KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (93)

Docieplenia, termoizolacja - Denex***

Firma wykonuje ocieplenia budynków i termoizolacje, a także świadczy usługi tynkarskie i ogólnobudowlane. Działania prowadzone są na terenie województwa śląskiego.

http://www.denex.pl/ - 7 Mar 2014

Firma Remontowo Budowlana Thor-Bud Tychy***

Wykanczanie wnetrz docieplanie budynkow elewacje tychy katowice slask

http://www.thorbud.pl/ - 4 Lut 2011

Maszynowe tynki gipsowe - posadzki maszynowe - Tomasz Szymański - Nowa Sól 67-100***

Usługi tynkarskie - maszynowe tynki gipsowe, tynki cementowo wapienne, posadzki maszynowe, zabudowa poddaszy. Przyjmujemy zlecenia z całego kraju.

http://tomaszgips.w.interii.pl/ - 24 Cze 2009

NOVBUD Zamość***

Firma remontowo budowlana NOVBUD w Zamościu

http://www.novbud-zamosc.pl/ - 11 Sie 2011

Ocieplenie stropodachu - Cellutherm***

Profesjonalne ocieplanie stropodachów wentylowanych metoda wdmuchiwania.

http://www.cellutherm.pl/ - 17 Kwi 2009

POWER-TYNK Nowy Sącz***

Witamy. Nasza firma oferuje Państwu usługi w zakresie: tynki tradycyjne, to znaczy wykonywane na zaprawie cementowo - wapiennej, które wykańczamy piaskiem kwarcowym (tynk przygotowany pod malowanie). Na życzenie klienta tynki możemy wykończyć żółtym piaskiem - również przygotowany pod malowanie - usługa ta jest nieco tańsza, także wybór pozostawiamy klientom. Usługi wykonujemy z własnym materiałem (lub bez - jeśli klient sobie tego życzy), a wycenę inwestycji i pomiar metrów wykonujemy na miejscu GRATIS! Mamy doświadczonych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy dostosują się do Państwa potrzeb. Głównie działamy na terenach okolic miast: Nowy Sącz, Gorlice, Krynica Zdrój, Kraków, Limanowa, Tarnów, Nowy Targ, Zakopane, Warszawa, Katowice oraz całe woj. śląskie, ale jesteśmy otwarci na propozycję z innych miast i miejscowości w kraju. Zlecenia przyjmujemy na domy jednorodzinne, wielorodzinne, niewielkie bloki, garaże, magazyny, warsztaty itp.

http://power-tynk.pl/ - 15 Lis 2011

PROFREM usługi remontowe***

Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy Profrem, przedsiębiorstwa z Żyrardowa z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w pracach wykończeniowych. Przedsiębiorstwo zatrudnia docenionych oraz sprawdzonych fachowców, dzięki czemu jest w stanie zapewnić najwyższą jakość usług, szybką i terminową realizację zleceń, a także zapewnić trwałość przeprowadzonych prac. Firma podejmuje się zarówno małych przeróbek, jak i generalnych remontów, a dzięki kompetentnej wiedzy jest w stanie zrealizować wszelkie, nawet najbardziej pomysłowe żądanie klienta. Do każdego zadania Profrem podchodzi w pełni kompetentnie, traktując każdego klienta podmiotowo oraz szukając rozwiązań perfekcyjnych dla danego rodzaju wnętrza. W skład oferty wchodzi kafelkowanie, malowanie ścian, montaż podwieszanych sufitów, prace w kamieniu, płytkach oraz pełny zakres usług remontowych. Firma działa na terenie nie tylko Polski, ale całej Europy. Zapraszamy do zapoznania się z całkowitą propozycją na stronie internetowej

http://www.profrem.com.pl/ - 15 Lut 2013

Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane - Tadeusz Staszewski. Warszawa ***

Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane Tadeusz Staszewski realizuje szybko i solidnie zarówno inwestycje duże jak i mniejsze. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac oraz krótkie terminy realizacji.

http://www.staszewski.com.pl/ - 9 Lut 2006

Rusztowania Dekorex***

Wynajem rusztowań elewacyjnych. Montaż, demontaż, transport. Wykończenia wnętrz. Docieplenia budynków.

http://www.dekorex.info.pl/ - 16 Sie 2007

Sir-Bud***

Tynki gipsowe, wylewki betonowe, z mixokreta, budowa domów.

http://www.sir-bud.pl/ - 7 Wrz 2005