KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (325)

Seabed Polska sp. z o.o.****

"Sprzedaż specjalistycznego sprzętu oceanologicznego, hydrograficznego, geologicznego, geodezyjnego, geofizycznego, do monitoringu środowiska. Usługi, serwis, wypożyczania, doradztwo, konfiguracja sprzętu oceanograficznego itd".

http://www.seabed.pl/ - 14 Mar 2000

Serwis Geodezyjny****

Na stronie znajdziesz informacje na temat firmy geodezyjnej w Kołobrzegu, są tu takie działy jak: uslugi, sprzet, pracownicy, wspólpraca.

http://geodezja.net2000.pl/ - 19 Lis 2001

Strona miesięcznika Geodeta.****

Strona miesięcznika GEODETA. Geodezja, kartografia, GIS, GPS, kataster, geoinformacja. nawigacja satelitarna. Newsy z kraju i ze świata. Baza teleadresowa firm i instytucji geodezyjnych. Przetargi. Sklep i księgarnia geodezyjna.

http://www.geoforum.pl/ - 19 Maj 2006

TP Geotechnika - badania geotechniczne****

Działalność przedsiębiorstwa TP Geotechnika opiera się między innymi o takie usługi, jak badanie geotechniczne gruntu, analiza stateczności nasypów skarp, wykonywanie projektów wzmocnień gruntu i inne prace obejmujące geologię inżynierską, geotechnikę oraz hydrogeologię.

http://www.tpgeotechnika.pl/ - 18 Maj 2013

TPI Sp. z o.o.****

TPI Sp. z o.o. wyłączny przedstawiciel japońskiej firmy Topcon w Polsce. Dostarczamy nowoczesne technologie i sprzęt pomiarowy dla geodezji, budownictwa i przemysłu m.in. tachimetry, niwelatory, GPS, akcesoria.

http://www.topcon.com.pl/ - 14 Maj 2004

UrbanControl - geodezyjna obsługa inwestycji****

Firma oferująca profesjonalne usługi w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji. Wykonujemy pomiary, podział nieruchomości i tyczenie budynków, a nasze biuro zlokalizowane jest w Krakowie.

http://urbancontrol.pl/ - 27 Lip 2015

Usługi geodezyjne - Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych****

Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych to młoda, prężnie rozwijająca się firma na rynku nieruchomości i geodezyjnym, która świadczy swoje usługi na terenie miasta Lubartów i powiatu lubartowskiego.

http://bniug.pl/ - 6 Maj 2014

Usługi geodezyjne Geo-glob Katarzyna Frąc****

Warszawa, Garwolin, Łuków oraz okolice – to miejsca w których wykonujemy prace geodezyjne: scalenia, wznowienia, tyczenia, pomiary, inwentaryzacje, mapy do celów projektowych, rozgraniczenia i wiele innych.

http://www.geodezja-garwolin.pl/ - 9 Maj 2017

Usługi geodezyjne i kartograficzne****

Firma AlwGeo to usługi geodezyjne i kartograficzne świadczone przez doświadczonych geodetów (pomiary kontrolne, obsługa inwestycji, podziały działek i nieruchomości). Świadczymy usługi dla osób prywatnych oraz firm na terenie całego powiatu chrzanowskiego (gminy: Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia). Nasze atuty to również nowoczesny sprzęt i techniki pomiarowe oraz terminowość.

http://alwgeo.pl/ - 18 Wrz 2012

Usługi geodezyjne i wycena nieruchomości Geo-Metrum****

Nasza Firma świadczy usługi geodezyjne na terenie Kielc, powiatu kieleckiego oraz województwa świętokrzyskiego. Wykonujemy mapy do celów projektowych, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, tyczenia budynków, tyczenia przyłączy oraz sieci uzbrojenia terenu, inwentaryzacje powykonawcze, wzowienia granic, podziały działek. Oferujemy też profesjonalne usługi w zakresie szacowania wartości nieruchomości dla klientów indywidualnych, jednostek samorządów terytorialnych, przedsiębiorstw i banków.

http://www.geodeta-kielce.pl/ - 27 Mar 2013

Informacje dodatkowe