KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (97)

Wykończenia wnętrz - Dekorex****

Wykończenia wnętrz - remonty i renowacja biur, mieszkań, kompleksów pomieszczeń i budynków.

http://www.dekorex.biz.pl/ - 31 Paź 2007

Azet-bis - Przedsiębiorstwo Budowlane - Szczecin***

Azet-bis - Szczecin oferuje docieplanie budynków, prace remontowo-budowlane, roboty wykończeniowe, renowacje budynków zabytkowych i prace sztukatorskie.

http://www.azet-bis.pl/ - 6 Lis 2008

Budowa domu***

Często można usłyszeć sformułowanie - dom ze styropianu. Innymi słowy można tak nazwać dom który został docieplony materiałami izolacyjnymi - najczęściej właśnie styropianem. Cieply dom jest inwestycją na długie lata. Pozwoli zaoszczędzić sporo energii co bezpośrednio wpływa na wysokość płaconych przez nas rachunków.

http://www.etsdom.termoorganika.com.pl/ - 13 Lut 2009

Docieplanie budynków, izolacje natryskowe Poznań - Honter***

Firma prowadzi działalność usługowo-handlową, udostępniając klientom piankę poliuretanową do ocieplania poddaszy i wykonując natryskowe izolacje budynków. Działalność prowadzona jest w Poznaniu.

http://www.honter.pl/ - 28 Lip 2014

Docieplenia, termoizolacja - Denex***

Firma wykonuje ocieplenia budynków i termoizolacje, a także świadczy usługi tynkarskie i ogólnobudowlane. Działania prowadzone są na terenie województwa śląskiego.

http://www.denex.pl/ - 7 Mar 2014

Firma Remontowo Budowlana Thor-Bud Tychy***

Wykanczanie wnetrz docieplanie budynkow elewacje tychy katowice slask

http://www.thorbud.pl/ - 4 Lut 2011

Maszynowe tynki gipsowe - posadzki maszynowe - Tomasz Szymański - Nowa Sól 67-100***

Usługi tynkarskie - maszynowe tynki gipsowe, tynki cementowo wapienne, posadzki maszynowe, zabudowa poddaszy. Przyjmujemy zlecenia z całego kraju.

http://tomaszgips.w.interii.pl/ - 24 Cze 2009

NOVBUD Zamość***

Firma remontowo budowlana NOVBUD w Zamościu

http://www.novbud-zamosc.pl/ - 11 Sie 2011

Ocieplenie stropodachu - Cellutherm***

Profesjonalne ocieplanie stropodachów wentylowanych metoda wdmuchiwania.

http://www.cellutherm.pl/ - 17 Kwi 2009

POWER-TYNK Nowy Sącz***

Witamy. Nasza firma oferuje Państwu usługi w zakresie: tynki tradycyjne, to znaczy wykonywane na zaprawie cementowo - wapiennej, które wykańczamy piaskiem kwarcowym (tynk przygotowany pod malowanie). Na życzenie klienta tynki możemy wykończyć żółtym piaskiem - również przygotowany pod malowanie - usługa ta jest nieco tańsza, także wybór pozostawiamy klientom. Usługi wykonujemy z własnym materiałem (lub bez - jeśli klient sobie tego życzy), a wycenę inwestycji i pomiar metrów wykonujemy na miejscu GRATIS! Mamy doświadczonych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy dostosują się do Państwa potrzeb. Głównie działamy na terenach okolic miast: Nowy Sącz, Gorlice, Krynica Zdrój, Kraków, Limanowa, Tarnów, Nowy Targ, Zakopane, Warszawa, Katowice oraz całe woj. śląskie, ale jesteśmy otwarci na propozycję z innych miast i miejscowości w kraju. Zlecenia przyjmujemy na domy jednorodzinne, wielorodzinne, niewielkie bloki, garaże, magazyny, warsztaty itp.

http://power-tynk.pl/ - 15 Lis 2011