo drobnego piasku kwarcowego. Nałożenie jej pozwala uzyskać gładką powierzchnię tynku, idealną do malowania. Wykonane przez nas nawierzchnie odznaczają się paroprzepuszczalnością, co oznacza, że nie powodują zatrzymania pary wodnej w murze.

http://www.wizbud-tynki.pl/ - 9 Sty 2015

Www.termex-fiber.pl****

Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy Termex-Fiber, która mieści się w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim. Firma oferuje innowacyjne systemy ocieplenia budynków wełną celulozową Termex. Metoda ta charakteryzuje się wysoką jakością, zgodnością ze wszelkimi normami oraz przyjaznością dla środowiska, a co za tym idzie przyczynia się do zwiększenia oszczędności w kosztach eksploatacji. Gwarantujemy kompleksowy montaż i wynajem maszyn. Więcej informacji o pełnej ofercie i niezbędne dane kontaktowe firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.termex-fiber.pl/ - 21 Sty 2017

Wykończenia wnętrz - Dekorex****

Wykończenia wnętrz - remonty i renowacja biur, mieszkań, kompleksów pomieszczeń i budynków.

http://www.dekorex.biz.pl/ - 31 Paź 2007

Azet-bis - Przedsiębiorstwo Budowlane - Szczecin***

Azet-bis - Szczecin oferuje docieplanie budynków, prace remontowo-budowlane, roboty wykończeniowe, renowacje budynków zabytkowych i prace sztukatorskie.

http://www.azet-bis.pl/ - 6 Lis 2008

Budowa domu***

Często można usłyszeć sformułowanie - dom ze styropianu. Innymi słowy można tak nazwać dom który został docieplony materiałami izolacyjnymi - najczęściej właśnie styropianem. Cieply dom jest inwestycją na długie lata. Pozwoli zaoszczędzić sporo energii co bezpośrednio wpływa na wysokość płaconych przez nas rachunków.

http://www.etsdom.termoorganika.com.pl/ - 13 Lut 2009

Docieplanie budynków, izolacje natryskowe Poznań - Honter***

Firma prowadzi działalność usługowo-handlową, udostępniając klientom piankę poliuretanową do ocieplania poddaszy i wykonując natryskowe izolacje budynków. Działalność prowadzona jest w Poznaniu.

http://www.honter.pl/ - 28 Lip 2014