KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (320)

Przedsiębiorstwa Robót Geologiczno-Wiertniczych Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która realizuje prace w zakresie geologii i geodezji, zastosowania informatyki w geologii, geodezji i górnictwie oraz ochrony środowiska. Charakterystyka oferowanych usług.

http://www.prgw.com.pl/ - 18 Cze 2002

Przedsiębiorstwo Geodezyjne Geoprzem Skawina****

Przedsiębiorstwo Geodezyjne Geoprzem zajmuje się obsługą geodezyjną inwestycji i usługami dla osób prywatnych. Na stronie informacje o fimie i jej ofercie.

http://www.geoprzem.skawina.com.pl/ - 13 Lis 2001

Przedsiębiorstwo Geologiczne w Krakowie****

Znajdziesz tu szczegółową ofertę krakowskiej firmy geologicznej.

http://www.geologia.krakow.pl/ - 13 Maj 2002

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych i Projektowych "CHEMEKO" Sp. z o.o.****

Działalność CHEMEKO Sp. z o.o. to usługi związane z ochroną środowiska, prace w zakresie projektowania technicznego oraz usługi geodezyjne i ofertę tych trzech segmentów działalności firmy znajdujemy w witrynie.

http://www.chemeko.pl/ - 12 Gru 2001

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe GRUNTJOL - wiercenia geologiczne****

Wiercenia geologiczne w celach odwodnieniowych, hydrogeologicznych, inżynierskich i technicznych oraz projektowanie geologiczne - studnie. Zapoznasz się z bazą materiałowo-sprzętową, kadrą, referencjami i dotychczas wykonanymi pracami.

http://www.gruntjol.blacom.pl/ - 24 Wrz 2003

Saturn PHU badania hydrogeologiczne śląsk****

Propozycja, jaką udało nam się stworzyć przez lata pracy skierowana jest przede wszystkim do Klientów, którzy posiadają własne jednostki budowlane, ale także do wielkich deweloperów. P.H.U. Saturn to jednostka, która dzięki wieloletniemu przeżyciu i profesjonalistach, którzy dla nas pracują zdoła świadczyć swoje usługi na każdym terenie. Prace hydrologiczne urzeczywistniane są przy użyciu najważniejszej jakości przyrządu. Stale poszerzamy nasz zakres usług, dzięki czemu możemy docierać do coraz to nowych Klientów. To gwarantuje nam wielofunkcyjny rozrost. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a także obejrzenie dostępnej galerii zdjęć, na naszej stronie internetowej:

http://www.geosaturn.pl/ - 27 Sie 2013

Seabed Polska sp. z o.o.****

"Sprzedaż specjalistycznego sprzętu oceanologicznego, hydrograficznego, geologicznego, geodezyjnego, geofizycznego, do monitoringu środowiska. Usługi, serwis, wypożyczania, doradztwo, konfiguracja sprzętu oceanograficznego itd".

http://www.seabed.pl/ - 14 Mar 2000

Serwis Geodezyjny****

Na stronie znajdziesz informacje na temat firmy geodezyjnej w Kołobrzegu, są tu takie działy jak: uslugi, sprzet, pracownicy, wspólpraca.

http://geodezja.net2000.pl/ - 19 Lis 2001

Strona miesięcznika Geodeta.****

Strona miesięcznika GEODETA. Geodezja, kartografia, GIS, GPS, kataster, geoinformacja. nawigacja satelitarna. Newsy z kraju i ze świata. Baza teleadresowa firm i instytucji geodezyjnych. Przetargi. Sklep i księgarnia geodezyjna.

http://www.geoforum.pl/ - 19 Maj 2006

TP Geotechnika - badania geotechniczne****

Działalność przedsiębiorstwa TP Geotechnika opiera się między innymi o takie usługi, jak badanie geotechniczne gruntu, analiza stateczności nasypów skarp, wykonywanie projektów wzmocnień gruntu i inne prace obejmujące geologię inżynierską, geotechnikę oraz hydrogeologię.

http://www.tpgeotechnika.pl/ - 18 Maj 2013