KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > tynkowanie, docieplanie (97)

PROFREM usługi remontowe***

Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy Profrem, przedsiębiorstwa z Żyrardowa z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w pracach wykończeniowych. Przedsiębiorstwo zatrudnia docenionych oraz sprawdzonych fachowców, dzięki czemu jest w stanie zapewnić najwyższą jakość usług, szybką i terminową realizację zleceń, a także zapewnić trwałość przeprowadzonych prac. Firma podejmuje się zarówno małych przeróbek, jak i generalnych remontów, a dzięki kompetentnej wiedzy jest w stanie zrealizować wszelkie, nawet najbardziej pomysłowe żądanie klienta. Do każdego zadania Profrem podchodzi w pełni kompetentnie, traktując każdego klienta podmiotowo oraz szukając rozwiązań perfekcyjnych dla danego rodzaju wnętrza. W skład oferty wchodzi kafelkowanie, malowanie ścian, montaż podwieszanych sufitów, prace w kamieniu, płytkach oraz pełny zakres usług remontowych. Firma działa na terenie nie tylko Polski, ale całej Europy. Zapraszamy do zapoznania się z całkowitą propozycją na stronie internetowej

http://www.profrem.com.pl/ - 15 Lut 2013

Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane - Tadeusz Staszewski. Warszawa ***

Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane Tadeusz Staszewski realizuje szybko i solidnie zarówno inwestycje duże jak i mniejsze. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac oraz krótkie terminy realizacji.

http://www.staszewski.com.pl/ - 9 Lut 2006

Rusztowania Dekorex***

Wynajem rusztowań elewacyjnych. Montaż, demontaż, transport. Wykończenia wnętrz. Docieplenia budynków.

http://www.dekorex.info.pl/ - 16 Sie 2007

Sir-Bud***

Tynki gipsowe, wylewki betonowe, z mixokreta, budowa domów.

http://www.sir-bud.pl/ - 7 Wrz 2005

S-TYNK***

Firma S-Tynk - tynki gipsowe z agregatu. Starogard Gdański.

http://www.mojetynki.yoyo.pl/ - 29 Gru 2008

Tokbud - docieplane budynków, elewacji***

Przedsiębiorstwo Budowlane Tokbud rozpoczeło działalność w 2004 roku. Posiadamy przeszkolenia oraz certyfikaty w zakresie dociepleń metodą lekką mokrą, prac dekarskich, wykończeniowych, dociepleń metodą wdmuchu (blow-in), natrysku pianką PUR. Korzystamy z nowoczesnych technologii wspieranych najwyższej jakości sprzętem, także do prac specjalistycznych.

http://www.tokbud.pl/ - 28 Lis 2007

Tynki gipsowe - Waldor - Firma Remontowo-Budowlana***

Firma Waldor istnieje na rynku budowlanym od 1999 roku, specjalizujemy się w profesjonalnym wykonaniu wewnętrznych tynków gipsowych. Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród swojej klienteli. Posiadamy wykwalifikowaną , wysoko wyspecjalizowaną (certyfikaty, szkolenia) kadrę pracowniczą, która wieloletnie doświadczenie zdobywała w kraju i zagranicą.

http://www.waldor.lap.pl/ - 5 Wrz 2006

Tynki gipsowe cementowe***

Firma tynkarska wykonuje usługi w zakresie tynków gipsowe cementowe-maszynowe,docieplenia elewacji nowych i starych budynków mieszkalnych i przemysłowych.Posiadamy niezbędne doświadczenie w tym kierunku

http://www.tynki_gipsowe.republika.pl/ - 4 Maj 2011

Tynki iElewacje Mazbud***

Firma Usługi Budowlane Paweł Mazur, os. Szkolne 15/14, 31-976 Kraków oferuje usługi budowlane i remontowe.Wykonujemy kompleksowo docieplenia i elewacje budynków (własne rusztowanie), jak również prace im towarzyszące: remonty balkonów, izolacje ścian fundamentowych, montaż elementów orynnowania, gładzie gipsowe, suche zabudowy oraz profesjonalne układanie płytek.

http://mazbud-elewacje.pl/ - 27 Sty 2010

Usługi Budowlane Budmar, Elbląg***

Firma świadczy usługi remontowe i budowlane wnętrz i elewacji w Elblągu, Trójmieście i Olsztynie.

http://www.budmar.elblag.pl/ - 9 Mar 2011