KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (320)

TPI Sp. z o.o.****

TPI Sp. z o.o. wyłączny przedstawiciel japońskiej firmy Topcon w Polsce. Dostarczamy nowoczesne technologie i sprzęt pomiarowy dla geodezji, budownictwa i przemysłu m.in. tachimetry, niwelatory, GPS, akcesoria.

http://www.topcon.com.pl/ - 14 Maj 2004

UrbanControl - geodezyjna obsługa inwestycji****

Firma oferująca profesjonalne usługi w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji. Wykonujemy pomiary, podział nieruchomości i tyczenie budynków, a nasze biuro zlokalizowane jest w Krakowie.

http://urbancontrol.pl/ - 27 Lip 2015

Usługi geodezyjne - Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych****

Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych to młoda, prężnie rozwijająca się firma na rynku nieruchomości i geodezyjnym, która świadczy swoje usługi na terenie miasta Lubartów i powiatu lubartowskiego.

http://bniug.pl/ - 6 Maj 2014

Usługi geodezyjne Geo-glob Katarzyna Frąc****

Warszawa, Garwolin, Łuków oraz okolice – to miejsca w których wykonujemy prace geodezyjne: scalenia, wznowienia, tyczenia, pomiary, inwentaryzacje, mapy do celów projektowych, rozgraniczenia i wiele innych.

http://www.geodezja-garwolin.pl/ - 9 Maj 2017

Usługi geodezyjne i kartograficzne****

Firma AlwGeo to usługi geodezyjne i kartograficzne świadczone przez doświadczonych geodetów (pomiary kontrolne, obsługa inwestycji, podziały działek i nieruchomości). Świadczymy usługi dla osób prywatnych oraz firm na terenie całego powiatu chrzanowskiego (gminy: Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia). Nasze atuty to również nowoczesny sprzęt i techniki pomiarowe oraz terminowość.

http://alwgeo.pl/ - 18 Wrz 2012

Usługi geodezyjne i wycena nieruchomości Geo-Metrum****

Nasza Firma świadczy usługi geodezyjne na terenie Kielc, powiatu kieleckiego oraz województwa świętokrzyskiego. Wykonujemy mapy do celów projektowych, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, tyczenia budynków, tyczenia przyłączy oraz sieci uzbrojenia terenu, inwentaryzacje powykonawcze, wzowienia granic, podziały działek. Oferujemy też profesjonalne usługi w zakresie szacowania wartości nieruchomości dla klientów indywidualnych, jednostek samorządów terytorialnych, przedsiębiorstw i banków.

http://www.geodeta-kielce.pl/ - 27 Mar 2013

Usługi geodezyjne Poznań****

Witam Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych ale także do firm budowlanych. W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres prac geodezyjnych zaczynając od map, podziałów nieruchomości, pomiarów inżynieryjne a także obsługujemy budowy (opracowanie projektów, pomiary kontrolne). Wykorzystujemy sprzęt renomowanych firm dzięki czemu wzrasta jakość naszych usług. Naszym najważniejszym celem jest solidne wykonanie pracy i zadowolony klient. Działamy głównie na terenie Poznania i Wielkopolski ale w przypadku dużego zlecenia możemy pracować na terenie całego kraju.

http://www.poznan-geodeta.pl/ - 4 Lis 2015

Usługi geodezyjne Warszawa****

Świadczymy usługi geodezyjne. W naszej ofercie jest między innymi wykonywanie pomiarów nieruchomości, czy też map geodezyjnych. Proponujemy kompleksowe usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. Zapewniamy dokładność i terminowość. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu wysokiej jakości wyposażenia odpowiedniego do przeprowadzania prac w każdych warunkach.

http://tkgeo.pl/ - 22 Gru 2016

Wielkopolskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Poznaniu****

Na stronie można znaleźć informacje o Biurze i ofercie: Wykonywanie prac geodezyjnych, kartograficznych i geodezyjno - urządzeniowo - rolnych.

http://www.poznan.uw.gov.pl/wbgitr/ - 18 Paź 2001

Wiercenie studni****

Wiercenie studni zachodniopomorskie. Wiercenie studni do 250 metrów. Rury studzienne o średnicach 110-330 mm. Wszystkie elementy z posiadają atest higieniczny. Zabezpieczamy odwierty przed dostępem wód podskórnych. Pełen profesjonalizm świadczonych usług.

http://www.marwiert.pl/ - 16 Kwi 2016